Hledat  

Proč platit dívkám stále víc a víc?

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod AlbertCamus » pon 22. úno 2021, 13:24

You can see this question in every adult site spesific to hookers everywhere in the world.
This would indicate that the reason for the rising prices is common everywhere, but to be honest I can't think of those reasons.
Maybe sometimes we feel sexually excited, bored of masturbation and we need to be relieved no matter the price.
Maybe we often think that the surplus of the standard price is affordable and can be removed from other activities.
Maybe we like some spesific professionals so much, that we don't care about the extra money.
Whatever the reason, it happens.
And let's be realistic, it's impossible for all of us to commit to a honor bound abstention demanding for the prices to standarize.
The majority of the professionals would leave Brno, and those who would stay would offer their services to loyal customers willing to pay extra only.
One can not escape easily the rules of the market albeit I don't understand why the 2nd principle of the law of demand does not apply:
When the price increases, the demand for the product is supposed to fall. This does not happen in our case.
Anyone can explain why?

Tuto otázku můžete vidět na každém webu pro dospělé, který je úžasný pro šlapky po celém světě.
To by naznačovalo, že důvod rostoucích cen je všude běžný, ale abych byl upřímný, nemohu na tyto důvody myslet.
Možná se někdy cítíme sexuálně vzrušeni, znuděni masturbací a je nám třeba ulevit bez ohledu na cenu.
Možná si často myslíme, že přebytek standardní ceny je dostupný a lze ho odstranit jinými aktivitami.
Možná se nám tolik líbí spesní profesionálové, že se nestaráme o peníze navíc.
Ať už je důvod jakýkoli, stává se to.
A buďme realističtí, je nemožné, abychom se všichni zavázali ke zdržení se cti a požadovali, aby se ceny ustálily.
Většina profesionálů by z Brna odjela a ti, kteří by zůstali, by nabízeli své služby věrným zákazníkům, kteří byli ochotni si jen připlatit.
Nelze snadno uniknout pravidlům trhu, i když nechápu, proč neplatí druhý princip zákona poptávky:
Když se cena zvýší, poptávka po produktu má klesat. To se v našem případě nestává.
Každý může vysvětlit proč?
“We don't have the time to completely be ourselves. We only have the room to be happy.”
Uživatelský avatar
AlbertCamus
 
Příspěvky: 30
Registrován: sob 14. pro 2019, 17:20

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod gumak » pon 22. úno 2021, 16:57

Jeden z faktorů je že se vše postupně zdražuje a dívky resp. jejich pasáci na to asi reagují, takže určité navýšení ceny je dáno dobou.
Jako další - každej vydělává jiný love a tím pádem pokud noří, tak má jiný pohled na věc.
- někdo spadá do "závisláků" a chodí rači víckrát za měsíc za nižší cenu, než méně a třeba na delší čas.
- někdo se chodí jen vykecávat.
a tak dále..
Je to stejný jako že máš všude zrecenzovaný, že koc je piča a donekonečna tam za ní chlapi polezou.

V zásadě je pořád největší ojeb EM kdy se sypou opravdu nechutný love holce, kterou z většinu času nevidíš a pak si na ni sotva šáhneš. Tyto holky pak snižují konkurenci a ťápiny si pak můžou udržet vyšší ceník..

Ps: Che , myslím že to s tím přesouváním trochu přeháníš a přesouvat z X témat nenavazující komenty do jednoho, je pěknej bordel. To je rovnou smaž.
Neutečeš, neschováš se, koláče nejsou bez práce. Honí tě mlsná,jsi líná, přemýšlíš že se to vyšukat dá .
gumak
 
Příspěvky: 234
Registrován: úte 19. bře 2019, 13:46

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod Che » úte 23. úno 2021, 0:45

Linda - 736 102 493

Adam89 píše:Sídlí na ul. Palackého, aktuálně i s kamarádkou Kristynou která dříve inzerovala na ul. Pellicova, domluvena hodina s Lindou 1800/hod.

Po příchodu me přivítala slečna vzhledově dle fotek, mila, usměvavá, hned při řešení podmínek nabízí trojku s kamarádkou 3500/h, tak souhlasím. Po me sprše přichází i Kristýna...Výjimečně lze akceptovat i vyšší ceny, které normálně nepodporuji, jelikož to za ty prachy opravdu stalo.

Adam89 píše:Vzhledem k tomu ze v ceně byl ob, kdy jinak bych platil každé 1500/hod +500 takže za dvě na hodku 4000, tak myslím že fakt ze jsem jim dal 3500 je vlastně v pohodě.

Já si osobně myslím, že to v pohodě rozhodně není, obzvláště, když i v Praze to jde jinak - Akce duo v TopPrivat Praha:

Dvě jsou více než jedna. Dej si trojku !!!
Pokud si vezmete na hodinku dvě dívky najednou, získáte druhou dívku za pouhých 500 kč.

Akce DUO je tedy 2000Kč/ hodinku za dvě dívky na hodinku. Takovou cenu nikde v Praze nenajdete :)
Můžete vybírat libovolné dívky z našeho týmu, které ten den společně pracují.
Budou se vám plně věnovat obě najednou.

Pozn.
Akce se vztahuje na hodinu, pokud máte zájem o půlhodinu, cena bude stejná.
DUO není lesbishow, dívky na sebe nesahají. Lesbishow dělají jen některé dívky a je to za extra poplatek.
Příplatkové služby je možno brát jen, pokud si je připlatíte od obou slečen, např. 2x oral bez kondomu, nebo 2x líbání.
Při výměně slečny v DUu je vždy nutné vyměnit kondom za nový.
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 625
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod petras60 » úte 23. úno 2021, 9:02

Byl jsem cena 2000,- sedí a aji sem si to užil dívky jsem si vybral dle inzerce a domluva vše proběhlo super.Tento privát mohu doporučit byl sem vícekrát a na služby holek si nemůžu ztěžovat zatim sem se na tomto privátě nespálil takový privát v Brně není bohužel.
petras60
 
Příspěvky: 324
Registrován: ned 5. úno 2017, 23:14

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod tojejedno » úte 23. úno 2021, 19:22

Ok ja se panu vulcanovi omlouvam, trosku jsem to prehnal, ale tohle neustale brblani o preplaceni me uz ponekud irituje. Navic jsem uz dlouho mel chut mu neco rict ohledne uvadeni nepravdivych udaju v recenzich, ponevadz to nebyla jen jedna slecna se kterou jsem se o tomto kolegovi bavil, a ode vsech jsem slysel podobne udaje. Nyni ale k veci:

Cela ta debata se strhla z toho duvodu, ze pan vulcan napomenul kolegu za to, ze si zaplatil hodinovou trojku s oralem bez od obou slecen za 3500... Prenesme se nyni do treti tridy - hodina matematiky. Standartni akceptovana suma za hodinu jest 1500, standartni suma za oral bez jest 500 korun. Dohromady to tedy cini 2000 korun ceskych. Kolega zaplatil 1800. Neni mi tedy zcela jasne proc se na kolegovu hlavu snesla takova vlna kritiky a proc vsichni lezou do prdele panu vulcanovi, kdyz kolega vlastne zaplatil min, nez standartni cenu. Co se tyce trojek - vzdy, kdyz jsem nekde narazil na nabidku trojky se cena nasobila dvema. Je sice super, ze nekde v Praglu nabizeji "buy one - get one 69% off" ale neni zadna jistota, ze se cloveku v tomto podniku dostane kvalitnich sluzeb. Navic, holek jsou tam desitky, toci se to tam nonstop jak na bezicich pase a nejspis si to muzou dovolit. Na private, kde je jen par holek a s vysokym najmem uz by to zas tak snadno neslo. Zkuste se na to podivat i z pohledu tech kurev.

Opet bych rad podotknul, ze nejsem v zadnem pripade zastancem drze cenove politiky. Ale pokud se slecna snazi a je dobra, tak 1800 za hodku s OB vnimam jako naprosto ferovou cenu, a kdybyste na chvili vyndali hlavy z vulcanovy prdele, mozna by vam to taky doslo.

Na zaver bych rad nastinil miru pokrytectvi nekterych osob zde. Kdyz pan jarjaroslav jde poctvrte za kurvou, ktera si nezaslouzi ani tu zakladni sazbu a o ktere vi, ze stoji za hovno, je to naprosto v poradku. Kdyz ten samy pan jaroslav v showpark marketu zaplati koc hodinu casu, ale suka jen 5 minut, protoze pak musi utikat na vlak, je to opet v poradku a nikdo nerekne ani buu. Jsou to prece jeho prachy! Ale pan adam89 zaplati 3500 za trojku, se kterou byl velice spokojen, tak to uz je naprosto pres caru a je oznacen za topice, preplacece a hanba mu!! K smichu...

PS: pane Che, je super, ze se tu o to opet nekdo stara. Nicmene se mi zda, ze ti ta moc nejak stoupla do hlavy. Tim neustalym presouvanim v tom delas jeste vetsi bordel, nez kdybys to nechal, jak to bylo :D
tojejedno
 
Příspěvky: 186
Registrován: čtv 8. čer 2017, 10:16

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod bilmc » úte 23. úno 2021, 19:34

tojejedno píše:Ok ja se panu vulcanovi omlouvam, trosku jsem to prehnal, ale tohle neustale brblani o preplaceni me uz ponekud irituje. Navic jsem uz dlouho mel chut mu neco rict ohledne uvadeni nepravdivych udaju v recenzich, ponevadz to nebyla jen jedna slecna se kterou jsem se o tomto kolegovi bavil, a ode vsech jsem slysel podobne udaje. Nyni ale k veci:

Cela ta debata se strhla z toho duvodu, ze pan vulcan napomenul kolegu za to, ze si zaplatil hodinovou trojku s oralem bez od obou slecen za 3500... Prenesme se nyni do treti tridy - hodina matematiky. Standartni akceptovana suma za hodinu jest 1500, standartni suma za oral bez jest 500 korun. Dohromady to tedy cini 2000 korun ceskych. Kolega zaplatil 1800. Neni mi tedy zcela jasne proc se na kolegovu hlavu snesla takova vlna kritiky a proc vsichni lezou do prdele panu vulcanovi, kdyz kolega vlastne zaplatil min, nez standartni cenu. Co se tyce trojek - vzdy, kdyz jsem nekde narazil na nabidku trojky se cena nasobila dvema. Je sice super, ze nekde v Praglu nabizeji "buy one - get one 69% off" ale neni zadna jistota, ze se cloveku v tomto podniku dostane kvalitnich sluzeb. Navic, holek jsou tam desitky, toci se to tam nonstop jak na bezicich pase a nejspis si to muzou dovolit. Na private, kde je jen par holek a s vysokym najmem uz by to zas tak snadno neslo. Zkuste se na to podivat i z pohledu tech kurev.

Opet bych rad podotknul, ze nejsem v zadnem pripade zastancem drze cenove politiky. Ale pokud se slecna snazi a je dobra, tak 1800 za hodku s OB vnimam jako naprosto ferovou cenu, a kdybyste na chvili vyndali hlavy z vulcanovy prdele, mozna by vam to taky doslo.

Na zaver bych rad nastinil miru pokrytectvi nekterych osob zde. Kdyz pan jarjaroslav jde poctvrte za kurvou, ktera si nezaslouzi ani tu zakladni sazbu a o ktere vi, ze stoji za hovno, je to naprosto v poradku. Kdyz ten samy pan jaroslav v showpark marketu zaplati koc hodinu casu, ale suka jen 5 minut, protoze pak musi utikat na vlak, je to opet v poradku a nikdo nerekne ani buu. Jsou to prece jeho prachy! Ale pan adam89 zaplati 3500 za trojku, se kterou byl velice spokojen, tak to uz je naprosto pres caru a je oznacen za topice, preplacece a hanba mu!! K smichu...

PS: pane Che, je super, ze se tu o to opet nekdo stara. Nicmene se mi zda, ze ti ta moc nejak stoupla do hlavy. Tim neustalym presouvanim v tom delas jeste vetsi bordel, nez kdybys to nechal, jak to bylo :D


Zdali vulcan v recenzích uvádí pravdy či nepravdy netuším, nicméně i já kolikrát napsal k slečně, že se líbá a šel tam někdo další, komu striktně řekla že ne, potom mi dotyčný psal, proč to píšu apod., takže v tomto směru mě to moc už ani nepřekvapuje.

Ať si už každý platí kolik chce, v tomto se tady v životě neshodneme... Hodinovou sazbu standardní považuji 1500,- za hodinu. Příplatek za OB já osobně platit nehodlám. Buď ať slečna kouří bez v ceně nebo s - můj soukromý názor. Mimochodem, nikdo hlavu v jeho prdeli nemáme. Akorát tu napsal hromadu ale hromadu informací a tak nějak elementární slušnost považuji za samozřejmost, což chápu, že se dneska už moc nenosí.

K Jaroslavovým výletům x-krát za holkama, co za to nestojí... nevím co bych řekl. Asi jeho věc, nějakou obecnou cenovou politiku tím asi nezkazil. Většinou to byly cenově běžný společnice.

PS: Já jsem rád, že se o to tu Che stará. Nechápu, co se vám na těch přesunech nelíbí. Když to budeme rovnou diskutovat někde jinde, tak se to přesouvat nebude muset. Bude to jen o zvyku. Pokud zaflákáme normální témata tady tím OT, tak tam najdeme už úplný hov.. Tady těmi komentáři, kterými ho akorát sesunete, ho odradíte od práce a bude tady akorát bordel a totálních anarchie jako dříve...
Uživatelský avatar
bilmc
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte 15. zář 2015, 1:15

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod Che » úte 23. úno 2021, 19:40

tojejedno píše:...pane Che, je super, ze se tu o to opet nekdo stara. Nicmene se mi zda, ze ti ta moc nejak stoupla do hlavy. Tim neustalym presouvanim v tom delas jeste vetsi bordel, nez kdybys to nechal, jak to bylo :D

No vidíte pane tojejedno a zrovna tohle si já nemyslím. Tím spíše, že sám Tvůj příspěvek je důkazem, že jste schopni naučit se ctít určitá pravidla a ten bordel tu nedělat. ;-) :-)
Mimochodem, dnes už je to druhý den, co jsem nic nepřesunul. Další důkaz, že se lepšíte.

A teď už zcela bez ironie. Není lepší, když se nemusíme v jednotlivých vláknech prokousávat nánosem nesouvisejících a často nesmyslných příspěvků? Velký dík všem, kdo svou ukázněností přispívají k přehlednosti tohoto fóra!
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 625
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod sumiiik » úte 23. úno 2021, 19:58

tojejedno píše: Standartni akceptovana suma za hodinu jest 1500, standartni suma za oral bez jest 500 korun.

A takovou blbost jsi vyhrabal kde?? :?: :?:
sumiiik
 
Příspěvky: 909
Registrován: ned 6. úno 2011, 16:04

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod acx » úte 23. úno 2021, 20:56

sumiiik píše:
tojejedno píše: Standartni akceptovana suma za hodinu jest 1500, standartni suma za oral bez jest 500 korun.

A takovou blbost jsi vyhrabal kde?? :?: :?:


Má to nějaký pomatený, nějak nepostřehl,že slečna má jednu cenu, takže takový odhadnutý průměr 1500 a 2000. :wink: Určitě jí to vychází líp, než by rozdělila na základ a příplatky, počítat slečny umí. :wink:
Jinak nechápu, proč jít víckrát (jedna zkušenost stačí) jak jednou do trojky za cenu 2x. Jednak sprcha u normníka jednou, jeden pokoj na hodinu, ... a také je něco. jako množstevní sleva, eventuelně další volný pokoj, nenadřou se, poloviční výdej energie a většinou to odedře tak, která je pro mě méně lákavá. :P Místo toho, mohu mít obě slečny na 2 hodiny, jen ne najednou. :lol:

A poznámka, předražené je vše, kde cena neodpovídá službě, tedy v Brně je předražená výrazná většina, pokud sjednotí ceny. Mladá štíhlá holka řekne, když ty a ty mohou mít takovou cenu ... :lol:
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod tojejedno » pon 1. bře 2021, 21:53

bilmc píše:Zdali vulcan v recenzích uvádí pravdy či nepravdy netuším, nicméně i já kolikrát napsal k slečně, že se líbá a šel tam někdo další, komu striktně řekla že ne, potom mi dotyčný psal, proč to píšu apod., takže v tomto směru mě to moc už ani nepřekvapuje.

Ať si už každý platí kolik chce, v tomto se tady v životě neshodneme... Hodinovou sazbu standardní považuji 1500,- za hodinu. Příplatek za OB já osobně platit nehodlám. Buď ať slečna kouří bez v ceně nebo s - můj soukromý názor. Mimochodem, nikdo hlavu v jeho prdeli nemáme. Akorát tu napsal hromadu ale hromadu informací a tak nějak elementární slušnost považuji za samozřejmost, což chápu, že se dneska už moc nenosí.

Samozrejme muze existovat varianta, ze se slecna liba s jednim a s druhym odmitne z duvodu sympatii. Navstivil jsem nicmene spoustu slecen, ktery nemely problem se se mnou pusinkovat. Jsem mladej a nejsem nijak extra skaredej. Tim padem varianta, ze by se koc nechtela libat se mnou, ale s ehm starsim gentlemanem ano mi prijde jako znacne nepravdepodobna. Tim padem se nadale priklanim k verzi, ze vulcanovy recenze jsou bullshit. Ja panu vulcanovi neupiram jeho prinos teto komunite, ale po tom, co jsem se o nem dozvedel uz ho nedokazu brat vazne.

Pokud nehodlas platit priplatek za OB, je to tvoje vec. Ja naopak nemam nejmensi problem tuto sluzbu vyuzit, oral s gumou je proste o hovne. Samozrejme, pokud bys odmitl oral bez a koc by po tobe stale chtela 1800 na hodinu, tak to rozhodne neni v poradku a s tim se neztotoznuji...

sumiiik píše:
tojejedno píše: Standartni akceptovana suma za hodinu jest 1500, standartni suma za oral bez jest 500 korun.

A takovou blbost jsi vyhrabal kde?? :?: :?:

Nedelej blbyho, moc dobre vis, ze mam pravdu :D Existujou cestne vyjimky jako Mia co ma hodku za 1200 a OB za 300 ale to je proste minulost. Realita je takova, ze nemas mozkovou kapacitu na to, aby ses mohl merit s mymi retorickymi schopnostmi, a tak jsi byl schopen vyplodit pouze tento chaby blabol.
tojejedno
 
Příspěvky: 186
Registrován: čtv 8. čer 2017, 10:16

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod Che » pon 1. bře 2021, 22:59

tojejedno píše:Samozrejme muze existovat varianta, ze se slecna liba s jednim a s druhym odmitne z duvodu sympatii. Navstivil jsem nicmene spoustu slecen, ktery nemely problem se se mnou pusinkovat. Jsem mladej a nejsem nijak extra skaredej. Tim padem varianta, ze by se koc nechtela libat se mnou, ale s ehm starsim gentlemanem ano mi prijde jako znacne nepravdepodobna.

Tojejedno, mládí je nádherná věc, ale obávám se, že ve vztahu k něžnému pohlaví ho trochu přeceňuješ. Nejednu ženu a dívku daleko spíše zaujme charizma, tj. vystupování, úroveň a chování muže, než jeho věk a vzhled. Když tohle pochopíš, mnohá se s Tebou bude líbat i zdarma. ;-)
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 625
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod acx » úte 2. bře 2021, 0:56

Che píše:
tojejedno píše:Samozrejme muze existovat varianta, ze se slecna liba s jednim a s druhym odmitne z duvodu sympatii. Navstivil jsem nicmene spoustu slecen, ktery nemely problem se se mnou pusinkovat. Jsem mladej a nejsem nijak extra skaredej. Tim padem varianta, ze by se koc nechtela libat se mnou, ale s ehm starsim gentlemanem ano mi prijde jako znacne nepravdepodobna.

Tojejedno, mládí je nádherná věc, ale obávám se, že ve vztahu k něžnému pohlaví ho trochu přeceňuješ. Nejednu ženu a dívku daleko spíše zaujme charizma, tj. vystupování, úroveň a chování muže, než jeho věk a vzhled. Když tohle pochopíš, mnohá se s Tebou bude líbat i zdarma. ;-)


No jo, podle slečen existují mladí namyšlení blbečci, kteří kromě nízkého věku a movitého tatínka jsou jen takové ubohé nuly ... :lol:
acx
 
Příspěvky: 2021
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod Mates45 » úte 2. bře 2021, 10:11

sumiiik píše:
tojejedno píše: Standartni akceptovana suma za hodinu jest 1500, standartni suma za oral bez jest 500 korun.

A takovou blbost jsi vyhrabal kde?? :?: :?:


Souhlasím, už delší dobu platím 1000, 1500, orál bez 500 Kč. Nechápu, proč tady pořád dokola rozebíráte ceny. Nemám na to, tak tam nejdu. 2000 na hodinu nedám, ale snad už je jedno, jestli 1300, nebo 1500. Mě už se stalo, že mě jedna vrátila peníze, když jsem se udělal dřív. Druhá si ode mne nevzala dopředu, celou dobu nechala peníze na stolku, potom mě vrátila 500 za orál bez a ještě si se mnou dala kafe. Nakonec jsem protáhl o 20 minut. A ano, zjistil jsem, že jak já se chovám k holkám, tak oni ke mě. Samozřejmě se bohužel najdou i hodně vyčurané holčiny....
Mates45
 
Příspěvky: 46
Registrován: čtv 7. led 2021, 11:43

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod bilmc » úte 2. bře 2021, 11:53

Mates45 píše:
sumiiik píše:
tojejedno píše: Standartni akceptovana suma za hodinu jest 1500, standartni suma za oral bez jest 500 korun.

A takovou blbost jsi vyhrabal kde?? :?: :?:


Souhlasím, už delší dobu platím 1000, 1500, orál bez 500 Kč. Nechápu, proč tady pořád dokola rozebíráte ceny. Nemám na to, tak tam nejdu. 2000 na hodinu nedám, ale snad už je jedno, jestli 1300, nebo 1500. Mě už se stalo, že mě jedna vrátila peníze, když jsem se udělal dřív. Druhá si ode mne nevzala dopředu, celou dobu nechala peníze na stolku, potom mě vrátila 500 za orál bez a ještě si se mnou dala kafe. Nakonec jsem protáhl o 20 minut. A ano, zjistil jsem, že jak já se chovám k holkám, tak oni ke mě. Samozřejmě se bohužel najdou i hodně vyčurané holčiny....


Obecně akceptovaná cena je právě těch 1000,- a 1500,-, což považujeme většina za normální stejně tak, jako ty. Řešíme tu především vyšší ceny za hodinu jakožto 1800,- (což se rozmohlo) a 2000,- a poslední dobou to některé zkouší i za více. Dvě stovky sem či tam jsou reálně v pohodě, co si budeme povídat ale mně osobně nejvíce vadí ten přístup a princip většiny těch holek a potom realita, která tomu absolutně neodpovídá. Viz například tento příspěvek, který to docela vystihuje... a takových příkladů najdeme hromadu.

vulcan píše:K tomu bych doplnil, že obě, Niki a Yvett byly na Bohdalci, v Domečku, tam měly ceny 1000 / 1500, stejné ceny v Pardubicích.

Pak dojely do Brna a mají 1300 / 1800, protože v Brně se to zkrátka vyplatí. :D
Tedy, pardon, tady jí to někteří zaplatí. :D
Uživatelský avatar
bilmc
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte 15. zář 2015, 1:15

Re: Proč platit dívkám stále víc a víc?

Příspěvekod Mates45 » úte 2. bře 2021, 13:57

Proto vyhledávám spíše starší a v pohodě baby. Ty mladé si myslí, že ji mají ze zlata a to doslova. Ale zase chápu, že mladý klučina chce pěknou mladou žábu. Mě spíše vytáčí to, že opravdu každá nová, ale i ty staré začínají masérskou kariéru. Za chvíli tu nebude koho šukat a ještě ty ceny ....
Mates45
 
Příspěvky: 46
Registrován: čtv 7. led 2021, 11:43

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků