Hledat  

Odmítla vás někdy?

Zde se rozebírají témata jako kamery na privátech a klubech, swingers, sex ve čtyřech, HIV atd...

Odmítla vás někdy?

Příspěvekod mavojek » ned 6. čer 2021, 21:13

Ahoj,

mám dotaz. Nasral jsem se a tak chystám malou tour de šuk po krajích českých a asi i zabloudím do blavy. Nicméně mám trošku strach z jedné věci.
Už jsem si udělal seznam luxusních roštěnek, abych místní recenze rozšířil o děvčata, která mají ceny někde jinde... :roll: Jestli to prostě stojí za ty love, než se tu srát s tím materiálem, který mi vůbec nevyhovuje. Mám za sebou jen pár zkušeností od klasik jako je Mia... Příjde mi, že když mám luxusní kurvu co ze mě vydojí 2x duši za 3000 a hodinu, tak je to lepší, než někde dát 1500 za stupidní kurvu co jí smrdí z držky i prdele / tím samozřejmě nemyslím Miu, ale jsou v Brně i takové/. Jen si sám sebou nejsem úplně jistej, protože se ze mě stalo 110kg prase :roll: :D :D :D
A tak mám dotaz. Stalo se vám, prasatům, že vás některá rajda někdy odmítla? Co mám indicie, tak to holky moc neřeší / pokud opravdu nejste smradlavej špinavej vepř/.

Díky za názory, sand se tu brzy odvděčím recenzemi
mavojek
 
Příspěvky: 37
Registrován: úte 10. úno 2015, 16:40

Re: Odmítla vás někdy?

Příspěvekod Staronovy » pon 7. čer 2021, 5:19

Tohoto bych se nebál. Co jsem se tak bavil, tak holky odmítly pár případů, ale ne kvůli vzhledu, ale kvůli chování, alkoholu a podobně. Je to jejich obziva, dobře vědí, že ne každý je Brad Pit.
Staronovy
 
Příspěvky: 113
Registrován: pon 29. čer 2015, 8:50

Re: Odmítla vás někdy?

Příspěvekod natanis » stř 16. čer 2021, 10:11

Ahoj kluci...no kurva! už se mi to párkrát stalo! a docela mně to mrzelo! -to jsem už takovej exot a Quasimodo, že mně i kurva odmítne??? -ožralej jsem nebyl, snad jsem ani nesmrděl apod....uznávám, že děvka má taky právo někoho odmítnout, když ji je naprosto nesympatický, a na konec je lepší když přizná barvu a upřímně to řekne na rovinu, že ne - než kdyby vás nechala připustit a dávala najevo svou nelibost, jak vnitřně trpí, jak je jí to nepříjemné atp. - tak stejně taková šukačka by stála za hovno a byly by to vyhozené peníze....naposledy letos na Amících - asi půlhodiny se dohaduju s kurvou a nakonec , že ne! Tak dopiče, když nechce mrdat, tak ať jde do piče...a né se dohadovat a nic...zbytečně promrdaný čas a pich nikde!
natanis
 
Příspěvky: 124
Registrován: ned 17. črc 2005, 18:52
Bydliště: athens

Re: Odmítla vás někdy?

Příspěvekod antonio22 » stř 16. čer 2021, 13:34

Opravdu opravdu ale opravdu nevěř tomu že za 3000 je 2x lepší zážitek jak za 1500 :-D
antonio22
 
Příspěvky: 170
Registrován: pát 9. lis 2012, 17:08

Re: Odmítla vás někdy?

Příspěvekod Lukes19 » čtv 17. čer 2021, 12:09

Mně se to jednou stalo u Nely z exek, že prý jsem moc mladý (byl jsem o něco mladší jak ona)... Jinak nikdy, spíš jsem dost často slyšel ,,Proč chodíš na priváty?", "Já si myslím, že nepotřebuješ chodit po privátech", ,,Měl by sis najít normální holku" a podobně :D
Lukes19
 
Příspěvky: 268
Registrován: sob 2. úno 2019, 16:14

Re: Odmítla vás někdy?

Příspěvekod tojejedno » pon 21. čer 2021, 10:02

Lukes19 píše:Mně se to jednou stalo u Nely z exek, že prý jsem moc mladý (byl jsem o něco mladší jak ona)... Jinak nikdy, spíš jsem dost často slyšel ,,Proč chodíš na priváty?", "Já si myslím, že nepotřebuješ chodit po privátech", ,,Měl by sis najít normální holku" a podobně :D

Me teda zadna nikdy neodmitla i kdyz vypadam dost mlade :D ale kecu typu "proc chodis na privaty takovej mladej hezkej bla bla" jsem taky slysel nespocet
tojejedno
 
Příspěvky: 186
Registrován: čtv 8. čer 2017, 10:16

Re: Odmítla vás někdy?

Příspěvekod Lukes19 » pon 21. čer 2021, 17:28

tojejedno píše:
Lukes19 píše:Mně se to jednou stalo u Nely z exek, že prý jsem moc mladý (byl jsem o něco mladší jak ona)... Jinak nikdy, spíš jsem dost často slyšel ,,Proč chodíš na priváty?", "Já si myslím, že nepotřebuješ chodit po privátech", ,,Měl by sis najít normální holku" a podobně :D


Me teda zadna nikdy neodmitla i kdyz vypadam dost mlade :D ale kecu typu "proc chodis na privaty takovej mladej hezkej bla bla" jsem taky slysel nespocet


No Nela je trošku něco jiného, ona měla celkově zajímavé recenze :D Ale je možné, že jsem ji prostě nebyl sympatický... Každopádně mně někdy i teď kontrolují občanku a to jsem u ní byl tak 3 roky zpět? :D
Lukes19
 
Příspěvky: 268
Registrován: sob 2. úno 2019, 16:14


Zpět na Diskuse na téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků