Hledat  

Off Topic diskuse z vlákna Lin98, Lene55

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Lin98

Příspěvekod acx » pon 22. čer 2020, 14:53

mikecs píše:Už někdo zkoušel holčinu z amateru viz https://www.amateri.com/cs/lide/2066529/Lin98


Jak jsi dospěl k tomu, že by někdo měl? :roll: Snad by bylo slušné, když nemá uvedeno ani odkud je, kolik jí je, .... , napsat tvůj důvod dotazu. :?:
acx
 
Příspěvky: 2018
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Lin98

Příspěvekod mikecs » úte 23. čer 2020, 6:32

Kdo u ni byl ví kolik ji je a odkud je. Názor těch co u ni nebyli mě vážně nezajímá :)))
mikecs
 
Příspěvky: 21
Registrován: úte 22. lis 2011, 11:49

Re: Lin98

Příspěvekod acx » úte 23. čer 2020, 10:09

mikecs píše:Kdo u ni byl ví kolik ji je a odkud je. Názor těch co u ni nebyli mě vážně nezajímá :)))


Dobrý, a myslíš, že někoho zajímá, co zajímá jedince, co je zde jen na vě věci? :lol:
acx
 
Příspěvky: 2018
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Lin98

Příspěvekod mikecs » úte 23. čer 2020, 10:38

acx píše:
mikecs píše:Kdo u ni byl ví kolik ji je a odkud je. Názor těch co u ni nebyli mě vážně nezajímá :)))


Dobrý, a myslíš, že někoho zajímá, co zajímá jedince, co je zde jen na vě věci? :lol:


A on tě někdo nutí to číst? :D nikde nevidím, že bych se ptal na tvůj nazor. Pokud k tomu nemáš co říct muže přejít na jiné vlákno. A až budu chtít tvuj nazor tak napíšu zpravu.
mikecs
 
Příspěvky: 21
Registrován: úte 22. lis 2011, 11:49

Re: Lin98

Příspěvekod jarjaroslav » úte 23. čer 2020, 16:40

Po více než 8 letech jeden smysluplnější příspěvek, chce to informaci, ale drzé je to pěkně :roll: ...
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Lin98

Příspěvekod acx » úte 23. čer 2020, 21:57

mikecs píše:.......
A až budu chtít tvuj nazor tak napíšu zpravu.


Buď tak laskav a odpusť si to, na tvé chtění se ti z vysoka .... :P
acx
 
Příspěvky: 2018
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Lin98

Příspěvekod mikecs » stř 24. čer 2020, 4:41

acx píše:
mikecs píše:.......
A až budu chtít tvuj nazor tak napíšu zpravu.


Buď tak laskav a odpusť si to, na tvé chtění se ti z vysoka .... :P


Pořád nerozumím tvé potřebě reagovat na něco, kde tvá reakce není vyžadována :D Nejjednodušší řešení je, že toto vlákno již nenavštívíš a všichni budou spokojeni, protože jsi nás žádnou informací neobohatil. Pokud však máš se slečnou zkušenost, budu rád, když se o ni podělíš :D
mikecs
 
Příspěvky: 21
Registrován: úte 22. lis 2011, 11:49

Re: Lin98

Příspěvekod vulcan » stř 24. čer 2020, 9:31

mikecs píše: Pořád nerozumím tvé potřebě reagovat na něco, kde tvá reakce není vyžadována :D Nejjednodušší řešení je, že toto vlákno již nenavštívíš a všichni budou spokojeni, protože jsi nás žádnou informací neobohatil. Pokud však máš se slečnou zkušenost, budu rád, když se o ni podělíš :D

mikecz, ty jsi nás taky dosud neobohatil nějakou informací, zkušeností, asi to pečlivě tajíš :shock: :D .
Na rozdíl od tebe toho acx napsal nesrovnatelně víc, řekl bych o hodně levlů, řečeno hezky česky :D .
vulcan
 
Příspěvky: 3466
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Lin98

Příspěvekod acx » stř 24. čer 2020, 21:13

mikecs píše:
acx píše:
mikecs píše:.......
A až budu chtít tvuj nazor tak napíšu zpravu.


Buď tak laskav a odpusť si to, na tvé chtění se ti z vysoka .... :P


Pořád nerozumím tvé potřebě reagovat na něco, kde tvá reakce není vyžadována :D Nejjednodušší řešení je, že toto vlákno již nenavštívíš a všichni budou spokojeni, protože jsi nás žádnou informací neobohatil. Pokud však máš se slečnou zkušenost, budu rád, když se o ni podělíš :D


Ty jsi taky neposkytl žádnou informaci, ani proč se na ni ptáš, což bývá slušnost. :P
Ale aby jsi neměl dojem, že jsem zde byl pro tebe k ničemu, dám ti dárek šitý pro tebe. :lol:
Protože od roku 2011 se zde stydíš napsat cokoliv o svých návštěvách, je jasný tvůj vkus, takže zde je
https://www.amateri.com/cs/lide/1831418/Sexichtiva71
:P
acx
 
Příspěvky: 2018
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Lin98

Příspěvekod mikecs » stř 24. čer 2020, 21:27

Chris Redfield píše:Ta fotka by byla ? Zřejmě těžká domluva s ní..

Fotku tu mám. Ale jestli je její, kdo ví :D
mikecs
 
Příspěvky: 21
Registrován: úte 22. lis 2011, 11:49

Re: Lin98

Příspěvekod mikecs » stř 24. čer 2020, 21:33

Proto se nepouštím do žádných internetových debat :D Hned mám pocit, že mi poumíralo neúměrně více mozkových buněk, než jsem ochotek investovat :D Mějte se hezky a děkuji za Vaše plodné a obohacující odpovědi :D
mikecs
 
Příspěvky: 21
Registrován: úte 22. lis 2011, 11:49

Re: Lin98

Příspěvekod mikeloj » čtv 9. črc 2020, 18:06

Co tu lžeš ? Jedinej cigán seš tady ty, ty zakomplexovanej curaku, přijde ti normální tady psát takové sračky ? Za nikým jsi nebyl tak tu nepiš o lidech hovna, to seš asi tak skaredej že s tebou nikdo nechce šukat ani tvoje stara, proto tady píšeš sračky o holkách s kterýma jsi se ani neviděl, už jsem ti jednu zprávu poslal, dal jsi mi za ní blok ubožáku! Napíšu ti to ještě Jendou a naposled, posílání cizích fotka je trestný takže se nachystej, asi si přijdeš hodně drsnej že tu napíšeš že jsi se sní sešel a odjel jsi protože vypadala jak polociganka, to jo to :DDD však s tebou nikdy nebyla ani jsi ji nikdy neviděl, tak tady přestaň psát sračky, nebudu ti to opakovat ty nevyspela opice, bez si léčit komplexy na své staré ne na lidech který jsi nikdy v životě neviděl ty tupá kundo.
Naposledy upravil mikeloj dne čtv 9. črc 2020, 18:30, celkově upraveno 1
mikeloj
 
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 9. črc 2020, 17:51

Re: Lin98

Příspěvekod mikeloj » čtv 9. črc 2020, 18:29

mikecs píše:Tak už jsem za ní byl :D :D no otřesné... Je to taková polocikánka. Na místě jsem se otočil a jel raději pryč. Takže za mě rozhodně nedoporučuji :D


Co tu lžeš ? Jedinej cigán seš tady ty, ty zakomplexovanej curaku, přijde ti normální tady psát takové sračky ? Za nikým jsi nebyl tak tu nepiš o lidech hovna, to seš asi tak skaredej že s tebou nikdo nechce šukat ani tvoje stara, proto tady píšeš sračky o holkách s kterýma jsi se ani neviděl, už jsem ti jednu zprávu poslal, dal jsi mi za ní blok ubožáku! Napíšu ti to ještě Jendou a naposled, posílání cizích fotka je trestný takže se nachystej, asi si přijdeš hodně drsnej že tu napíšeš že jsi se sní sešel a odjel jsi protože vypadala jak polociganka, to jo to :DDD však s tebou nikdy nebyla ani jsi ji nikdy neviděl, tak tady přestaň psát sračky, nebudu ti to opakovat ty nevyspela opice, bez si léčit komplexy na své staré ne na lidech který jsi nikdy v životě neviděl ty tupá kundo.
mikeloj
 
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 9. črc 2020, 17:51

Re: Lin98

Příspěvekod jarjaroslav » čtv 9. črc 2020, 20:34

mikeloj píše:však s tebou nikdy nebyla ani jsi ji nikdy neviděl

Tomu se říká "zdroj obeznámený s..." :lol: . Napiš nám to ještě potřetí :roll: ...
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Lin98

Příspěvekod mikeloj » čtv 9. črc 2020, 21:30

jarjaroslav píše:
mikeloj píše:však s tebou nikdy nebyla ani jsi ji nikdy neviděl

Tomu se říká "zdroj obeznámený s..." :lol: . Napiš nám to ještě potřetí :roll: ...

Tak ty seš asi stejnej idiot jako ten mikecs :)
mikeloj
 
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 9. črc 2020, 17:51

Další

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: christopher, rototerm a 7 návštevníků