Hledat  

Bratislava

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Re: Bratislava

Příspěvekod Dobermann » čtv 19. led 2012, 15:21

tuctovka :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázek
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1467
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Bratislava

Příspěvekod cortex.bm » čtv 19. led 2012, 15:51

Dobermann píše: takže když kuřecí řízek stojí v hospodě 60 korun a telecí 90 potom je každý, kdo si koupí telecí blbec?
zajímavá logika.... ..ale skutečně je to důvod k tomu abys ji pomlouval?

Dobermann, :shock: Tvoje logika je jiná.. ty chceš dát v jiné hospodě za stejný kuřecí řízek 120 korun.. a ani nevíš,jestli ten řízek je třeba udělanej na přepáleným oleji.

Kvalita ťapiny nebo spíše šuku s ní opravdu není lineární s její cenou, to se nám snažíš tady různě namluvit.
A já nepomlouvám tu dotyčnou, jen kritizuju ten Tvůj namyšlený přístup.
Jiná možnost je, že jsi pasák, a že Ti nevoní, že ceny v Brně jdou dolů. Naštěstí vetšina holek má rozum.
Naposledy upravil cortex.bm dne čtv 19. led 2012, 15:56, celkově upraveno 1
cortex.bm
 
Příspěvky: 241
Registrován: stř 8. črc 2009, 18:46

Re: Bratislava

Příspěvekod Dobermann » čtv 19. led 2012, 15:56

cortex.bm píše:
Dobermann píše: takže když kuřecí řízek stojí v hospodě 60 korun a telecí 90 potom je každý, kdo si koupí telecí blbec?
zajímavá logika.... ..ale skutečně je to důvod k tomu abys ji pomlouval?

Dobermann, :shock: Tvoje logika je jiná.. ty chceš dát v jiné hospodě za kuřecí řízek 120 korun.. a ani nevíš,jestli ten řízek je třeba udělanej na přepáleným oleji.

Kvalita ťapiny nebo spíše šuku s ní opravdu není lineární s její cenou, to se nám snažíš tady různě namluvit.
A já nepomlouvám tu dotyčnou, jen kritizuju ten Tvůj namyšlený přístup.
Jiná možnost je, že jsi pasák, a že Ti nevoní, že ceny v Brně jdou dolů. Naštěstí vetšina holek má rozum.


možná že jsi pasák ty a štve tě, že jinde jsou ceny vyšší a jiní pasáci vydělávají víc než ty :lol:
já jsem se ti nesnažil nic namluvit. ty ses mi snažil namluvit, že když holka vypadá jako tahle, že musí být arogantní a namyšlená.
ty nevíš, jestli je řízek udělaný na přepáleným oleji, ale z principu jsi proti tomu, aby stál víc, než jsi ochoten zaplatit, přes tuto hranici
už musí být něco špatně. není to tak? a to jsi tu holku v životě neviděl, prostě máš svoji hranici a přes tuhle - ne že by mohlo být lepší
zboží, které už ty neakceptuješ, ale prostě je to zboží špatné, předražené a hotovo...
Ezop - Bajka o lišce a hroznech...
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1467
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Bratislava

Příspěvekod cortex.bm » čtv 19. led 2012, 16:06

Dobermann píše:
cortex.bm píše: Kvalita ťapiny ..není lineární s její cenou, to se nám snažíš tady různě namluvit.
A já nepomlouvám tu dotyčnou, jen kritizuju ten Tvůj namyšlený přístup.

možná že jsi pasák ty a štve tě, že jinde jsou ceny vyšší a jiní pasáci vydělávají víc než ty :lol:
já jsem se ti nesnažil nic namluvit. ty ses mi snažil namluvit, že když holka vypadá jako tahle, že musí být arogantní a namyšlená.
...

Ne, Dobermanne, nejsem pasák, pásáci nepíšou jako já.
Spíš to na mne působí, že Tebe štve, že v Brně ceny klesají.. a docela správně norníci zvažují které dají své oběživo. :idea:

Ty máš zjevný problém pochopit psaný text. Přečti si to znovu..
.. kritizuju ten Tvůj namyšlený přístup... a nepíšu, že ta konkrétní Slovenka musí být namyšlená.
Psal jsem o tom, že ty s přiměřenou cenou bývají nejlepší.
Dám Ti příklad.. slečny z Bella, z Rozkoše, Cats.. samozřejmě výjimky jsou.
cortex.bm
 
Příspěvky: 241
Registrován: stř 8. črc 2009, 18:46

Re: Bratislava

Příspěvekod gogo123 » čtv 19. led 2012, 17:04

Dobermann píše:
gogo123 píše:Takže epidemie blbosti dorazila ze Slovenska už i na Moravu. :shock:


gogo, seš čůrák, víš to? že máš hluboko do kapsy mně mrzí, zaplaťpánbůh to tak nemá každej...


Dobermann píše:.. platil jsem 1500, ty peníze jsem měl připravené i když chtěla 1200, dal jsem jí všechno...


Dobermann píše:......tak té první buchtě bych dal klidně i sto......
pozn.redakce 100 EUR.

Dobermann píše:...... vystavuješ svoji platební indispozici na odiv. kdybys měl sto miliónů, přišlo by ti podružné řešit rozdíl mezi 50-70-100 EURy.


Co z toho vyplývá............. :lol: :lol: :lol:

PS.Ta holka je skutečně pěkná :wink:
veni vidi vici
gogo123
 
Příspěvky: 1160
Registrován: čtv 7. črc 2011, 12:23

Re: Bratislava

Příspěvekod Dobermann » čtv 19. led 2012, 18:41

gogo123 píše:
Dobermann píše:
gogo123 píše:Takže epidemie blbosti dorazila ze Slovenska už i na Moravu. :shock:


gogo, seš čůrák, víš to? že máš hluboko do kapsy mně mrzí, zaplaťpánbůh to tak nemá každej...


Dobermann píše:.. platil jsem 1500, ty peníze jsem měl připravené i když chtěla 1200, dal jsem jí všechno...


Dobermann píše:......tak té první buchtě bych dal klidně i sto......
pozn.redakce 100 EUR.

Dobermann píše:...... vystavuješ svoji platební indispozici na odiv. kdybys měl sto miliónů, přišlo by ti podružné řešit rozdíl mezi 50-70-100 EURy.


Co z toho vyplývá............. :lol: :lol: :lol:

PS.Ta holka je skutečně pěkná :wink:


Gogo, já jsem ale nenapsal, že mám sto miliónů. Uvedl jsem takový příklad. S tou holkou ze SK to byl příměř, oproti tomu, co je tady v Brně za 1200-1500
toto je supermodel a skutečně si může účtovat vyšší cenu. A když jdu někam do prostředí jako je privát, kde si nemůžu být jistý tím, co tam je za druh lidí,
vezmu si z peněženky 1500, peněženku zamknu v autě do přihrádky a s 1500 v kapse jdu dovnitř. měl jsem u sebe litr a pětikilo, tak jsem to odevzdal, nepřišlo
mi nezbytné vzít si nazpátek. děkuju, že sis dal práci s hledáním. zkus taky někdy holce dát něco navíc, když budeš spokojenej. uvidíš, že příště to bude ještě
o dost lepší :wink:
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1467
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Bratislava

Příspěvekod Dobermann » čtv 19. led 2012, 18:50

cortex.bm píše:
Dobermann píše:
cortex.bm píše: Kvalita ťapiny ..není lineární s její cenou, to se nám snažíš tady různě namluvit.
A já nepomlouvám tu dotyčnou, jen kritizuju ten Tvůj namyšlený přístup.

možná že jsi pasák ty a štve tě, že jinde jsou ceny vyšší a jiní pasáci vydělávají víc než ty :lol:
já jsem se ti nesnažil nic namluvit. ty ses mi snažil namluvit, že když holka vypadá jako tahle, že musí být arogantní a namyšlená.
...

Ne, Dobermanne, nejsem pasák, pásáci nepíšou jako já.
Spíš to na mne působí, že Tebe štve, že v Brně ceny klesají.. a docela správně norníci zvažují které dají své oběživo. :idea:

Ty máš zjevný problém pochopit psaný text. Přečti si to znovu..
.. kritizuju ten Tvůj namyšlený přístup... a nepíšu, že ta konkrétní Slovenka musí být namyšlená.
Psal jsem o tom, že ty s přiměřenou cenou bývají nejlepší.
Dám Ti příklad.. slečny z Bella, z Rozkoše, Cats.. samozřejmě výjimky jsou.


Cortexi, jedno svoje tvrzení vytloukáš druhým, napíšeš, že ty co chtějí hodně jsou arogantní a namyšlené ale o téhle, která hodně chce /podle tebe/,
o té to už zrovna neplatí:-)
dej mi příklad a pod tu fotku co jsem tady dal dej nějakou buchtu z Brna, která vypadá takhle...
mimochodem, ta tvoje averze k pasákům je úžasná, Sandra z Čápkovy žádného pasáka neměla, tak byla podle tvýho gusta, škoda, že ji to stálo život...
mám u prdele, kolik holka odvádí, jsou to jejich vztahy a je mi to jedno, když se vezu taxíkem, taky neřeším, kolik z toho taxikář odvádí zaměstnavateli...
přijde mi to indiskrétní, a je mi po tom ho.vno...
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1467
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Bratislava

Příspěvekod ADR » čtv 19. led 2012, 20:27

.
Naposledy upravil ADR dne úte 18. bře 2014, 13:06, celkově upraveno 1
ADR
 
Příspěvky: 68
Registrován: pon 7. zář 2009, 16:46

Re: Bratislava

Příspěvekod cortex.bm » pát 20. led 2012, 16:23

Dobermann píše:
Cortexi, jedno svoje tvrzení vytloukáš druhým, napíšeš, že ty co chtějí hodně jsou arogantní a namyšlené ale o téhle, která hodně chce /podle tebe/,
o té to už zrovna neplatí:-)
dej mi příklad a pod tu fotku co jsem tady dal dej nějakou buchtu z Brna, která vypadá takhle...
mimochodem, ta tvoje averze k pasákům je úžasná, Sandra z Čápkovy žádného pasáka neměla, tak byla podle tvýho gusta, škoda, že ji to stálo život...
mám u prdele, kolik holka odvádí, jsou to jejich vztahy ...

Dobermanne, naopak ta tvoje snaha zastávat se pasáků a vysokých cen je neuvěřitelná. :shock: A tak se člověk logicky ptá: čemu to slouží ?

Zatahovat tam Sandru z Čápkové je zavádějící, :cry: stejně tak doplatily různé ťapiny na svého pasáka, který ji ubezdušil, balkánská kumunita atd . nemusí se jednat jen o Brno .. nemusí jít jen do extrému, stačí omezování osobní svobody.. ale to jde diskuze jinam.
Určitě je logické a správné, když norníkovi není jedno kolik holka odvádí, respektive jde raději za tou, která neodvádí nic. :idea:

Pokud se ptáš, jaka "buchta" je stejná jako ta Slověna na té nablýštěné fotce, hodně fotografem upravené, stylizované se stříbrnou dekorací :D ,
tak odpověď je jasná - záleží na vkusu.
V posteli, nahé, vypadají holky třebas úplně obyčejně, i ty nafocené s pozlátkem.
Třebas může být ta slovenská holka pěkná i reálně, třeba ale ne a bude jen hodně nalíčená, vytuněná, a pak v betli nic..
To Ti taková nablýskaná fotka neřekne.

Psal jsem, že ty dražší obvykle bývají namyšlenější, zase je to případ od případu, jen si vzpomínám na tu Silvu, kdesi od Břeclavi...

A souhlasím s gogem123, že mnohem raději zajdu za takovou Klárkou, Karin, Gábinkou a dalšími za 1200, a třeba několikrát. Těch za rozumné ceny kolem 1200 za hodinu je čím dál víc. Rozumné ceny se mají podporovat, je to zájem norníků a ne pasáků, samozřejmě.
To, že se to Dobermannovi nelíbí, je mně jasné.
cortex.bm
 
Příspěvky: 241
Registrován: stř 8. črc 2009, 18:46

Re: Bratislava

Příspěvekod gogo123 » pát 20. led 2012, 18:52

cortex.bm píše:
.... že mnohem raději zajdu za takovou Klárkou, Karin, Gábinkou a dalšími za 1200, a třeba několikrát. Těch za rozumné ceny kolem 1200 za hodinu je čím dál víc. Rozumné ceny se mají podporovat, je to zájem norníků a ne pasáků, samozřejmě.
To, že se to Dobermannovi nelíbí, je mně jasné.


Jenom doplním:

Skutečnost, že nejlepší holky se rekrutují z Bella a nejenom díky ceně viz. recenze a zároveň mají pasáka je fakt , který je nutný zdůraznit. Ne každý pasák je lidumil a nechá holky zahálet, vykuřovat a koukat z okna. Holky jsou od toho aby makaly a vydělávaly ....i na pasáka. Ale chce to ale inteligenci hlavně holek, protože ty si hlavně určují ceny, bohužel ego a pýcha jim velí držet posranou cenu za každou cenu....ale ten chlap nepočká a jde se udělat jinam.
Nechci neustále chválit holky z Palackého i Kotlářské ale přišly na to a hlavně jim to takto funguje. Je to na nich vidět, spokojené, usměvavé.... a takové budeme podporovat.
A proto si myslím, že je zájem pasáků mít normální ceny, jenom ty děvčata se musí polepšit a rozhodně jedině tím získají. A holky za 1500 nemohou být z principu lepší jako Klárka,Gabča .....protože ani pořádně neví co sex je zač. :?:
veni vidi vici
gogo123
 
Příspěvky: 1160
Registrován: čtv 7. črc 2011, 12:23

Re: Bratislava

Příspěvekod Dobermann » pát 20. led 2012, 22:48

cortex.bm píše:Dobermanne, naopak ta tvoje snaha zastávat se pasáků a vysokých cen je neuvěřitelná. :shock: A tak se člověk logicky ptá: čemu to slouží ?


Cortexi, kousek pode mnou ti vysvětluje Gogo, že někde se platí 1200 i s provizí pasáka a někde 1500 a jde to jenom do holky. Kdyby braly holky 700 a pětikilo z toho bral pasák
řekl bych, že už by tě to netrápilo a chválil bys a chválil:-)

cortex.bm píše:Zatahovat tam Sandru z Čápkové je zavádějící, :cry: stejně tak doplatily různé ťapiny na svého pasáka, který ji ubezdušil, balkánská kumunita atd . nemusí se jednat jen o Brno .. nemusí jít jen do extrému, stačí omezování osobní svobody.. ale to jde diskuze jinam.

To není vůbec zavádějící. Rok předtím zabili tu starou bábu v Bystrci tuším - a ejhle - taky neměla, nikoho, kdo ji hlídal. Náhoda? Tuhle, když už mi ty nekonečné pindy nedaly spát, jsem se jedné slečny zeptal,
jestli má "manažera". Řekla, že jo, že by měla strach být na bytě sama... a že by se musela starat o placení nájmu, takhle že z toho něco odvede, ale nemusí se o nic starat. Dlužno říct, že mentalita těchhle slečen
je taková, že jsou trochu do větru a většina z nich neudrží korunu... mám v prdeli, jak to která má, zajímá mně pěkná ženská a dobrý sex... zákulisní věci si klidně řeš ty...

cortex.bm píše:Určitě je logické a správné, když norníkovi není jedno kolik holka odvádí, respektive jde raději za tou, která neodvádí nic. :idea:

já bych řekl, že se kakáš do věcí, do kterých teda mně osobně nic není... ale když tě to baví :wink:

cortex.bm píše:Pokud se ptáš, jaka "buchta" je stejná jako ta Slověna na té nablýštěné fotce, hodně fotografem upravené, stylizované se stříbrnou dekorací :D ,
tak odpověď je jasná - záleží na vkusu.
V posteli, nahé, vypadají holky třebas úplně obyčejně, i ty nafocené s pozlátkem.
Třebas může být ta slovenská holka pěkná i reálně, třeba ale ne a bude jen hodně nalíčená, vytuněná, a pak v betli nic..
To Ti taková nablýskaná fotka neřekne.


Ano, to mi řekla recenze kolegy ze Slovenska, a já nemám důvod jí nevěřit...

cortex.bm píše:Psal jsem, že ty dražší obvykle bývají namyšlenější, zase je to případ od případu, jen si vzpomínám na tu Silvu, kdesi od Břeclavi...


Ta nebyla namyšlená, ale mrdlá, byla tak dominantní, že zapomínala na to, kdo platí a komu se poskytujou služby...

cortex.bm píše:A souhlasím s gogem123, že mnohem raději zajdu za takovou Klárkou, Karin, Gábinkou a dalšími za 1200, a třeba několikrát. Těch za rozumné ceny kolem 1200 za hodinu je čím dál víc. Rozumné ceny se mají podporovat, je to zájem norníků a ne pasáků, samozřejmě.
To, že se to Dobermannovi nelíbí, je mně jasné.


hehe, to je fakt pikantní, že tyhle holky mají pasáky jako každá jiná, to ti neva? :lol:
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1467
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Bratislava

Příspěvekod Dobermann » pát 20. led 2012, 22:49

gogo123 píše:
cortex.bm píše:
.... že mnohem raději zajdu za takovou Klárkou, Karin, Gábinkou a dalšími za 1200, a třeba několikrát. Těch za rozumné ceny kolem 1200 za hodinu je čím dál víc. Rozumné ceny se mají podporovat, je to zájem norníků a ne pasáků, samozřejmě.
To, že se to Dobermannovi nelíbí, je mně jasné.


Jenom doplním:

Skutečnost, že nejlepší holky se rekrutují z Bella a nejenom díky ceně viz. recenze a zároveň mají pasáka je fakt , který je nutný zdůraznit. Ne každý pasák je lidumil a nechá holky zahálet, vykuřovat a koukat z okna. Holky jsou od toho aby makaly a vydělávaly ....i na pasáka. Ale chce to ale inteligenci hlavně holek, protože ty si hlavně určují ceny, bohužel ego a pýcha jim velí držet posranou cenu za každou cenu....ale ten chlap nepočká a jde se udělat jinam.
Nechci neustále chválit holky z Palackého i Kotlářské ale přišly na to a hlavně jim to takto funguje. Je to na nich vidět, spokojené, usměvavé.... a takové budeme podporovat.
A proto si myslím, že je zájem pasáků mít normální ceny, jenom ty děvčata se musí polepšit a rozhodně jedině tím získají. A holky za 1500 nemohou být z principu lepší jako Klárka,Gabča .....protože ani pořádně neví co sex je zač. :?:


ty se zastáváš pasáků! to se cortexovi líbit nebude :evil:
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1467
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Bratislava

Příspěvekod gogo123 » pát 20. led 2012, 23:21

Dobermann píše:ty se zastáváš pasáků! to se cortexovi líbit nebude :evil:


Víš co je strašný, že ani ti pasáci by tě nevzali mezi sebe, takového blba nepotřebují...to mi věř :lol:
veni vidi vici
gogo123
 
Příspěvky: 1160
Registrován: čtv 7. črc 2011, 12:23

Re: Bratislava

Příspěvekod Dobermann » pát 20. led 2012, 23:29

gogo123 píše:
Dobermann píše:ty se zastáváš pasáků! to se cortexovi líbit nebude :evil:


Víš co je strašný, že ani ti pasáci by tě nevzali mezi sebe, takového blba nepotřebují...to mi věř :lol:


gogo, chápu, že když máš vychozených pět tříd a většinu dvakrát, máš pocit, že jsi velký myslitel :lol:
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1467
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Bratislava

Příspěvekod gogo123 » sob 21. led 2012, 11:12

Dobermann píše:gogo, chápu, že když máš vychozených pět tříd a většinu dvakrát, máš pocit, že jsi velký myslitel :lol:


Jestli myslíš tu pomocnou.... to musíš vědět nejlépe, seděli jsme ve stejné lavici.
veni vidi vici
gogo123
 
Příspěvky: 1160
Registrován: čtv 7. črc 2011, 12:23

PředchozíDalší

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků