Hledat  

Proč platit dívkám stále víc a víc?

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod Dobermann » čtv 17. úno 2022, 23:51

Ostrava a celkove SM je region z nejchudších, to opravdu není totéž, co bohatý Zlín.
Stačí se podívat na ceny bydlení, jsou tam městečka, kde stoji byt totéž co garáž v Brně…
Ale je to fuk, když jsi v Ostravě spokojen, není důvod proč tam nejezdit nadále:)
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod romxy » pát 18. úno 2022, 0:27

Kupní síla, kterou jsi argumentoval, není v Hradišti větší než Praze a ceny přitom na privátu ano. A o tom, že by byl Zlín bohatý jsem taky nic neslyšel, maximálně předražený :-)
romxy
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 17. lis 2016, 17:04

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod Dobermann » pát 18. úno 2022, 6:56

Tak uvádět výjimku jako pravidlo nelze. A Hradiste je celkem specifické.
Zlín předražený? Předražený znamená, že když koupím ve Zlíně byt a za pět let ho prodám,
nedostanu ani co jsem do nej vložil. Ale to se neděje. Tzn je drahý, ale svou cenu si obhájí…
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod bushmills » pát 18. úno 2022, 16:08

romxy píše:Kupní síla, kterou jsi argumentoval, není v Hradišti větší než Praze a ceny přitom na privátu ano. A o tom, že by byl Zlín bohatý jsem taky nic neslyšel, maximálně předražený :-)


Že máš náladu se s ním dohadovat...provokuje a hledá, s kým by polemizoval. Co na tom, že máš pravdu. ( bohatý Zlín :lol: :lol: :lol: ) Nereaguj a budeš mít klid.
bushmills
 
Příspěvky: 137
Registrován: pát 30. lis 2012, 15:20

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod Dobermann » sob 19. úno 2022, 10:35

Tak samozřejmě záleží na úhlu pohledu. Pro Němce jsme žebráci, pro Poláky páni. A ano, z pohledu Ostravy je na tom Zlín ekonomicky lépe.
Ale celkově, představa, že něco někdo změní bojkotem a podobnými nesmysly...
Jestli tě moje názory provokují, tak hlavně tím, že se v nich poznáváš. Takže klidně dál bojkotuj, já si budu dál psát...
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Předchozí

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků