Hledat  

Showpark - moje zkušenost

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Showpark - moje zkušenost

Příspěvekod Obelix » sob 21. kvě 2022, 14:19

Ahoj,
Byl jsem na služební cestě v Praze a tak jsem měl čas trosku víc poznat Prahu. Zaujaly mě recenze Jardy, který popisoval v titulku zmíněny podnik. Inspiroval jsem se a na místo taky zašel.
Nejspíš jsem přišel v blby čas, jelikož ani diskrétní vchod nebyl moc diskrétní skrz davy lidi chodici kolem. To mě ale neodradilo a i tak jsem šel dovnitř.
Stoupal jsem po schodech nahoru kde jsem narazil na turniket s platebním terminalem, platil jsem následně 390 Kc. Prochazim turniketem a naskytuje se mi pohled na úzkou chodbu plnou dveří s názvem podniku osvetlenych červenou barvou. Dveře jsou od sebe opravdu malý kousek, takže pokoje vypadají dost male, což se mi pak i potvrdí, ze tak opravdu je.
Prochazim do velké místnosti, kde jsou stoly, vip salonek, bar a pak par počítačů vzadu. Sedam si za počítač, na kterém je zobrazena webová stránka s přehledem dostupných holek s číslem pokoje na kterém se nachází. U většiny holek byly dostupné fotky s obličejem, základní parametry a informace jakým jazykem hovoří.
Vyhlédl jsem si 2 holky, které se mi líbily a pokračoval jsem dále, kde byly další chodby s jeste více pokoji. Tady už holky staly ve dveřích a hledaly potencionalni klienty. Kromě pokojů přicházíte i kolem security služby za sklem. Napřed se mě snažila zlákat jenniffer, která měla pokoj hned nazacatku, tu jsem ale odmítl, což nebrala úplně pozitivně.
Holka, která uměla pouze španělsky a trosku anglicky (malá cernovlaska, vzhledově tak 19-20 let) bohužel z pokoje odchazela pryč a tak jsem šel až úplně dozadu, kde byla ve dveřích drobná, mládě vypadají blondýnka. Domluvil jsem se s ní na 30 minutách za 2000 Kč (4 tisíce stojí hodina i u ostatních). Co bych hodnotil negativně je ten hrozně malý pokoj s pidi sprchovym koutkem. Co se tyče slecny, tak se s ni dalo dost dobře pokecat, byla příjemná a akce byla dost fajn, az jsem byl překvapený (čekal jsem propadák). Ochotně měnila polohy, usmívala se atd. Je dost možné tím, ze jsem tam byl hodinou po otviracce a ještě byla při sile.
Za mě doporučuji vyzkoušet skrz zajímavou atmosféru a možnost výběru na místě. Skrz vysokou cenu ale nedoporucuji na pravidelnejsi návštěvy.
Obelix
 
Příspěvky: 100
Registrován: pát 4. říj 2019, 19:13

Re: Showpark - moje zkušenost

Příspěvekod klokan99 » stř 25. kvě 2022, 11:58

Pekná recenze. Diky, vyzkousim. Davaji tam i danovy doklad kvuli proplaceni nakladu na sluzebce? :)
klokan99
 
Příspěvky: 11
Registrován: pát 13. kvě 2022, 12:56

Re: Showpark - moje zkušenost

Příspěvekod stahnito » čtv 26. kvě 2022, 10:02

Hned jsem si vzpomněl na Jaroslava a jeho zážitky. Kde se poděl? :cry:
stahnito
 
Příspěvky: 236
Registrován: sob 24. kvě 2014, 13:12

Re: Showpark - moje zkušenost

Příspěvekod sumiiik » čtv 26. kvě 2022, 17:16

stahnito píše:Hned jsem si vzpomněl na Jaroslava a jeho zážitky. Kde se poděl? :cry:

Třeba tam dělá manažera... :lol:
Za ty prachy co tam nechal by si to zasloužil... :D
sumiiik
 
Příspěvky: 905
Registrován: ned 6. úno 2011, 16:04

Re: Showpark - moje zkušenost

Příspěvekod Obelix » sob 28. kvě 2022, 10:26

klokan99 píše:Pekná recenze. Diky, vyzkousim. Davaji tam i danovy doklad kvuli proplaceni nakladu na sluzebce? :)


Máš vstupenku, asi slouží zároveň jako účtenka, ale nedokáži si představit to napsat do nákladů. Ale za pití za 100 Kč jsem doklad nedostal :D
Obelix
 
Příspěvky: 100
Registrován: pát 4. říj 2019, 19:13


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: financni.pohled25 a 2 návštevníků