Hledat  

Renymenka UH

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Renymenka UH

Příspěvekod antonio22 » stř 18. zář 2019, 8:24

V telefonu chladná, ale jelikož trvá na hodině, půl hodiny nedělá, doufal jsem že to je znak toho, že rada picha a půl hodka ji nestačí. Většina holek to ojebava raději pulhodinama, to se chlap vycaka jednou relativně rychle a mají klid. Kdežto druhé číslo bývá někdy křeč..
Byl jsem ukrutně nadrzený a prostě jsem musel zasunout.
První dojem dobrý.. Pěkná starší baba, normální chování.. Jenže pak se zeptala když viděla prstýnek, jestli jsem ženatý.. Říkám jo a ona, tak to bude těžké s gumou když jsi zvyklý bez gumy doma.. Říkám nene, zvládnu i kondom. Začala kouřit s gumou, myslím že jemné příjemné (už je to déle od návštěvy). Když polykala sliny, tak jsem ji řekl ať mi na něj klidně plivne a ona neee neee žádné tělní tekutiny se nesmí dotknout.. Ale jinak kouřila dobře.
Začali jsme píchat, ona nahoře, a to bych vypichl jako pozitivum, má neskutečně mrdozni obličej.. Fakt kurvisko... Pak jsme šli na misionář a mě trochu klesl a ona hned: Já to říkala, že to nepůjde :-D
No a pak už to byla docela křeč.. Pak jsme zas pichali, pak mi zas ochabl.. Asi třikrát. Vždycky bez keců dala novou gumu, fakt se snažila. Škoda těch řeči okolo, kdyby hrála trošku divadlo, a neměla ty řeči, tak je fakt dobra. Ale prostě to bylo jak se znudenou kurvou..
Nakonec si ji honila a já se udělal sám.. A ještě jsem se zprdele zeptal, jestli se můžu udělat na ni.. Na kozy, na břicho.. FUUJ nee, kde na to chodíte vy chlapi :-)
Názor si udělejte sami. Může být dobrá, ale my neměli vůbec žádnou chemii
antonio22
 
Příspěvky: 170
Registrován: pát 9. lis 2012, 17:08

Re: Renymenka UH

Příspěvekod Dobermann » pon 30. zář 2019, 20:48

Ony to mají nejspíš nacviceny a vědí, ze to na spoustu chlapů platí a je to způsob, jak se z toho bezbolestne vykroutit.
Parkrat jsem ji volal. S oblibou píše zpátky zprávy. Dneska nebudu. Prijedu pozdě. Zavolej po 20tém. Nechápu, proč ten telefon radši nevypne...
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Renymenka UH

Příspěvekod Dobermann » úte 8. říj 2019, 18:50

Vyhněte se obloukem. Ten žvást o tom, že určitě nejseš zvyklej na gumu a půjde ti to blbě opakuje jako mantru... dal jsem čtyři čísla a pokaždém říkala "no teď už to ale nepůjde určitě"...
jinak vyhoví, ale ta pachuť vyjebat s tím je tam prostě pořád... ta to dělá tak ráda jako já uklízení...
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Sestkyplus a 4 návštevníků