Hledat  

Proč platit dívkám stále víc a víc?

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod Dobermann » stř 9. úno 2022, 9:03

ještě jsem zapomněl na skvělé recenze typu: jel jsem přes Uherské Hradiště, dovolal jsem se třem slečnám, každá chtěla 1500, udělal jsem virtuální otočku, to jsem jim to nandal :lol: :lol: :lol: se mnou vyjebávat nebudou :lol:
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod Dylenhunt » stř 9. úno 2022, 11:02

zatím si tě tady nechám jako dvorního šaška, dokud se nenaučíš číst a chápat psanej text, tak budeš aspoň za blbečka k zasmání a jak známo, smích prodlužue život :lol:
Dylenhunt
 
Příspěvky: 250
Registrován: stř 15. čer 2016, 19:30

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod Dobermann » stř 9. úno 2022, 15:31

Doufám, že moderator vidí, že urážky neustávají. Co taky zbývá, když došly argumenty.
Kdyby ses lip učil Dylane, nemusel bys teď kňourat kvůli třem stovkám…
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod Dylenhunt » pát 11. úno 2022, 9:12

dneska je to teda slabota :idea:
Dylenhunt
 
Příspěvky: 250
Registrován: stř 15. čer 2016, 19:30

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod Dobermann » sob 12. úno 2022, 10:26

tak zítra určitě vyděláš víc, nevěšej hlavu :lol:
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod Dylenhunt » sob 12. úno 2022, 10:58

jo tak neska byl lepší, eště tam máš něco, komediante? :wink:
Dylenhunt
 
Příspěvky: 250
Registrován: stř 15. čer 2016, 19:30

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod romxy » sob 12. úno 2022, 11:06

A jaké posty by jste tady od pasáka asi tak čekali?
Přece nebude navrhovat ceny jako mají v Ově 700/1200.
To by si ten kujón pěkně nasral do vlastního hnízda :lol:
romxy
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 17. lis 2016, 17:04

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod cugajev » sob 12. úno 2022, 18:24

Dobermann píše:
cugajev píše:
Dobermann píše:Tady to nějak skomírá, ne? To na nornikovi tam se jinam snaží... kdo platí je topič, dostane se ti dobré rady, aby sis radši párkrát vyhonil, než abys to kazil ostatním, výzvy k embargu apod. :lol:
by mě zajímalo, jestli taky přestanete jezdit, když zdražil benzín, nebo stojíte na benzínce a přemlouváte ostatní, aby netankovali, že když nebudou, tak že budou muset slevnit :lol: :lol: :lol:
kdo z vás se už frajeři odhlásil z odběru elektřiny? nebo se necháte vydírat :lol: nenažranýma bačama, co zdražili elektřinu o stovky procent :lol:

Tak že vše ostatní zdražuje, je sice fakt, ale to ještě neznamená, že to musíme všude akceptovat. Někde se holt ušetřit musí, pokud nechceme dřív nebo později skončit v červených číslech našich soukromých rozpočtů. Logicky to bývají nejprve koníčky. Taky už chodím míň. Takových 7-8 let zpátky se daly ještě sehnat mladý studentky co si vzaly za půl hodiny mrdání pětikilo. Dneska už často chtějí 3x tolik. Vzrostly průměrné příjmy trojnásobně za tu dobu? Myslím že většině z nás ne.


Ty jsi někdy platil na privatu petikilo? Historky o tom, že ti 13ka podržela za margotku mě nezajímají… btw. abychom srovnávali jabka s jabkama, ty studentky měly v pronájmu kér, nebo jsi je lámal v kočárkárně?


Jo, bylo to na Gajdošově 10, byt 1kk nejvyšší patro, rok tuším 2013 nebo 2014. A potom Mlýnská 38 kvartýr v patře nad servisem, ještě v prosinci 2017. Věř, nebo nevěř... tvoje věc.
cugajev
 
Příspěvky: 30
Registrován: úte 13. lis 2012, 16:59

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod Dobermann » stř 16. úno 2022, 22:08

romxy píše:A jaké posty by jste tady od pasáka asi tak čekali?
Přece nebude navrhovat ceny jako mají v Ově 700/1200.
To by si ten kujón pěkně nasral do vlastního hnízda :lol:


Já jsem pasak a pasu tvoji starou. A brzo chcipnu hlady. Nikdo ji nechce ani za kilo.
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod romxy » stř 16. úno 2022, 22:21

Tak tedy pasáku prokaž světu službu a rozdej se na orgány :idea:
romxy
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 17. lis 2016, 17:04

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod Dobermann » čtv 17. úno 2022, 9:51

romxy píše:Tak tedy pasáku prokaž světu službu a rozdej se na orgány :idea:


říká človíček rozumu mdlého, který srovnává ostravské a brněnské ceny bez toho, že by zohlednil kupní sílu dotčeného regionu... co takhle Minsk? tam je teprve lacino:)
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod Dobermann » čtv 17. úno 2022, 9:57

Tak že vše ostatní zdražuje, je sice fakt, ale to ještě neznamená, že to musíme všude akceptovat. Někde se holt ušetřit musí, pokud nechceme dřív nebo později skončit v červených číslech našich soukromých rozpočtů. Logicky to bývají nejprve koníčky. Taky už chodím míň. Takových 7-8 let zpátky se daly ještě sehnat mladý studentky co si vzaly za půl hodiny mrdání pětikilo. Dneska už často chtějí 3x tolik. Vzrostly průměrné příjmy trojnásobně za tu dobu? Myslím že většině z nás ne.[/quote]

Ty jsi někdy platil na privatu petikilo? Historky o tom, že ti 13ka podržela za margotku mě nezajímají… btw. abychom srovnávali jabka s jabkama, ty studentky měly v pronájmu kér, nebo jsi je lámal v kočárkárně?[/quote]

Jo, bylo to na Gajdošově 10, byt 1kk nejvyšší patro, rok tuším 2013 nebo 2014. A potom Mlýnská 38 kvartýr v patře nad servisem, ještě v prosinci 2017. Věř, nebo nevěř... tvoje věc.[/quote]

tvůj post, cituji
Re: Natálka 731 892 485, Mlýnská
Jo s Natálkou to bývaly časy... šikovná holčina, vlastně jsem chodil hlavně za ní. Řekl bych že jsme si nějakým způsobem seděli. Možná to bylo i tím, že jsme si byli věkově blízcí. Rok 2017 už pracovala jen pro "štamgasty" a já měl to štěstí. Staré číslo zrušila. Naposledy jsem u ní byl za...

a v tom topicu všichni píšou totéž, bere 1500 za hodinu. tobě dávala za 500? jsi šťastlivec, asi tě milovala. tvoje favoritka, nad kterou se rozplýváš, brala už před 8 lety 1500, kdy byla průměrná mzda o deset tisíc nižší. a jak jsi ji vychvaloval :D ale zdá se, že jsi tam chodil ještě za studentkou za pětikilo, ale o té už
se v recenzích nezmiňuješ.

ne, nevěřím.
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod Dylenhunt » čtv 17. úno 2022, 11:03

pže seš vypatlaný pako, co si ani nepřečte ty texty, kterejma se ohání, tvl řikej mi vo střílení do vlastní nohy :lol: prostě místní blbeček, co dodat

mimochodem na Ostravsku se dají i dneska sehnat kolem 600 na půl hodiny (800 standard), kdo je na tydle krátký šťouchy :arrow:
Dylenhunt
 
Příspěvky: 250
Registrován: stř 15. čer 2016, 19:30

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod Dobermann » čtv 17. úno 2022, 11:23

Dylenhunt píše:pže seš vypatlaný pako, co si ani nepřečte ty texty, kterejma se ohání, tvl řikej mi vo střílení do vlastní nohy :lol: prostě místní blbeček, co dodat

mimochodem na Ostravsku se dají i dneska sehnat kolem 600 na půl hodiny (800 standard), kdo je na tydle krátký šťouchy :arrow:


a když tam pojede na režijku tak to má vlastně za stejný prachy. jeho čas se nepočítá - čas těchhle sociálů nemá valnou hodnotu, jestli to prosedí na zadku doma na podpoře, nebo ve vlaku, to je vlastně jedno :lol:
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod romxy » čtv 17. úno 2022, 22:44

Dobermann píše:
romxy píše:Tak tedy pasáku prokaž světu službu a rozdej se na orgány :idea:


říká človíček rozumu mdlého, který srovnává ostravské a brněnské ceny bez toho, že by zohlednil kupní sílu dotčeného regionu... co takhle Minsk? tam je teprve lacino:)

To je další z manipulací pasáka rozumu mdlého. Kupní síla Ostravy není tak moc rozdílná a prakticky na ní nezáleží, viz příklady z Uherského Hradiště, Zlína, kde jsou ceny na privátech vyšší než v Praze. Záleží na tom kolik jsou norníci ochotni zaplatit. Samozřejmě, že pasák si chce na vyšších cenách namastit kapsu z peněz norníků.
romxy
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 17. lis 2016, 17:04

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků