Hledat  

Proč platit dívkám stále víc a víc?

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod vulcan » čtv 15. dub 2021, 16:03

Dobermann píše:To jsou bláboly... jitrnice jakou svět neviděl... v Debrecíně jsem šukal nádhernou a ve Wroclawi druhou a nechtěly ani petikilo!!! Cena s kvalitou nesouvisí!!! Udělaly se obě!!!
Pls recenze ne bláboly:) v Polsku jsou největší ojebavacky na světě, fotky nikdy nesedi. Na Slovensku je zavedeny systém 50:50 takže holka dostane stejný litr z hodiny jako u nás, problem je v tom, ze slovensky mládenec ji většinou drti hodinu bez zastavení... takže s našimi pětiminuťáky si polepší...
Jaroslav for prezident a moderator k tomu! Howgh

Klídek, jsi nějakej nervní. :D
Furt se opakuješ, nejsi v tom už vůbec zajímavej. Zkus raději napsat nějaké opravdu přínosné poznatky, pokud to dovedeš.
Pročti si jiná fóra, názor, že přeplácení nikam nevede, resp. k něčemu pro norníky kladnému, má řada kolegů, vesměs takoví, co už mají něco za sebou.

A propos. v Debrecenu to bylo fakt dobré, ne pětikilo, ale vyšlo to cca na 1000. V Polsku najdeš jak fake baby, tak i OK. Asi těžko najdeš nějaký obecný vzorec.
vulcan
 
Příspěvky: 3465
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod Dobermann » čtv 15. dub 2021, 16:28

občas nějakou recenzi napíšu. největší píčusové píšou, že samozřejmě, že v Brně znají "kvalitní levné holky s dobrým přístupem případně úplné amatérky" ale nebudou dávat k lepšímu, aby se nezkazily nebo že by se k nim nedostali.
já jenom vidím na instagramu mladé buchty, co sjely svět a na všech fotkách jsou samy :lol: :lol: :lol: hoši zaspali jste dobu, dnešní coury už si ani nemusí dávat inzerát, borci jim nabízejí peníze sami přes jejich insta profily... těm lepším.
je těžko cokoliv generalizovat. v Praze je to lepší apod srance... nefunguje nic než chemie (snese tě natolik, že ti zahraje divadlo) a prachy... představa, že drtím dvacku co si užívá moje věkem zchátralé tělo je příjemná pro muže v andropauze...
ale tak to nefunguje... bohužel.
přínos pro norníky? hoši, dejte si místo dvou píchů jeden, dejte holce peníze navíc a ty slušné se umí odvděčit... nezpochybňuju, že jsou krávy, co vezmou dvojnásobek a udělají stejné ho... tohle mi vždycky funguje, klidně řekni, že přeplácím,
já vím, že když se s nima budou hádat o slevu, okamžitě budou mít jasno v tom, že takového zákazníka prostě moc rozmazlovat nebudou...
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1457
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod vulcan » čtv 15. dub 2021, 16:49

Dobermann píše: já jenom vidím na instagramu mladé buchty, co sjely svět a na všech fotkách jsou samy
.. dnešní coury už si ani nemusí dávat inzerát, borci jim nabízejí peníze sami přes jejich insta profily...
je těžko cokoliv generalizovat.
přínos pro norníky? hoši, dejte si místo dvou píchů jeden, dejte holce peníze navíc a ty slušné se umí odvděčit... nezpochybňuju, že jsou krávy, co vezmou dvojnásobek a udělají stejné ho...
...já vím, že když se s nima budou hádat o slevu, okamžitě budou mít jasno v tom, že takového zákazníka prostě moc rozmazlovat nebudou...

Pravda je, že se dá těžko generalizovat.
I souhlas s tím, že se dají najít na IG nebo FB dobré buchty, a to jak ty zpovykané, tak i ty normální.
Záleží na přístupu, a to obou. Proč se "hádat" o slevu ? Zásadně se nehádat nikdy, je dost dívek, co mají v tom rozumný přístup, zdaleka ne všechny licitují o ceně. Jde o to, co kdo hledá.

V každém případě, pokud budeš dávat ženské dvojnásobek, jen díl těch holek si to zaslouží a ocení. Spíše si řekne, že má tu kundu pozlacenou a bude chtít stále víc. A většinou se nejedná zrovna o ty nej.
Jasně, každému vyhovuje něco jiného. Obecně platí, že nemá cenu chodit za těmi, co inzerují ty vyšší ceny, většinou nemá cenu chodit za cestovatelkami, ovečkami.

Praha je dost těžká na poznání, jsou normální a i drahé, a vesměs se norníci shodují v tom, že ty dražší neposkytnou nic navíc.
V Ostravě je pro norníka celkově "přívětivější" prostředí, ale taky je třeba mít přehled a info. Chachaři si to tam docela vybojovali, většinová hladina je 700 / 1000, a nadávají, když má některá 1200/h.. a mají v Ostravě nějaké významně nižší příjmy ? Ne, jde jen o to, jak spolu ti norníci drží basu.
vulcan
 
Příspěvky: 3465
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod Lolitasara » ned 18. dub 2021, 13:36

V Ostravě mají o dost nižší příjmy než v Brně a podle toho to tam vypadá
Lolitasara
 
Příspěvky: 121
Registrován: stř 22. srp 2012, 10:06

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod Liephos » ned 18. dub 2021, 14:10

Lolitasara píše:V Ostravě mají o dost nižší příjmy než v Brně a podle toho to tam vypadá

To není absolutně pravda. Mám v Ostravě dost známých, takže mám přehled, platy jsou srovnatelné, jen bydlení je tam levnější.
Liephos
 
Příspěvky: 55
Registrován: pon 26. dub 2010, 22:08

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod ravo » pon 19. dub 2021, 18:45

Liephos píše:
Lolitasara píše:V Ostravě mají o dost nižší příjmy než v Brně a podle toho to tam vypadá

To není absolutně pravda. Mám v Ostravě dost známých, takže mám přehled, platy jsou srovnatelné, jen bydlení je tam levnější.

Průměrná hrubá mzda dle ČSÚ za 2020: Jihomoravský kraj 34 597 Kč, Moravskoslezský kraj 32 325 Kč
Nezaměstnanost dle MPSV k 31. 3. 2021: Brno-město 5,3 % (muži 5,1), Ostrava-město 7,0 % (muži 6,9)
Rozdíl v průměrné mzdě mezi Brnem a Ostravou je podle mě o něco vyšší než rozdíl v průměrné mzdě mezi JMK a MSK, protože v Brně je doslova armáda ajtýků a třeba taky o dost víc VŠ učitelů a vědců.
ravo
 
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 15. lis 2018, 16:20

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod Liephos » stř 21. dub 2021, 1:02

Jedna věc je průměrná mzda, druhá je medián... Já jsem 8,5 roku u IT firmy na zákaznické podpoře a mám v čistém teď při současných změnách za měsíc okolo 23 000 (při nějakých 170 hodinách). :lol:
Liephos
 
Příspěvky: 55
Registrován: pon 26. dub 2010, 22:08

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod vulcan » stř 21. dub 2021, 1:06

ravo píše:
Liephos píše: To není absolutně pravda. Mám v Ostravě dost známých, takže mám přehled, platy jsou srovnatelné, jen bydlení je tam levnější.

Průměrná hrubá mzda dle ČSÚ za 2020: Jihomoravský kraj 34 597 Kč, Moravskoslezský kraj 32 325 Kč
Nezaměstnanost dle MPSV k 31. 3. 2021: Brno-město 5,3 % (muži 5,1), Ostrava-město 7,0 % (muži 6,9)
v Brně je doslova armáda ajtýků a třeba taky o dost víc VŠ učitelů a vědců.

Ono se na to dá pohlížet z různých úhlů.
Vezmeme-li třeba nějakou elementární matematiku, logiku,
tak vezmeme-li poměr výdělku v kraji Jihomoravském a Moravskoslezském, tak je to zhruba 1,065 ve prospěch našeho kraje.
Spíše než průměrná mzda má validitu medián mzdy.
Vezmeme-li obvyklou cenu na privátu v Ostravě, tak je to 1000 - 1200, dejme tomu tedy 1100 Kč/hod.
Podle této logiky by měla být cena na privátu v Brně cca 1172 Kč/hodinu. Něco tady nesedí, ne ? :D

Samozřejmě ceny na privátu a nabídka je dána daleko více konkurencí a taky, zjednodušeně řečeno, aktivitou norníků proti vysokým cenám a demagogií těch, co z vyšších cen profitují.
Vidím to, když tam třeba pracovně na OV jedu, dá se to přečíst ve forech s ostravskými vlákny (hlavně dříve masher, nyní trochu svetaci, norník).
Zase zjednodušeně řečeno, v Ostravě a už vůbec ne v Havířově, Karviné, Třinci si nedovolí tapky, priváty, pasáci žádné cenové manýry nebo jen naprosté výjimky a jsou rázně zpacifikovány.
Tady v Brně si můžete přečíst celou řadu individuí, které ty předražené ceny obhajují, ať už z prospěchu nebo z vlastní stupidity. Na Ostravsku by je chachaři poslali do.. :D ... patřičných mezí.
A s tím souvisí i větší snaha ostravských dívek o lepší služby pro norníka - neplatí samozřejmě vždycky.
A celkem logicky se na Ostravsku nevyskytuje tolik zlatokopek typu rusko-polsko-ukrajinských mature, cestovatelek s minimální GFE.
Další škodná jsou stále více šířící se honírny.
vulcan
 
Příspěvky: 3465
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod Dylenhunt » pát 14. kvě 2021, 15:04

petras60 píše:Před 20 lety a vlastně ještě dříve byla cena v každém bordelu hodina 2500,- a přes to nejede vlak ať už to bylo Brno,Znojmo,Praha atd.A to bylo dost peněz na tu dobu a norníků tam chodilo hodně,třeba v obci Vrbovec na Znojemsku bylo dokonce 5 možná 6 bordelu a bylo plno všude.Občas tudy projíždím a dnes už tam není v provozu ani jeden.Pravda je ale ta ,že tenkrát tam bylo 70 % krásných mladých holek dnes třeba v Brně jich není ani 5% a ten zbytek by měl platit nám,že si vůbec zašukají,takže souhlas cena 1500,-je maximum,ale jen u těch 5%.

Porovnávat nějaký (občas i tzv. lepší) podniky, kde občas účtují i otevření dveří, je trochu něco jinýho.

Pokud se podíváme na priváty, kdy má jedna svůj byt, případně se tam 2-3 střídají a dělají, je trochu něco jinýho. Ještě nedávno byla i v Praze cena i docela slušnejch podniků, který měly opravdovou bordelmamá nebo pasáka, kolem 12-13 stovek hodina, u takovejch soukromejch bytů to bylo i 1000-1200. Před dvaceti lety určitě řada měla holek cenovku pod litr. Dneska je pod 1500 dost vzácný a naprostej zázrak, pokud to dělá příjemná holka, kterou to baví, má dobrej přístup a píčoviny jako příplatky ani nezkouší.

A mimochodem, pěknejch holek je tři prdele. Ale většina jsou nepoužitelný pizdy, případně to eště zhoršuje pasák kterej div co tam nenapíše. Na tom se shoduje drtivá většina špatnejch recenzí.

vulcan píše:nebo má bobra,

Třeba totok, byť mi to nepřijde jako nic extra mimo (jako je třeba scatt a podobně), abys pohledal a nebyla to dávno za zenitem vyjetá pracovnice, případně vorvaň. Pže nabídka je fakt blbá, tak to prostě je. Tím myslím, harcovnic je co do počtu i dost, ale většinou těžká bída, jedna jak druhá a pokud se objeví pár slušnejch, opravdu mají tak narváno, že to nedají. Čest výjimkám, co jsou schopný na tom celkově pracovat, umanagovat to dlouhodobě, případně se i specializovat, a zároveň si zařídit slušnej život (a ne všechny rychle nabitý love rychle rozházet). Takovejch pár je, můžu jmenovat i v Brně.
Dylenhunt
 
Příspěvky: 250
Registrován: stř 15. čer 2016, 19:30

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod vulcan » ned 16. kvě 2021, 8:39

Dylenhunt píše:
vulcan píše:nebo má bobra,

Třeba totok, byť mi to nepřijde jako nic extra mimo (jako je třeba scatt a podobně) ........

Cože jsem to napsal o bobrovi ? :shock:
Marně vzpomínám, kde... :D
vulcan
 
Příspěvky: 3465
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod Dylenhunt » ned 16. kvě 2021, 13:53

Schválně sem se podíval, jak sou na tom dřív oblíbený mazlivky v Pze, který se snažily si držet i nějaký rozumný ceny.

Takže základ už dneska 1500, a z běžnejch služeb dle ceníku: Líbání 300 Kč, OB 400 Kč, Výstřik do pusy 300 Kč, Polykání sperma (výstřik) 600 Kč, Prstění 300 Kč. Dokonce podle některerejch recenzí ovšem v praxi dotyčný slečny stejně zaokrouhlujou příplatky po 500. Takže základní boj líbačka, hraní s prstama, OB a zakončení do (kdy se dají stále najít takový, co todle mají v základu a nechcou za to kdo ví co dalšího, resp. třeba výslovně samy chtějí prsty dovnitř - ale dostaňte se tam, že) pak je hned za 2500-3500, s polykačkou klidně tři-čtyři litry!! :shock:

Za to se dá sice s obtížema, ale furt jít k některejm harcovnicím na 2 až tři hodiny, resp. víckrát po hodině! Pak že to není špatný :roll:
Dylenhunt
 
Příspěvky: 250
Registrován: stř 15. čer 2016, 19:30

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod vulcan » ned 16. kvě 2021, 17:51

Dylenhunt píše:Schválně sem se podíval, jak sou na tom dřív oblíbený mazlivky v Pze, ...

Sice nevím, co mají společného Mazlivky s tím bobrem :shock: , ale když už zmiňuješ Mazlivky, tak to už zdaleka není ten privát, kde by byl velký výběr, mladých, nových dívek. V podstatě stejná sestava už více let. Podle ohlasů tam chodí většina norníků na půlhodinu za 900.

Pokud hledat lepší výběr a normální ceny, tak je lepší Moncheri, TOP na Slezské, pak snad Albertov, kde ten výběr není taky nic extra.
Na periferii Prahy Holyně, na Bohdalci Domeček, kde si můžete ty holky nejprve prohlédnout ve společenské místnosti, pak taky Vršovické dívky u stadionu Eden.
Dobré dívky jsou taky okolo Želívárny, inzerují v Annonci, nebo na Plzeňské. V podstatě všude jsou ceny 1000 / 1500, někdy i HH, a dostanete stejnou službu jako u těch předražených. Už nemluvím o těch z Ruska v centru.
vulcan
 
Příspěvky: 3465
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod Dylenhunt » pon 17. kvě 2021, 10:41

Bavíme se vo cenách, tak řeším, kupodivu, ceny :lol:

Že je základ za 1500 je hezký, ale pokud někde dostaneš v tom základu skvělej zážitek se vším, tak nějak automaticky, a jinde s příplatkama vyplázneš i dvakrát tolik, tak jaksi…ehm, že? (Nemluvě o tom, že se dá furt narazit i na ten základ kolem litru-1200, i když to jsou nezřídka poněkud vyžilejší madame, ale některý to vynahradí přístupem; vedle toho řada ježibab dávno za zenitem chce taky 1500 a to jsou ještě naprosto otřesný, takže prostě asi tak).

Jinak že zmiňuješ Annonci, všiml sem si, že je tam dost těch, co neinzerují jinde (nebo aspoň ne na těch nejprovařenějších webech, kde to asi stojí slušnou raketu), na druhé straně se o nich obvykle nedá nic najít, případně 5-10 let starý info ( :o ), občas mají na různejch webech různý (i protichůdný) informace v nabídce. Takže to může zázrakem být někdo super, ale většinou to asi budou nějaký náplavy z dálnýho východu a jiný nepříjemný rašple, vo kterejch ovšem pasák nenapíše jaký to nejsou naprosto skvělý duše co neudělají první poslední :roll: Šak to myslim je zrovna tobě naprosto jasný :D
Dylenhunt
 
Příspěvky: 250
Registrován: stř 15. čer 2016, 19:30

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod nokid » čtv 17. čer 2021, 15:44

No pánové, taky bych přidal názor.
Po roce a půl dobrovolné izolace jsem se včera opět vydal nořit. Měl jsem vypsáno 10 čísel - skoro vždycky mi to stačilo! - i když z toho jsem jednu vyřadil kvůli věku a jednu kvůli větší vzdálenosti (víte jaké vedro včera panovalo). Takže osm tipů, zkouším volat od 17 do 18:30. Za celou dobu jsem se dovolal pouze a jenom na P4, kde mi holka sdělila že kolegyňka před pátou odešla (ačkoliv annoncuje nonstop!) a déle tam nikdy nebývá. PrivátSTAR, ačkoli uvádí jednotné číslo na dispečink - zvoní a zvoní a nic! U těch ostatních, všechny buďto nezvedaly, típaly nebo: "účastník je nedostupný".
Kontrolní otázka: Funguje ještě Bella na Palackého? (webovku má dosud)

Nakonec, víceméně ze zoufalství jsem zkusil vytočit Helenu (39); při zápisu jsem se ošálil pěknou postavou a přehlédl jsem fakt že nespadá do mého věkového limitu. Ta mi to sice hned zvedla ale poté, co jsem se dozvěděl že chce 1.500 jako mladé holky, zvedla mi zároveň i mandle (bohužel mám ještě všechny, nikdy mi je nevyndali tak si asi představíte co je to za sílu... :P

Samozřejmě že přeplácet nebudu, takže ten den jsem nezanořil. A milé dámě jsem jasně řekl, proč k ní nezajdu, že je to kvůli ceně. Akceptuji jen inflační vývoj, před cca 11 lety (kdy jsem začínal), byla moje max.cena 1.200 a dnes uznávám sazbu max.1.500 a to ještě holkám do 30 let. Baj očko, to máme 25% ní navýšení, takže velmi zhruba to odpovídá 2% ní inflaci. To není přece málo!
Dělejme to tak všichni a ceny se nebudou raketově zvyšovat a tohle fórum pak můžeme ukončit. Co říkáte?
Řekla jsem dnes mamince, že jsem spala s cizincem.
A tak mi v bříšku vznik´ - cizí státní příslušník!

Jan Vodňanský
Uživatelský avatar
nokid
 
Příspěvky: 695
Registrován: sob 24. dub 2010, 15:35
Bydliště: Brno

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod tojejedno » pon 21. čer 2021, 10:00

nokid píše:zkouším volat od 17 do 18:30

kolego podle me po 17. hodine vetsina solidnich pracovnic pro ten den konci nebo uz ma tou dobou plno...
tojejedno
 
Příspěvky: 185
Registrován: čtv 8. čer 2017, 10:16

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník