Hledat  

2 prostitutky obviněny z kuplířství

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Re: 2 prostitutky obviněny z kuplířství

Příspěvekod acx » pát 14. kvě 2021, 21:50

Celý to je takový český ojebávání, pronájem pokojů není údajně kuplířství v řadě lokalit. Zde je ale asi problém s jejich aktivitou přeposílání slečen, nábor (svádění k prostituci), ... . Bude to zajímavý a snad konečně se najde hranice mezi pasákem a servisem a nebude to na libovůli či zlovůli orgánů činných v trestním řízení. Ovšem nábor je i Brně a nic ... . :roll:
acx
 
Příspěvky: 2018
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: 2 prostitutky obviněny z kuplířství

Příspěvekod petras60 » sob 15. kvě 2021, 5:38

V Brně se odvádí desátky každýho napadne asi kam. --:o
petras60
 
Příspěvky: 324
Registrován: ned 5. úno 2017, 23:14

Re: 2 prostitutky obviněny z kuplířství

Příspěvekod Miaaa » sob 15. kvě 2021, 9:13

Chtěla bych s dovolením na tohle reagovat, protože myslím, že k tomu mám co říct :wink:
Když jsem měla podobný problém, tak mě přímo na kriminálce v Brně vyšetřovatel řekl, že mám udělat s dívkami nájemní smlouvy, že jim každý den pronajmu pokoj a jsem de facto z obliga, že to mu určitě vadit nebude. Tak fungovali i v Holešovicích v Praze a podobné priváty.
Akorát nikomu v Brně nevadilo Soho, které vedl bývalý vysoce postavený policajt a jeho pravá ruka bývalý vojáček...
Diamond zase vede již 7 let přítelkyně bývalého místostarostu Brna, kterého našli s uřezanou hlavou. Kde normálně byly večírky pracovníků z magistrátu města Brna a taky dychánky kriminalistů z oddělení, kde mě vyslýchali.
Potom tu je ještě jeden bonzáček, který měl potom Harmony, luxury atd... Dříve vlastnil Gold privat, než ho z toho šikovně vyšoupnula budoucí a dočasná již 7 let stejná majitelka, kde se vesele odevzdává z hodiny 500 Kč a nikomu to nevadí. Tady ani smlouvy o pronájmu být nemusí.
Reklamy a nábor dívek dělají veškeré priváty....
Ale i ten pronájem je de facto proti zákonný, jelikož ty peníze ze kterých dívky platí nájem jsou vydělané prostitucí a tím pádem kořistíte z prostituce. Takže vlastně i taxikář, který odveze nějakou slečnu z privátu, bordelu, klubu kamkoli a ona mu zaplatí penězi, které vydělala prostitucí, se dopouští trestného činu...
Lze na internetu dohledat i případy, kdy někdo pronajal dívkám byt a neměl ani tušení, co tam holky dělaly, když to byly studentky a dostal 2 roky podmínku, že mu platili měsíční nájem z vydělaných peněz z prostituce, protože si tam udělaly erotický privát...
Taky je strašný rozdíl v udělení trestů dle okresů... Třeba ve Zlíně za to samé co v Brně podmínka i 6 až 8 let na tvrdo...
Většina těchto případů je na udání, policajti samy od sebe tohle neřeší.... Třeba v Brně ještě zajdou, nebo zašli do těch podniků, které jsem psala na přátelské kafe a šli je upozornit a poradit co a jak....
Dokonce jsem slyšela, že v nějakém brněnském podniku měl nějaký tajný podíl i bývalý hodně známý hejtman Brna....
Pokud od nich braly ty dvě jen za denní nájem 1500 Kč, nevím..., kde k těm milionům přišli...
To je asi jak u mě, kde mě dávali škodu přes 800 tisíc a ve finále jsem byla ještě v mínusu.... :-)
Mia
Miaaa
Dívka z privátu
Dívka z privátu
 
Příspěvky: 599
Registrován: úte 8. led 2013, 1:41

Re: 2 prostitutky obviněny z kuplířství

Příspěvekod pert.rudny » sob 15. kvě 2021, 9:53

Udělat to jako v Nizozemí, zlegalizovat, zdanit a kontrolovat. Sám bych dělal klidně i inspekci :)
pert.rudny
 
Příspěvky: 167
Registrován: ned 22. čer 2014, 15:33

Re: 2 prostitutky obviněny z kuplířství

Příspěvekod Che » sob 15. kvě 2021, 10:00

Nejsi první, kdo na něco takového přišel. Já bych taky klidně pracoval jako KKPSS - kontrolor kvality poskytovaných sexuálních služeb. :D :wink:

Ale váženě, celé je to relikt křesťanské pseudomorálky. Nevím, proc by prostituce nemohla být jako jakákoliv jiná služba. Dobrá prostitutka si zaslouží stejný respekt, jako kdokoliv jiný, kdo dobře vykonává svoji profesi.
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 617
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: 2 prostitutky obviněny z kuplířství

Příspěvekod acx » sob 15. kvě 2021, 11:06

Che píše:Nejsi první, kdo na něco takového přišel. Já bych taky klidně pracoval jako KKPSS - kontrolor kvality poskytovaných sexuálních služeb. :D :wink:

Ale váženě, celé je to relikt křesťanské pseudomorálky. Nevím, proc by prostituce nemohla být jako jakákoliv jiná služba. Dobrá prostitutka si zaslouží stejný respekt, jako kdokoliv jiný, kdo dobře vykonává svoji profesi.


Tohle není relikt křesťanské morálky, ve středověku a i za Rakouska a I. republiky byly bordely a prostitutky legální, měly knížku a povinné kontroly u doktora.
Změna je za komoušů, přece pracující soudružka nemůže být šlapka, takže příživnictví. :lol:
A teď absurdity s lidskými právy. :roll: A to můžeme být rádi, že to není jak v USA, kde zaplatit si službu je trestné a ponižuje děvu. Chlap musí chodit na sezení, kde je seznamován s důstojností žen. :D
acx
 
Příspěvky: 2018
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků