Hledat  

Off Topic diskuse z vlákna Lin98, Lene55

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Lin98

Příspěvekod jarjaroslav » čtv 9. črc 2020, 22:58

mikeloj píše:Tak ty seš asi stejnej idiot jako ten mikecs :)

Cítím se poctěn, že mi věnuješ třetinu svých příspěvků :lol: .
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Lin98

Příspěvekod Liephos » pát 10. črc 2020, 9:35

mikeloj píše:
mikecs píše:Tak už jsem za ní byl :D :D no otřesné... Je to taková polocikánka. Na místě jsem se otočil a jel raději pryč. Takže za mě rozhodně nedoporučuji :D


Co tu lžeš ? Jedinej cigán seš tady ty, ty zakomplexovanej curaku, přijde ti normální tady psát takové sračky ? Za nikým jsi nebyl tak tu nepiš o lidech hovna, to seš asi tak skaredej že s tebou nikdo nechce šukat ani tvoje stara, proto tady píšeš sračky o holkách s kterýma jsi se ani neviděl, už jsem ti jednu zprávu poslal, dal jsi mi za ní blok ubožáku! Napíšu ti to ještě Jendou a naposled, posílání cizích fotka je trestný takže se nachystej, asi si přijdeš hodně drsnej že tu napíšeš že jsi se sní sešel a odjel jsi protože vypadala jak polociganka, to jo to :DDD však s tebou nikdy nebyla ani jsi ji nikdy neviděl, tak tady přestaň psát sračky, nebudu ti to opakovat ty nevyspela opice, bez si léčit komplexy na své staré ne na lidech který jsi nikdy v životě neviděl ty tupá kundo.


Když už tu chceš dávat najevo svou afektivní labilitu, mohl bys prosím nejprve dostudovat základy mateřského jazyka?
https://www.knihydobrovsky.cz/cesky-jazyk-zs
Liephos
 
Příspěvky: 55
Registrován: pon 26. dub 2010, 22:08

Re: Lin98

Příspěvekod Lindus » pát 10. črc 2020, 19:23

Liephos píše:
mikeloj píše:
mikecs píše:Tak už jsem za ní byl :D :D no otřesné... Je to taková polocikánka. Na místě jsem se otočil a jel raději pryč. Takže za mě rozhodně nedoporučuji :D


Co tu lžeš ? Jedinej cigán seš tady ty, ty zakomplexovanej curaku, přijde ti normální tady psát takové sračky ? Za nikým jsi nebyl tak tu nepiš o lidech hovna, to seš asi tak skaredej že s tebou nikdo nechce šukat ani tvoje stara, proto tady píšeš sračky o holkách s kterýma jsi se ani neviděl, už jsem ti jednu zprávu poslal, dal jsi mi za ní blok ubožáku! Napíšu ti to ještě Jendou a naposled, posílání cizích fotka je trestný takže se nachystej, asi si přijdeš hodně drsnej že tu napíšeš že jsi se sní sešel a odjel jsi protože vypadala jak polociganka, to jo to :DDD však s tebou nikdy nebyla ani jsi ji nikdy neviděl, tak tady přestaň psát sračky, nebudu ti to opakovat ty nevyspela opice, bez si léčit komplexy na své staré ne na lidech který jsi nikdy v životě neviděl ty tupá kundo.


Když už tu chceš dávat najevo svou afektivní labilitu, mohl bys prosím nejprve dostudovat základy mateřského jazyka?
https://www.knihydobrovsky.cz/cesky-jazyk-zs


Nemáš lepší argument? Nebo nějakou lepší odpověď? Jsi mě teda setřel.
Lindus
 
Příspěvky: 12
Registrován: sob 4. črc 2020, 15:55

Re: Lin98

Příspěvekod jarjaroslav » pát 10. črc 2020, 19:43

Lindus píše:Nemáš lepší argument? Nebo nějakou lepší odpověď? Jsi mě teda setřel.

Pokud máš více nicků, tak ses "setřela" sama :roll: .
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Lin98

Příspěvekod mikeloj » sob 11. črc 2020, 15:50

jarjaroslav píše:
Lindus píše:Nemáš lepší argument? Nebo nějakou lepší odpověď? Jsi mě teda setřel.

Pokud máš více nicků, tak ses "setřela" sama :roll: .


Další dobrej argument, čekam že tu bude nějaká normální zpráva ale asi nic, vám je všem tak nad třicet ale chováte se jak 15leti dementi co tu píšou sracky a řeší hovna, nemáš nic lepšího na práci doma ? Než tu psát nesmyslný hovna? To ti na egu nic nepřidá, tupej budeš i tak :D takže se měj a užívej si ten svůj nudnej život, seš na téhle stránce jen protože si neumíš najít normální vztah, natož aby tě někdo vůbec chtěl nebo tvoje stará s tebou píchala :))) dospělí lidi nemaj potřebu psát lžící hovna o někom koho ani neznají, to dělaj jen tupý dementni co nic neumí, neopovidej mi na tohle nějakou stávkou co se nedá ani přečíst vymyslí si lepší argumenty a potom mluv, vy všichni.
mikeloj
 
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 9. črc 2020, 17:51

Re: Lin98

Příspěvekod jarjaroslav » sob 11. črc 2020, 21:07

mikeloj píše:Další dobrej argument, čekam že tu bude nějaká normální zpráva ale asi nic, vám je všem tak nad třicet ale chováte se jak 15leti dementi co tu píšou sracky a řeší hovna, nemáš nic lepšího na práci doma ? Než tu psát nesmyslný hovna? To ti na egu nic nepřidá, tupej budeš i tak :D takže se měj a užívej si ten svůj nudnej život, seš na téhle stránce jen protože si neumíš najít normální vztah, natož aby tě někdo vůbec chtěl nebo tvoje stará s tebou píchala :))) dospělí lidi nemaj potřebu psát lžící hovna o někom koho ani neznají, to dělaj jen tupý dementni co nic neumí, neopovidej mi na tohle nějakou stávkou co se nedá ani přečíst vymyslí si lepší argumenty a potom mluv, vy všichni.

A co tu děláš Ty? Když nemáš nudný život, umíš si najít normální vztah a Tvůj starej/Tvoje stará s Tebou píchá.
„Když se žena musí svléknout, aby dokázala svůj sexappeal, pak žádný nemá.“ (Mae Westová)
jarjaroslav
 
Příspěvky: 2638
Registrován: čtv 24. čer 2010, 12:18

Re: Lin98

Příspěvekod mikeloj » pát 25. zář 2020, 16:31

Chris Redfield píše:V podstatě jde o mladou kurvičku, která si myslí, že ji má ze zlata, mrdá jen v autě, kouřit neumí pořádně a litr je jí málo. Nepodporovat.


Scházíš se s holkama jen aby jsi mohl o nich napsat takovou recenzi nevím co je víc ubohý :DDD
mikeloj
 
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 9. črc 2020, 17:51

Re: Lin98

Příspěvekod Chris Redfield » ned 27. zář 2020, 17:40

mikeloj píše:
Chris Redfield píše:V podstatě jde o mladou kurvičku, která si myslí, že ji má ze zlata, mrdá jen v autě, kouřit neumí pořádně a litr je jí málo. Nepodporovat.


Scházíš se s holkama jen aby jsi mohl o nich napsat takovou recenzi nevím co je víc ubohý :DDD


Ano přesně tak. Které si zaslouží pochválit, které jsou nahovno pohanit. Od toho tu to forum je ty chytrolíne. Vidím, že ji znáš a taky ji mrdáš bez gumy :)
Chris Redfield
 
Příspěvky: 471
Registrován: sob 14. čer 2014, 10:24

Re: Lin98

Příspěvekod mikeloj » ned 27. zář 2020, 18:05

A jak tobě když si neumíš umýt čůráka? :DDD
mikeloj
 
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 9. črc 2020, 17:51

Re: Lin98

Příspěvekod Chris Redfield » stř 30. zář 2020, 14:10

mikeloj píše:A jak tobě když si neumíš umýt čůráka? :DDD


To tě učili doma ty pizdo co vykládá jak prodává v květinách ? :-D šak jsi pěkně mlaskala
Chris Redfield
 
Příspěvky: 471
Registrován: sob 14. čer 2014, 10:24

Re: Lin98

Příspěvekod mikeloj » čtv 1. říj 2020, 2:57

Chris Redfield píše:
mikeloj píše:A jak tobě když si neumíš umýt čůráka? :DDD


To tě učili doma ty pizdo co vykládá jak prodává v květinách ? :-D šak jsi pěkně mlaskala


Nějak mě ty tvoje řeči nezajimaj, sám na to doplatíš a už vůbec nevím co tady mluvíš za hovna, nadávek si leda tak svoji matce, seš jen ubožák, nulo.
mikeloj
 
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 9. črc 2020, 17:51

Re: Lin98

Příspěvekod mikeloj » čtv 1. říj 2020, 2:58

Chris Redfield píše:
mikeloj píše:A jak tobě když si neumíš umýt čůráka? :DDD


To tě učili doma ty pizdo co vykládá jak prodává v květinách ? :-D šak jsi pěkně mlaskala

A myslím to doslova že na to doplatíš, už tim že tady vykládáš o květinářství a Bohunicích, tak se měj, a jdi si brečet mamince do klína, jak tě odmítla holka a teď tady jebes sračky.
mikeloj
 
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 9. črc 2020, 17:51

Re: Lin98

Příspěvekod mikeloj » čtv 1. říj 2020, 3:20

Chris Redfield píše:
mikeloj píše:A jak tobě když si neumíš umýt čůráka? :DDD


To tě učili doma ty pizdo co vykládá jak prodává v květinách ? :-D šak jsi pěkně mlaskala

Jo a ještě něco, koule máš na to aby jsi psal na tuhle stupidní stránku, ale aby jsi napsal osobně na profil lin98 to ne viď, tak si tady laskavé nevymýšlej hovna, jak jsi se sešel, vykladat sračky to ti jde, tupá kundo.
mikeloj
 
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 9. črc 2020, 17:51

Re: Lin98

Příspěvekod Chris Redfield » čtv 1. říj 2020, 9:05

To tě naučili doma, takhle mluvit ty kurvičko ? :-D Kouřit neumíš jebat neumíš a myslíš si že máš piču ze zlata :-D akorát si tady vytvořit profil, aby ses obhajovala :) a jestli je ti to málo dám sem tvoji fotku :)
Chris Redfield
 
Příspěvky: 471
Registrován: sob 14. čer 2014, 10:24

Re: Lin98

Příspěvekod mikeloj » čtv 1. říj 2020, 9:08

Chris Redfield píše:To tě naučili doma, takhle mluvit ty kurvičko ? :-D Kouřit neumíš jebat neumíš a myslíš si že máš piču ze zlata :-D akorát si tady vytvořit profil, aby ses obhajovala :) a jestli je ti to málo dám sem tvoji fotku :)



Dám sem fotku je pro tvoje dobro, jinak to budu řešit s policií, takže tady na mě něco s fotkou ani nezkoušej, necahou proč to děláš že mi vyhrozuješ, sám sobě škodíš ne mě, zkus ještě něco zveřejnit a já jdu na policii, tohle si líbit nenechám :)
A upozorňují že naposled, zkus něco zveřejnit a budeš mít problém, na mě ramena nedělej laskavě.
mikeloj
 
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 9. črc 2020, 17:51

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků