Hledat  

Dissolvita - Amatéři - Velké Meziříčí

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Dissolvita - Amatéři - Velké Meziříčí

Příspěvekod konik102+ » stř 24. úno 2021, 20:10

konik102+
 
Příspěvky: 27
Registrován: pon 19. říj 2020, 19:42

Re: Znáte?

Příspěvekod Nomar32 » pát 5. bře 2021, 20:42

mhm
Nomar32
 
Příspěvky: 38
Registrován: pon 18. kvě 2020, 22:51

Re: Dissolvita - Amatéři - Velké Meziříčí

Příspěvekod bilmc » čtv 29. dub 2021, 13:07

Dissolvitu jsem navštívil. Nachází se zhruba 50 kilometrů od Brna směrem na Prahu, téměř u exitu, takže dopravní dostupnost je skvělá. Nicméně je to spíše pro situace, kdy člověk jede například pracovně z Brna do Prahy či kamkoliv západním směrem a před či po práci se chce cestou trochu odreagovat. Cíleně bych tam z Brna asi nejel.

Domluva po amatérech byla trošku kostrbatější ale ve finále docela v pořádku. Po zprávách mi přijde dosti "ostrá" a možná i arogantní. V reálu ovšem působí naprosto jinak a docela mile.

Věkově, váhově i výškově, bych řekl, že sedí informace, které jsou uvedené na webu. Cena je 1500,- za hodinku, včetně orálku bez, výstřiku na tělo či dokonce na obličej. V nabídce má i bdsm služby, které jsem nevyužil.

Akce jako taková byla v pohodě a normální, střídání základních poloh, slečna vypadá, že si to docela užívá. Orálek příjemný - v tomto je docela šikovná. Hodinka utekla docela rychle a celkově to byla taková normální návštěva, která v žádném případě neurazí. Mluvit se s Dissolvitou dá úplně normálně a tak až pojedu znovu tímto směrem a budu mít chuť, tak se zkusím domluvit znovu.

Opakování z mé strany za danou cenu ano, pokud tedy budu zrovna na cestě po naší nejfrekventovanější dálniční tepně.

9/10
Uživatelský avatar
bilmc
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte 15. zář 2015, 1:15

Re: Dissolvita - Amatéři - Velké Meziříčí

Příspěvekod alexik33 » pon 10. kvě 2021, 11:35

Mám stejnou zkušenost, sepsals to dobře.
Výstřik na obličej byl fajn bonus, často to holky nechtěj.
:D
alexik33
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 21. led 2021, 13:01

Re: Dissolvita - Amatéři - Velké Meziříčí

Příspěvekod bilmc » sob 23. říj 2021, 16:07

Aktuálně zdražila z původních 1500,- na 1800,- za hodinu. Nu, obecné zdražování všeho se pomalu ale jistě promítá i v tomto směru. Ale ano, za ty prachy to v tomto případě, alespoň dle mého názoru, stojí. :)
Uživatelský avatar
bilmc
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte 15. zář 2015, 1:15

Re: Dissolvita - Amatéři - Velké Meziříčí

Příspěvekod anna.ohnem.polibena » sob 23. říj 2021, 21:36

Uznávám, že moc informací na internetu o tom není, ani při debatách o bezpečném sexu např. ve školách to asi ještě ani dnes moc nezazní, ale i přes oko můžete chytit sexuálně přenosné nemoci. Spojivka pokrývající povrch oka je sliznice a jak víme, přes sliznice je možné se infikovat. Někdo možná namítne, že při kontaminaci oka partnerky/sexuální pracovnice to jeho přímo už neohrožuje. To je sice pravda, zároveň v případě, že už si je dotyčný vědom o riziku přenosu pro ni, je to z jeho strany vůči ní velmi sobecké, pokud vystříkne bez varování a nebo přes předchozí nesouhlas druhé strany. Ano, i takoví jedinci se najdou, i když je jich naštěstí menšina. Díky bohu převažuje respektování ze strany klienta. Protože se to těžko posuzuje z "druhé strany", bez předchozího varování opravdu nemáte šanci stihnout zakrýt si oči. Obličej není zas tak velká plocha a šance, že se při výstřiku na obličej i nechtěně trefíte do oka, není úplně malá. Proto je lepší to dobrovolně neriskovat. Jediný trochu účinný způsob ochrany je prostě zakrývat si obličej u každého jednoho klienta a nečekat, zda to udělá či ne, a opravdu to vypadá divně, muži se tomu diví... Z širšího hlediska i pro vás návštěvníky prodejných dívek dává smysl tuto praktiku na privátech, v klubech, na ulici nepodporovat. O všechny ty dívky se vlastně společně dělíte. Ji může nakazit někdo před vámi výstřikem do oka a vy se následně nakazíte od ní, protože vám třeba praskne nebo sklouzne kondom (toto riziko se nikdy nedá snížit na nulu, i když je možné jej velmi snížit). Někteří z vás máte partnerky, zajisté je netoužíte ohrozit či přímo nakazit. Ani spousta holek tuto informaci nemá. Proto kudy chodíte, šiřte ji prosím mezi ostatní norníky i mezi holky. A pro vás velmi vzrušivé (ano, vím) stříkání si prosím pro dobro a zdraví nás všech šetřete pro partnerku, se kterou už si věříte natolik, že kondom nepoužíváte.
anna.ohnem.polibena
 
Příspěvky: 6
Registrován: pát 15. říj 2021, 1:01

Re: Dissolvita - Amatéři - Velké Meziříčí

Příspěvekod bilmc » sob 23. říj 2021, 21:39

anna.ohnem.polibena píše:Uznávám, že moc informací na internetu o tom není, ani při debatách o bezpečném sexu např. ve školách to asi ještě ani dnes moc nezazní, ale i přes oko můžete chytit sexuálně přenosné nemoci. Spojivka pokrývající povrch oka je sliznice a jak víme, přes sliznice je možné se infikovat. Někdo možná namítne, že při kontaminaci oka partnerky/sexuální pracovnice to jeho přímo už neohrožuje. To je sice pravda, zároveň v případě, že už si je dotyčný vědom o riziku přenosu pro ni, je to z jeho strany vůči ní velmi sobecké, pokud vystříkne bez varování a nebo přes předchozí nesouhlas druhé strany. Ano, i takoví jedinci se najdou, i když je jich naštěstí menšina. Díky bohu převažuje respektování ze strany klienta. Protože se to těžko posuzuje z "druhé strany", bez předchozího varování opravdu nemáte šanci stihnout zakrýt si oči. Obličej není zas tak velká plocha a šance, že se při výstřiku na obličej i nechtěně trefíte do oka, není úplně malá. Proto je lepší to dobrovolně neriskovat. Jediný trochu účinný způsob ochrany je prostě zakrývat si obličej u každého jednoho klienta a nečekat, zda to udělá či ne, a opravdu to vypadá divně, muži se tomu diví... Z širšího hlediska i pro vás návštěvníky prodejných dívek dává smysl tuto praktiku na privátech, v klubech, na ulici nepodporovat. O všechny ty dívky se vlastně společně dělíte. Ji může nakazit někdo před vámi výstřikem do oka a vy se následně nakazíte od ní, protože vám třeba praskne nebo sklouzne kondom (toto riziko se nikdy nedá snížit na nulu, i když je možné jej velmi snížit). Někteří z vás máte partnerky, zajisté je netoužíte ohrozit či přímo nakazit. Ani spousta holek tuto informaci nemá. Proto kudy chodíte, šiřte ji prosím mezi ostatní norníky i mezi holky. A pro vás velmi vzrušivé (ano, vím) stříkání si prosím pro dobro a zdraví nás všech šetřete pro partnerku, se kterou už si věříte natolik, že kondom nepoužíváte.



:roll: :lol:
Uživatelský avatar
bilmc
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte 15. zář 2015, 1:15

Re: Dissolvita - Amatéři - Velké Meziříčí

Příspěvekod jivecu » pon 4. dub 2022, 6:58

Kde ve VM sídlí? jsem přímo z města, tak abych si udělal představu jak to tam je s nějakou "profláknetulností" :)

Díky
jivecu
 
Příspěvky: 77
Registrován: pon 16. úno 2015, 23:08

Re: Dissolvita - Amatéři - Velké Meziříčí

Příspěvekod bilmc » pon 4. dub 2022, 19:25

Není přesně ve VM. Je ve vesnici zhruba 6 kilometru za VM směrem na Brno, téměř u exitu.
Uživatelský avatar
bilmc
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte 15. zář 2015, 1:15

Re: Dissolvita - Amatéři - Velké Meziříčí

Příspěvekod Paulie88 » pon 4. dub 2022, 22:00

Tak to hodně zúžilo výběr a na takové vesnici, pokud je v baráku?? Tam tě pozná každej když tam půjdeš :D já taky přemýšlím o návštěvě . Ještě nedávno tam měla, že dělá jen BDSM praktiky a jako domina a klasický sex nenabízí, ale už to tam má zase zpět, jen teda nevidím na profilu žádné fotky ... :roll:
Paulie88
 
Příspěvky: 194
Registrován: sob 7. bře 2015, 20:59

Re: Dissolvita - Amatéři - Velké Meziříčí

Příspěvekod bilmc » pon 4. dub 2022, 23:14

Toho bych se nebál. :D Když jsem tam byl, je to strašně malá "díra" a nikdy jsem tam neviděl ani živáčka. Je fakt, že jsem tam byl ale relativně brzo (po poledni) a tak byli asi všichni v práci.

Před chvílí jsem koukal na profil a nějaký album je tam znovu aktivní.

EDIT: Tak album má znovu vypnuté... :twisted:
Uživatelský avatar
bilmc
 
Příspěvky: 327
Registrován: úte 15. zář 2015, 1:15

Re: Dissolvita - Amatéři - Velké Meziříčí

Příspěvekod jivecu » úte 5. dub 2022, 6:16

To je takovej problém sem napsat vesnici? U exitu 6 km od VM je jen sjezd 153 (Tasov, Lhotka). A malá prdel tam je jen ta Lhotka, takže to bude asi tam.. Jinak jste nikdo nenapsal jak vlastně vypadá? Hezká? Otočíš se za ní na ulici? Velikost koz? Váha?
jivecu
 
Příspěvky: 77
Registrován: pon 16. úno 2015, 23:08

Re: Dissolvita - Amatéři - Velké Meziříčí

Příspěvekod xnude » úte 5. dub 2022, 8:32

jivecu píše:To je takovej problém sem napsat vesnici? U exitu 6 km od VM je jen sjezd 153 (Tasov, Lhotka). A malá prdel tam je jen ta Lhotka, takže to bude asi tam.. Jinak jste nikdo nenapsal jak vlastně vypadá? Hezká? Otočíš se za ní na ulici? Velikost koz? Váha?


Byl jsem za ní někdy před Vánocema. Holka hezká celkem i štíhlá, i když celulititda se hlásí. Přišla mi taková ze začátku odměřená. Je ve Lhotce ve starém baráce, kde topí ještě kamínkama (což je trochu romantika). Všude neskutečnej bordel, neuklizeno. Samotná akce na gauči na špinavém pohozu. Masáž taková nijaká, spíš průměrná. U sexu neustále diriguje jako největší mistr světa a taky takový průměr. Většinu času ale pořád něco mele a mele a mele o chlapech, politice o Covidu, očkování apod., takže člověk nabyl za tu hodinu dojmu, že udělá nejlíp, když co nejrychleji zmizí a už se neukáže. Holka si dělá soukromou kartotéku se jménama a tel. číslama, takže ti pak může i psát SMS a volat, což mi pak jednou udělala.
xnude
 
Příspěvky: 23
Registrován: úte 8. pro 2020, 13:48

Re: Dissolvita - Amatéři - Velké Meziříčí

Příspěvekod TomDoll » úte 12. dub 2022, 15:01

Tak jsem se po cestě z Prahy stavil.
Holka pěkná, taková pevně stavěná. I obličej velmi příjemný. Chajdaloupka je to taková zvláštní, ale nepořádek jak popisuje kolega .. byl jsem v mnohem horších. Gauč skutečně starej, ale čistej.
Ale ona je robot. Absolutně chladná, bez zájmu. Jako kámoška na pokec by byla super, asi. Ale vášeň absolutní nula. Takže opakovat nebudu a ani moc nedoporučuji. Možná SM by ji sedlo více. Vypadl jsem dřív, hodina ani neuběhla, nudilo mě to.
TomDoll
 
Příspěvky: 118
Registrován: ned 21. dub 2019, 11:04

Re: Dissolvita - Amatéři - Velké Meziříčí

Příspěvekod MEDVED39 » stř 13. dub 2022, 17:25

hm ledova kralovna hm ale pekna je
MEDVED39
 
Příspěvky: 23
Registrován: čtv 29. lis 2012, 12:09

Další

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků