Hledat  

Off Topic diskuse z vlákna Lin98, Lene55

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: Lin98

Příspěvekod mikeloj » čtv 1. říj 2020, 9:13

Chris Redfield píše:To tě naučili doma, takhle mluvit ty kurvičko ? :-D Kouřit neumíš jebat neumíš a myslíš si že máš piču ze zlata :-D akorát si tady vytvořit profil, aby ses obhajovala :) a jestli je ti to málo dám sem tvoji fotku :)

Nebo mám jít rovnou na policii že uveřejňuješ to co nemáš ? Zveřejnit fotku je trestný tak se kurva vzpamatuje, a přestaň mi vyhrožovat, jinak půjdu na policii hned, tohle si zkoušek na ty fotky s kterýma chodíš ne na mě, tvoje vyjadřování a tvoje chování mluví za vše, jsi jen zakomplexovanej retard, zkus ještě něco zveřejnit a budeš mít problém, děláš si to sám. :)
mikeloj
 
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 9. črc 2020, 17:51

Re: Lin98

Příspěvekod Chris Redfield » čtv 1. říj 2020, 9:59

mikeloj píše:
Chris Redfield píše:To tě naučili doma, takhle mluvit ty kurvičko ? :-D Kouřit neumíš jebat neumíš a myslíš si že máš piču ze zlata :-D akorát si tady vytvořit profil, aby ses obhajovala :) a jestli je ti to málo dám sem tvoji fotku :)

Nebo mám jít rovnou na policii že uveřejňuješ to co nemáš ? Zveřejnit fotku je trestný tak se kurva vzpamatuje, a přestaň mi vyhrožovat, jinak půjdu na policii hned, tohle si zkoušek na ty fotky s kterýma chodíš ne na mě, tvoje vyjadřování a tvoje chování mluví za vše, jsi jen zakomplexovanej retard, zkus ještě něco zveřejnit a budeš mít problém, děláš si to sám. :)


Šlapeš pičo, veřejně se scházíš s frajerama, tak proč by nemohli vidět tvoji fotku hrdinky za klávesnicí co v autě drží hubu a tady dělá machry :-D kdo bude chtít fotku hoši nebo záznam z palubní kamery tak ať se ozve :) pobavíte se :) :lol:
Chris Redfield
 
Příspěvky: 471
Registrován: sob 14. čer 2014, 10:24

Re: Lin98

Příspěvekod mikeloj » čtv 1. říj 2020, 10:05

Chris Redfield píše:
mikeloj píše:
Chris Redfield píše:To tě naučili doma, takhle mluvit ty kurvičko ? :-D Kouřit neumíš jebat neumíš a myslíš si že máš piču ze zlata :-D akorát si tady vytvořit profil, aby ses obhajovala :) a jestli je ti to málo dám sem tvoji fotku :)

Nebo mám jít rovnou na policii že uveřejňuješ to co nemáš ? Zveřejnit fotku je trestný tak se kurva vzpamatuje, a přestaň mi vyhrožovat, jinak půjdu na policii hned, tohle si zkoušek na ty fotky s kterýma chodíš ne na mě, tvoje vyjadřování a tvoje chování mluví za vše, jsi jen zakomplexovanej retard, zkus ještě něco zveřejnit a budeš mít problém, děláš si to sám. :)


Šlapeš pičo, veřejně se scházíš s frajerama, tak proč by nemohli vidět tvoji fotku hrdinky za klávesnicí co v autě drží hubu a tady dělá machry :-D kdo bude chtít fotku hoši nebo záznam z palubní kamery tak ať se ozve :) pobavíte se :) :lol:[/quo

Jde o to že vyhrozuješ, ty nemáš co zveřejňovat něco o někom, ještě k tomu takhle, zamýšlí se a přestaň si dělat problémy, to ti ego neuvidí když se budeš chovat jak svině, já si nedělám prdel s tou policí takže jak chceš, já jsem hrdinka co drží hubu v autě ? Pokud vím ty tady děláš hrdinu a frajera na stránce, ale aby jsi to udělal osobně nebo osobně napsal to ne, takže tady nepovídej sračky, seš ubohej a psychicky narusenej, tak se uvidíme na policii, ty frajirku, sám v autě drží hubu ale tady děláš že sebe bůh ví co, jak chceš.
mikeloj
 
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 9. črc 2020, 17:51

Re: Lin98

Příspěvekod Chris Redfield » čtv 1. říj 2020, 10:08

:lol: :lol: :lol: jj už se těším jak budeš na policajtech vykládat, že chodíš kouřit ptáky a mrdat do auta, ale že ti hrozně vadí, že všichní ví jak vypadáš a jak ti to nejde :lol: :lol: :lol: jinak jako svědky si nechám předvolat tvoje rodiče u kterých bydlíš, aby viděli co mají za dcerušku "květinářku" :lol: :lol: :lol:
Chris Redfield
 
Příspěvky: 471
Registrován: sob 14. čer 2014, 10:24

Re: Lin98

Příspěvekod Rohan69 » čtv 1. říj 2020, 10:08

Šlapeš pičo, veřejně se scházíš s frajerama, tak proč by nemohli vidět tvoji fotku hrdinky za klávesnicí co v autě drží hubu a tady dělá machry :-D kdo bude chtít fotku hoši nebo záznam z palubní kamery tak ať se ozve :) pobavíte se :) :lol:[/quote]


Tak pošli frajere, good job.
Naposledy upravil Rohan69 dne čtv 1. říj 2020, 10:29, celkově upraveno 1
Rohan69
 
Příspěvky: 15
Registrován: úte 22. zář 2020, 10:12

Re: Lin98

Příspěvekod mikeloj » čtv 1. říj 2020, 10:18

Chris Redfield píše::lol: :lol: :lol: jj už se těším jak budeš na policajtech vykládat, že chodíš kouřit ptáky a mrdat do auta, ale že ti hrozně vadí, že všichní ví jak vypadáš a jak ti to nejde :lol: :lol: :lol: jinak jako svědky si nechám předvolat tvoje rodiče u kterých bydlíš, aby viděli co mají za dcerušku "květinářku" :lol: :lol: :lol:


Posloucháš se ? Nebo neumíš číst ?
Kdyby jsi měl takový koule tak mi to řekneš logicky osobně, jedinej kdo má silný řeči za klávesnicí jsi ty.
mikeloj
 
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 9. črc 2020, 17:51

Re: Lin98

Příspěvekod Chris Redfield » čtv 1. říj 2020, 10:31

mikeloj píše:
Chris Redfield píše::lol: :lol: :lol: jj už se těším jak budeš na policajtech vykládat, že chodíš kouřit ptáky a mrdat do auta, ale že ti hrozně vadí, že všichní ví jak vypadáš a jak ti to nejde :lol: :lol: :lol: jinak jako svědky si nechám předvolat tvoje rodiče u kterých bydlíš, aby viděli co mají za dcerušku "květinářku" :lol: :lol: :lol:


Posloucháš se ? Nebo neumíš číst ?
Kdyby jsi měl takový koule tak mi to řekneš logicky osobně, jedinej kdo má silný řeči za klávesnicí jsi ty.


A úplně nejlepší jsou ty kurvy jako jsi ty, které si tu vytvoří falešný profil, aby se mohly obhajovat :-D a sledovat co tu o nich píšeme :lol: :lol: :lol:
Chris Redfield
 
Příspěvky: 471
Registrován: sob 14. čer 2014, 10:24

Re: Lin98

Příspěvekod mikeloj » čtv 1. říj 2020, 10:33

Chris Redfield píše:
mikeloj píše:
Chris Redfield píše::lol: :lol: :lol: jj už se těším jak budeš na policajtech vykládat, že chodíš kouřit ptáky a mrdat do auta, ale že ti hrozně vadí, že všichní ví jak vypadáš a jak ti to nejde :lol: :lol: :lol: jinak jako svědky si nechám předvolat tvoje rodiče u kterých bydlíš, aby viděli co mají za dcerušku "květinářku" :lol: :lol: :lol:


Posloucháš se ? Nebo neumíš číst ?
Kdyby jsi měl takový koule tak mi to řekneš logicky osobně, jedinej kdo má silný řeči za klávesnicí jsi ty.


A úplně nejlepší jsou ty kurvy jako jsi ty, které si tu vytvoří falešný profil, aby se mohly obhajovat :-D a sledovat co tu o nich píšeme :lol: :lol: :lol:[/quo

Stále od tebe nemám zprávu, takže nevím co tady zkoušíš.
mikeloj
 
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 9. črc 2020, 17:51

Re: Lin98

Příspěvekod Rohan69 » čtv 1. říj 2020, 11:24

Tak Chris kde jsou fotky a video? Jsi se lekl? :D
Já mám sní také zlou zkušenost. Myslím že už jí hodně kluků tady vymrdalo.
Naposledy upravil Rohan69 dne čtv 1. říj 2020, 11:28, celkově upraveno 1
Rohan69
 
Příspěvky: 15
Registrován: úte 22. zář 2020, 10:12

Re: Lin98

Příspěvekod Chris Redfield » čtv 1. říj 2020, 11:28

Rohan69 píše:Tak Chris kde jsou fotky a video? Jsi se lekl? :D
Já mám sní také zlou zkušenost.


Jakou máš ty zkušenost :) pochlub se :lol:
Chris Redfield
 
Příspěvky: 471
Registrován: sob 14. čer 2014, 10:24

Re: Lin98

Příspěvekod Rohan69 » čtv 1. říj 2020, 11:32

To co píšeš je pravda mohu potvrdit. A svoji zkušenost už jsem psal výše.
Rohan69
 
Příspěvky: 15
Registrován: úte 22. zář 2020, 10:12

Re: Lin98

Příspěvekod bilmc » čtv 1. říj 2020, 11:52

Tak já s ní zkušenost ještě nemám ale mohu poprosit do SZ fotku, případně přesnou adresu, kde mohu nakoupit květiny? Abych věděl, jestli to teda zkusit :D
Uživatelský avatar
bilmc
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte 15. zář 2015, 1:15

Příspěvekod nezdlu » čtv 1. říj 2020, 13:23

Muzes poslat?
nezdlu
 
Příspěvky: 11
Registrován: úte 7. srp 2018, 22:43

Re: Lin98

Příspěvekod Rohan69 » čtv 1. říj 2020, 13:58

Nebo je to jen kecal a fotky nemá. Také jsem chtěl poslat. Nebo ho zatkla už policie co psala Lin :lol:
Rohan69
 
Příspěvky: 15
Registrován: úte 22. zář 2020, 10:12

Re: Lin98

Příspěvekod Chris Redfield » čtv 1. říj 2020, 14:45

Rohan69 píše:Nebo je to jen kecal a fotky nemá. Také jsem chtěl poslat. Nebo ho zatkla už policie co psala Lin :lol:


Ty jsi nějak zvědavëj čéče :-D si ji vyfoť sám ne ? Stačí se s ní domluvit. :-D
Chris Redfield
 
Příspěvky: 471
Registrován: sob 14. čer 2014, 10:24

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: JC12 a 18 návštevníků

cron