Hledat  

Debilní zálohy předem

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Debilní zálohy předem

Příspěvekod Pacco » ned 16. kvě 2021, 10:28

Ahoj bando..
Rozšířil se nám tu takový nešvar. Hodně inzerát nejdříve požaduje zálohu předem. Takový zkurveny podvody mě začínají pěkně srát. A je to přes celou ČR. A věřím tomu ,že to nejsou ani svlečny. Doufám, že se nikdo nenapalil. A pokud nějaký zkušený norník má kladnou zkušenost, tak se prosím podělte. Díky noru zdar
Pacco
 
Příspěvky: 45
Registrován: pát 24. čer 2005, 23:01

Re: Debilní zálohy předem

Příspěvekod stahnito » ned 16. kvě 2021, 14:04

Samozřejmě je to podvod.
Přibývá i inzerátů, kde lákají na osobní schůzku, ale první si musíš koupit její fotky/videa a pak se teprve můžes dostat k reálnému sexu. Snad je to většině jasné, že při nejlepším dostaneš tak nějaké stahlé fotky či videa a sex v žádném případě.
stahnito
 
Příspěvky: 236
Registrován: sob 24. kvě 2014, 13:12

Re: Debilní zálohy předem

Příspěvekod vulcan » ned 16. kvě 2021, 17:55

Pacco píše:
Rozšířil se nám tu takový nešvar. Hodně inzerát nejdříve požaduje zálohu předem. ...

To už snad nikdo nemůže myslet vážně, cokoliv posílat někam dopředu.. :shock: naivita na kvadrát. Psáno už mnohokrát.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Debilní zálohy předem

Příspěvekod bilmc » ned 16. kvě 2021, 19:30

V poslední době se to rozmohlo opravdu až nechutným způsobem. Myslím si ale, že se bohužel najde hromada lidí, co to prostě dopředu pošlou a dokud toto bude trvat, tak se na tom spousta lidí bude chtít alespoň minimálně lehce "přiživit".

Když jsem měl trochu času navíc, tak jsem byl v kontaktu s dvěma profily z podstaty mé zvědavosti. V obou případech jsem poslal jakoby zálohu předem (platba s prodlouženou splatností, kterou jsem následně zrušil) a zaslal jim potvrzení o provedené platbě (bez viditelného data splatnosti).

Jakmile jsem jim vždycky zaslal potvrzení o platbě, dostal jsem nějaké fiktivní telefonní číslo, na které jsem měl zavolat, které samozřejmě nefungovalo a následně jsem byl vždy na amatérech obratem zablokován.

Rozhodně nikdo nikam nic neposílejte dopředu. Pokud nikdo nic dopředu nepošle, vymizí tyto profily a pokusy tak rychle, jako se objevily.
Uživatelský avatar
bilmc
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte 15. zář 2015, 1:15

Re: Debilní zálohy předem

Příspěvekod Che » ned 16. kvě 2021, 21:53

To vše, bohužel, pramení z toho, že lidská blbost je jednou z mála jistot tohoto světa. Vím, že to zní hnusně, ale pokud je někdo tak hloupý, že zálohy zaplatí, nic jiného, než o ty peníze přijít si nezasouží. Tím samozřejmě nechci říct, že podvodníky a jejich metody schvaluji, ale za blbost se holt platí.
Je lepší se usouložit k smrti, než v domově pro seniory vzpomínat na pracovní úspěchy!
Uživatelský avatar
Che
 
Příspěvky: 625
Registrován: úte 25. zář 2018, 15:21

Re: Debilní zálohy předem

Příspěvekod Dobermann » pon 17. kvě 2021, 10:35

V případě podvodu platí, že chytřejší využívá hloupějšího, neslušný slušného, podvodník poctivého. Prostě je to nefér jednání a jeho schvalování je rovněž neslušné - někde na úrovni no jo, oni ji znásilnili, ale ona si o to říkala...
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Debilní zálohy předem

Příspěvekod Vladan » pát 25. úno 2022, 10:00

Pro ty, kteří uvažují o poslání zálohy předem za slíbené setkání. Žádost o zaslání peněz předem je vždy podvodem. Nikdy bych nevěřil, že na tak průhledný trik může někdo naletět. Vidím, že osvěta je třeba stejně jako před prodejci předražených hrnců.
https://cnn.iprima.cz/ctverice-inzerovala-sex-se-zenami-muz-jim-nabidl-temer-milion-penize-si-pujcil-81568
Kriminalisté si přišli pro dvě ženy a dva muže z Mostecka, kteří si vydělávali podvody na internetu. Na inzertní portály vyvěšovali erotické fotky žen a nabídky různých sexuálních služeb. Po platbě předem se žádná schůzka nikdy neuskutečnila. Čtveřice tak vybrala přes dva miliony korun. Z toho téměř polovinu od jediného zájemce, který si kvůli zamýšlenému sexuálnímu potěšení peníze půjčil.
Vladan
 
Příspěvky: 69
Registrován: stř 10. lis 2004, 0:33


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků