Hledat  

Proč platit dívkám stále víc a víc?

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod tojejedno » stř 3. bře 2021, 10:04

Che píše:
tojejedno píše:Samozrejme muze existovat varianta, ze se slecna liba s jednim a s druhym odmitne z duvodu sympatii. Navstivil jsem nicmene spoustu slecen, ktery nemely problem se se mnou pusinkovat. Jsem mladej a nejsem nijak extra skaredej. Tim padem varianta, ze by se koc nechtela libat se mnou, ale s ehm starsim gentlemanem ano mi prijde jako znacne nepravdepodobna.

...Nejednu ženu a dívku daleko spíše zaujme charizma, tj. vystupování, úroveň a chování muže, než jeho věk a vzhled...Když tohle pochopíš, mnohá se s Tebou bude líbat i zdarma.

Jasny to bude ono... Pan vulcan, co jsem slysel, ma charismatu opravdu na rozdavani :D :D :D I kdyz pripoustim, nektere zeny pritahuji vice starsi muzi... Nic to ale nemeni na tom, ze tento kolega pise bullshit recenze, uvadi nepravdive udaje nebo zamerne napise negativni recenzi s umyslem si koc setrit pro sebe... Trochu se na nej poptej, dozvis se spustu zajimavych veci :D A za libani jsem si, narozdil od tebe, v zivote nepriplatil, ale dobrej pokus :)
acx píše:No jo, podle slečen existují mladí namyšlení blbečci, kteří kromě nízkého věku a movitého tatínka jsou jen takové ubohé nuly ... :lol:

"ubohe nuly" prohlasil typek se 1700 prispevky na foru o kurvach... A tatu bohuzel bohatyho nemam, kez by...
tojejedno
 
Příspěvky: 186
Registrován: čtv 8. čer 2017, 10:16

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod acx » stř 3. bře 2021, 11:23

tojejedno píše:....
"ubohe nuly" prohlasil typek se 1700 prispevky na foru o kurvach... A tatu bohuzel bohatyho nemam, kez by...

Snad každému bylo jasné, že hodnocením "ubohé nuly" nebyly myšleny ťapiny, ale specifické opačné pohlaví .... :lol:
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod mireck » čtv 4. bře 2021, 9:40

bilmc píše:Obecně akceptovaná cena je právě těch 1000,- a 1500,-, což považujeme většina za normální stejně tak, jako ty.

Pánové, pokud jsme si tady odsouhlasili cenu 1000/1500, tak milým dámám nezbývá nic jiného než ji akceptovat, ale podle mého názoru ani pro tuto cenu není opodstatnění.
Nebo si snad myslíte, že jsou ty jejich náklady jako kondomy, olejíček, ... tak strašně drahé?
A že musí platit nájem? Přece všichni co nemají vlastní bydlení také musí platit nájem a kolik lidí dnes bere 1500 čistého na hodinu, navíc se dámy většinou na ten nájem skládají.
Vychází mi z to, že dámy jsou buď zlatokopky nebo musí živit pasáky anebo mají málo klientů a řeší to pak vyšší cenou.
Važte si víc svých těžce vydělaných peněz, nikdy nevíte kdy je budete potřebovat, ty jejich služby té ceně až na vyjímky vůbec neodpovídají.
Pořád platí, že jaké si to uděláme takové to budete mít.
mireck
 
Příspěvky: 54
Registrován: stř 20. čer 2018, 5:51

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod Nomar32 » čtv 4. bře 2021, 20:13

Jenom nechejte pracovat neviditelnou ruku trhu... :wink:
Nomar32
 
Příspěvky: 38
Registrován: pon 18. kvě 2020, 22:51

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod tojejedno » sob 6. bře 2021, 0:25

acx píše:
tojejedno píše:....
"ubohe nuly" prohlasil typek se 1700 prispevky na foru o kurvach... A tatu bohuzel bohatyho nemam, kez by...

Snad každému bylo jasné, že hodnocením "ubohé nuly" nebyly myšleny ťapiny, ale specifické opačné pohlaví .... :lol:

Ja vim, jak jsi to myslel + ty vis, jak jsem to myslel ja. Hodne slabouckej argument :D
tojejedno
 
Příspěvky: 186
Registrován: čtv 8. čer 2017, 10:16

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod Che » sob 6. bře 2021, 1:00

tojejedno píše:...pokud se slecna snazi a je dobra, tak 1800 za hodku s OB vnimam jako naprosto ferovou cenu...

Nebudu polemizovat o tom zda je to férová cena, ale souhlasím s tím, že při současných cenách placené erotiky a za předpokladu, že mám zájem o OB, je částka 1800/h, obvzláště nelze-li dívce jinak nic vytknout, akceptovatelná. Ba dokonce lze říci, že je to příjemná alternativa ke "klasické sazbě" 1500/h + 500 za OB.
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 625
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod Lukes19 » ned 7. bře 2021, 14:28

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/riskovat-zdravi-nebo-hladovet-francouzske-prostitutky-uz-berou-i-stravenky-145919

Francouzské prostitutky berou už i stravenky, zato tady jsou čímdál vyšší ceny :D
Lukes19
 
Příspěvky: 268
Registrován: sob 2. úno 2019, 16:14

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod Mates45 » pon 8. bře 2021, 11:02

Lukes19 píše:https://www.seznamzpravy.cz/clanek/riskovat-zdravi-nebo-hladovet-francouzske-prostitutky-uz-berou-i-stravenky-145919

Francouzské prostitutky berou už i stravenky, zato tady jsou čímdál vyšší ceny :D


Tam berou stravenky a u nás holky zdražují, nebo přechází na patlání olejem. Takhle se pozná, která holka je zoufalá. Se divím, že při takovém příjmu si nedokáží něco ušetřit. Já teda v týhle době odmítám chodit. Mám za sebou pobyt v nemocnici a oboustranný zápal plic. Holky teď dost riskují.
Mates45
 
Příspěvky: 46
Registrován: čtv 7. led 2021, 11:43

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod Dobermann » úte 9. bře 2021, 8:41

My 50 cents
- moderator je nestranná osoba a do diskusi se nemontuje
- 1500 káčé se v Brně platí už 20 let, průměrná mzda šla za tu dobu snad o sto procent, ale ti samí
zoufalci tu pořád brečí
- neviditelná ruka trhu - stejně nic nezmuzete
- když budu spokojen, klidně dam plus 100% nahoru a je mi u pr.... co si kdo myslí
- jasne, ze “myvimekdo” lze jak když tiskne, už dvacet let fantaziruje o tom, jakej je seladón
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod Nomar32 » úte 9. bře 2021, 21:52

50 cents? Není to 10x větší cena, než je obvyklé? :shock:
Nomar32
 
Příspěvky: 38
Registrován: pon 18. kvě 2020, 22:51

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod kjesterka » úte 9. bře 2021, 23:10

Ja teda nevim co bylo pred 20ti lety, ale zcela objektivne bez pocitu ze driv bylo lip a ti mladi dneska jsou uplne nemozni :D Pred cca 8 lety jsem byl u sexy Tara na Pellicove a mela ceny 800/1300 vcetne analku (pametnici mi daji za pravdu). Dnes na Pellicove o par domu dale je 1300/1800.. Takze urcite neplatime za holky stejne poslednich 20 let...
kjesterka
 
Příspěvky: 20
Registrován: ned 17. lis 2019, 22:17

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod acx » stř 10. bře 2021, 0:00

Pamatuji před 20 lety, ano měly 1500,- ovšem byla radost až na vyjimky tam jít. Ovšem také 300,- na ulici pro zasloužilé pracovnice. Teď je inflace sexuálních pracovnic oproti tehdejší době a musím konstatovat, že 80% z nic by ani na těch 300,- pouličnic nedosáhlo. Jistě, dal bych 3000,- , ovšem nic srovnatelného není a to jsem toho prozkoumal hodně. V poslední době snad jen Alice Kotěrova = Eliška polívkova. Ovšem ta to nějak nezvládla. A takový poznatek, tehdy to ty slečny v drtivé většině nedělaly ze zoufalství, většina si něco či někoho našla a v profesi nezůstala. Teď jsou to, čest vyjimkám, zkameněliny. Takže nesouhlasím s obecně s navýšením ceny o inflaci, je zde také naprostá devastace postavení ťapin.
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod petras60 » stř 10. bře 2021, 8:05

Před 20 lety a vlastně ještě dříve byla cena v každém bordelu hodina 2500,- a přes to nejede vlak ať už to bylo Brno,Znojmo,Praha atd.A to bylo dost peněz na tu dobu a norníků tam chodilo hodně,třeba v obci Vrbovec na Znojemsku bylo dokonce 5 možná 6 bordelu a bylo plno všude.Občas tudy projíždím a dnes už tam není v provozu ani jeden.Pravda je ale ta ,že tenkrát tam bylo 70 % krásných mladých holek dnes třeba v Brně jich není ani 5% a ten zbytek by měl platit nám,že si vůbec zašukají,takže souhlas cena 1500,-je maximum,ale jen u těch 5%.
petras60
 
Příspěvky: 324
Registrován: ned 5. úno 2017, 23:14

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod Dobermann » stř 10. bře 2021, 14:20

Je úplně zbytečné vzrušovat se nad cenou, když skutečným problémem je nedostatek pěkných ženských...
Nalakan řečmi, zkusil jsem Polsko a není to o moc lepší. Takže řešit jestli o tři stovky min nebo víc, když je
není komu dát... zbytecne...
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod Dobermann » stř 10. bře 2021, 14:29

Projdete si inzeráty na seznamka69.cz, jsou tam fosilie z roku 2012. Ceny 1200-1500, průměrná mzda v těch letech kolem 24 tisíc. Dnes o deset tisíc víc a ceny pořád stejné... Slováci začínají na 80 eur bez výjimky. 100 u hezke a příjemné - nic výjimečného.
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků