Hledat  

Off Topic diskuse z vlákna Lin98, Lene55

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Lin98

Příspěvekod bilmc » čtv 1. říj 2020, 14:50

Věř, že to zkouším už pár dnů a odpovědi žádné :D
Uživatelský avatar
bilmc
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte 15. zář 2015, 1:15

Re: Lin98

Příspěvekod Rohan69 » čtv 1. říj 2020, 15:18

Čéče asi ju klátí někdo jinej teď když nemá čas :lol: a Chris když se tady chvastaš a pak nikomu nepošleš vypadáš jako lhář nebo spíš pohádkář :lol:
Rohan69
 
Příspěvky: 15
Registrován: úte 22. zář 2020, 10:12

Re: Lin98

Příspěvekod bilmc » čtv 1. říj 2020, 15:20

Jako reklamu má teď solidní, to jo. :D Možná by mohla změnit svoji primární profesi :D
Uživatelský avatar
bilmc
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte 15. zář 2015, 1:15

Re: Lin98

Příspěvekod Lindus » čtv 1. říj 2020, 15:34

No ty už jsi taková stupni Pica, že jsis blokl abych ti nepsala, Hmm smutný, radši začni psát pravdu a ne vyhrožovat chudinko, na každou sviňi se vaří voda, vyhrozujes a píšeš jak kdyby jsi byl nasranej to normální člověk tu nedělá, tak si teď nejsem jistá jestli mluvíš o mě pravdu, a na policii můžu jdu s tím že o mě uveřejňuješ věci které si nepřeji, ne to že bych byla šlapka pusinko, a ano mám falešný profil, ale myslím že ty taky takže se o tomhle vybavovat nebudem, za pravdu se každej zlobí :) máš koule tady vyhrožovat ale aby jsi střeva na "živo" něco řekl to ne takže nechápu co tady povídáš za hovínka, radši měj koule na to napsat mě a ne tady hovna o mě.jo a nechápu proč jsis mě na tom druhém profilu blokl hm ? Když chceš vyhrožovat tak mi napiš osobně, nebo vlastně jsi mi to mohl říct do očí to je fuk.
Lindus
 
Příspěvky: 12
Registrován: sob 4. črc 2020, 15:55

Re: Lin98

Příspěvekod Lindus » čtv 1. říj 2020, 15:36

bilmc píše:Jako reklamu má teď solidní, to jo. :D Možná by mohla změnit svoji primární profesi :D


Nemůžu když neumím kouřit a šukat...
Lindus
 
Příspěvky: 12
Registrován: sob 4. črc 2020, 15:55

Re: Lin98

Příspěvekod Chris Redfield » čtv 1. říj 2020, 15:41

Rohan69 píše:Čéče asi ju klátí někdo jinej teď když nemá čas :lol: a Chris když se tady chvastaš a pak nikomu nepošleš vypadáš jako lhář nebo spíš pohádkář :lol:


mysli si co chceš :) komu chci tomu pošlu. Zatím nemám důvod to šířit jen abych nasral tu štětku ? Nestojí mi za to.
Chris Redfield
 
Příspěvky: 471
Registrován: sob 14. čer 2014, 10:24

Re: Lin98

Příspěvekod Chris Redfield » čtv 1. říj 2020, 15:44

Je to kurvička co vymrdá love a pak je jde rozfofrovat se svými vrstevníky do Campusu :-D puberťačka s piercingama v bradavkách :-D :oral:
Chris Redfield
 
Příspěvky: 471
Registrován: sob 14. čer 2014, 10:24

Re: Lin98

Příspěvekod Lindus » čtv 1. říj 2020, 15:50

Chris Redfield píše:Je to kurvička co vymrdá love a pak je jde rozfofrovat se svými vrstevníky do Campusu :-D puberťačka s piercingama v bradavkách :-D :oral:


:DDD takže ty si ty retarde nedáš říct.
Lindus
 
Příspěvky: 12
Registrován: sob 4. črc 2020, 15:55

Re: Lin98

Příspěvekod Lindus » čtv 1. říj 2020, 15:51

Chris Redfield píše:
Rohan69 píše:Čéče asi ju klátí někdo jinej teď když nemá čas :lol: a Chris když se tady chvastaš a pak nikomu nepošleš vypadáš jako lhář nebo spíš pohádkář :lol:


mysli si co chceš :) komu chci tomu pošlu. Zatím nemám důvod to šířit jen abych nasral tu štětku ? Nestojí mi za to.



Mě by zajímalo proč ses nasranej, asi na tom něco bude ne.
Lindus
 
Příspěvky: 12
Registrován: sob 4. črc 2020, 15:55

Re: Lin98

Příspěvekod Lindus » čtv 1. říj 2020, 15:53

Lindus píše:
Chris Redfield píše:Je to kurvička co vymrdá love a pak je jde rozfofrovat se svými vrstevníky do Campusu :-D puberťačka s piercingama v bradavkách :-D :oral:


:DDD takže ty si ty retarde nedáš říct.


To že o mě budeš psát sračky nesmyslný ti život nejlehčí, stejně budeš tupá nula, přestaň si stát do huby a nemyslí si že nevím kdo seš, řešit to budu tak či tak, takže se měj debilku.
Lindus
 
Příspěvky: 12
Registrován: sob 4. črc 2020, 15:55

Re: Lin98

Příspěvekod Lindus » čtv 1. říj 2020, 15:54

Chris Redfield píše:
Rohan69 píše:Čéče asi ju klátí někdo jinej teď když nemá čas :lol: a Chris když se tady chvastaš a pak nikomu nepošleš vypadáš jako lhář nebo spíš pohádkář :lol:


mysli si co chceš :) komu chci tomu pošlu. Zatím nemám důvod to šířit jen abych nasral tu štětku ? Nestojí mi za to.



Radši si mě bloknes aby jsi říkal pravdu ty tupá Pico? Takhle děláš frajera ty debile? Tohle se ti vrátí, věř mi.
Lindus
 
Příspěvky: 12
Registrován: sob 4. črc 2020, 15:55

Re: Lin98

Příspěvekod Chris Redfield » čtv 1. říj 2020, 16:02

Bavíš mě :lol: :lol: kdyby ti šlo kouření a šukání tak jak silácké řeči za klávesnicí tak by jsi byla luxus kurva. Takhle si jen tupá podprůměrná kurvička, které se všichni smějí a píšou mi že chtějí to video s tebou a tvoje fotky z auta :oral: :lol:
Chris Redfield
 
Příspěvky: 471
Registrován: sob 14. čer 2014, 10:24

Re: Lin98

Příspěvekod Chris Redfield » čtv 1. říj 2020, 16:03

Jestlipak tvoji kamarádi se kterými chodíš do Kampusu ví , že ty prachy co máš sis vykouřila a vymrdala ? :lol: :lol: :lol:
Chris Redfield
 
Příspěvky: 471
Registrován: sob 14. čer 2014, 10:24

Re: Lin98

Příspěvekod Lindus » čtv 1. říj 2020, 16:04

Chris Redfield píše:Bavíš mě :lol: :lol: kdyby ti šlo kouření a šukání tak jak silácké řeči za klávesnicí tak by jsi byla luxus kurva. Takhle si jen tupá podprůměrná kurvička, které se všichni smějí a píšou mi že chtějí to video s tebou a tvoje fotky z auta :oral: :lol:


Fotky z auta ? Ty už asi nejseš normální ne ?
No tvůj problém, napsala jsme ti jasně že na policii půjdu pokud by jsi něco šířil nebo měl nějaké fotky šířit, pokud nerozumíš tomu že je to trestné tak jak chceš, já mám dílen řeči? Pokud by jsi se semnou sešel myslím že by jsi nedržel hubu a řekl že nic neumím ne ? Takže tady nepovídej hovna, jedinej kdo nemá koule seš ty.
Lindus
 
Příspěvky: 12
Registrován: sob 4. črc 2020, 15:55

Re: Lin98

Příspěvekod Lindus » čtv 1. říj 2020, 16:06

Chris Redfield píše:Jestlipak tvoji kamarádi se kterými chodíš do Kampusu ví , že ty prachy co máš sis vykouřila a vymrdala ? :lol: :lol: :lol:


Já čekám kdy napíšeš větší sračku, je mi tě líto.
Lindus
 
Příspěvky: 12
Registrován: sob 4. črc 2020, 15:55

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků