Hledat  

Masáže Ester HK 775960389/737148550

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Masáže Ester HK 775960389/737148550

Příspěvekod doombadill » pon 21. čer 2021, 15:39

Ctihodnému osazenstvu překládám svůj příběh humorný, který je panoptikem indicií, které za normálních okolností musí vézt k okamžité otočce.
Inzeruje 28 let, 170cm, 68kg. Text inzerátu:

Hledáš relax? Jsi unavený z práce, potřebuješ vypnout, nebo máš doma problémy a chceš se uvolnit u krásné a příjemné ženy? Chybí ti doteky? Tak zavolej! Dělám erotické masáže s vyvrcholením, za příplatek je možné domluvit se na orálním zakončení s výstřikem do pusy. Mám přírodní velká prsa, smyslný zadeček a nosím krásné prádlo. Po celou dobu masáže se mě můžeš dotýkat.

Slečna na fotkách vypadá žensky, smyslně, s krásnýma prsama. Neváhám a volám... a hned se dovolám (indicie č. 1). Není problém si domluvit termín (indicie č.2, varovná kontrolka se rozblikala).
Má příjemný hlas, domluva je bezproblémová, navigace přes SMS, kterou zašle následně.
Ve smluvený čas, na smluveném místě si mě vyzvedává spíše už paní (nejpíš std. věková přirážka +5 let) ve velmi volném, vzdušném oblečení.
Přicházíme nahoru, k ní do bytu a mě dochází proč volné oblečení - je ve velmi pokročilém stupni těhotenství!
Bohužel hukot v kládě udělal své a nechal jsem se (já blbec nadržený) uchlácholit, že je to v pořádku a všichni byli spokojeni (varovná kontrolka bliká non-stop).
V náhlém záchvatu pudu sebezáchovy volím jen půlhodinku, bez příplatků v podobě orálního zakončení.
Po platbě předem (indicie č. 4) a povzdechu, že se složenky samy nezaplatí (indicie č. 5) jsem se odebral do koupelny.
Po samosprše v čisté a pěkně zařízené koupelně jsem byl uložen na postel.

Popis akce:
Zahájení klasika na břiše s náznakem klasické masáže - od ramen až po plosky nohou.
Po celou dobu zůstává frantík netknutý (indicie č. stejně-je-už-pozdě).
Po nevalné masáži, kde po proběhlém B2B mám vyloženě strach (cítit místo prsou na zádech těhotenské břicho fakt není rajc) následuje otočka na záda. Slečna/paní/osoba si kleká mezi mé nohy, abych na ni nedosáhl a pošudlá péro, aby se trochu vzpamatovalo z toho erotična, co doposud zažilo.
Po úspěšné erekci nasměrování mezi její kozy, které by byly překrásné, kdyby je nehyzdily obrovské fialové jizvy po nějakém zákroku (zmenšení?) - fotky neodpovídají realitě (nehledě na těhotentsví), nastává něco jako šukání "mezi kozy".
Funění vzteklé hrošice nabírá na obrátkách stejně jako zprvu nesmělé, následně už nepřehlédnutelné náznaky, tehdy beru záležitost (rozuměj ony zmíněné kozy) do vlastních rukou a péro si o ně "ohoním". Varovná kontrolka to už dávno vzdala a odjela na dovolenou.
Dobrá věc se nicméně podařila a utřít si to ze sebe musím sám, její komentář, že je ráda, že to má za sebou, už je jen takovou třešničkou za tímto nepovedeným výletem do Hradce... Dávám druhou sprchu, během které si osoba vyřizuje telefonáty s dalšími nebožáky, chycenými do pasti.
Blbý pocit z mizerného zážitku se ve mně mísí s hřejivým pocitem, že jsem nastávající mamince přispěl na výbavičku :D
doombadill
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon 10. kvě 2021, 10:56

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků