Hledat  

Boskovice

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Re: Boskovice

Příspěvekod rein7 » stř 23. lis 2022, 16:19

Máte na ní někdo číslo, kontakt? Vypadá suprově.
rein7
 
Příspěvky: 8
Registrován: stř 20. srp 2014, 9:08

Re: Boskovice

Příspěvekod rein7 » stř 23. lis 2022, 16:44

rein7
 
Příspěvky: 8
Registrován: stř 20. srp 2014, 9:08

Re: Boskovice

Příspěvekod ondra1010 » pon 2. led 2023, 11:27

Zkusil někdo vůbec?
ondra1010
 
Příspěvky: 29
Registrován: pon 30. zář 2013, 8:55

Re: Boskovice

Příspěvekod pe.dro » pon 16. led 2023, 10:36

Ahoj, má někdo zkušenost s S-USMEVEM ?
pe.dro
 
Příspěvky: 46
Registrován: úte 11. led 2005, 9:46

Re: Boskovice

Příspěvekod soliterr » úte 17. led 2023, 0:34

Tahle dáma má na modrém webu za poslední tři roky tak desátý Nick, kdysi jsem s ní byl v kontaktu, ale přes inteligentní komunikaci jsme se nikdy nesešli, takže neporadím, hodně mě zajímala, ale je to tam asi složitější já s ní komunikoval ještě pod nickem Červená sukýnka, ale před tím jich bylo fakt hodně. Asi panička co žije dva životy, mě se zatím setkání nepovedlo, ale už tu nějaké zmínky byly pod jiným Nickem, už si je fakt nepamatuju, tak třeba někdo úspěšnější poradi...
soliterr
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned 8. pro 2013, 20:32

Re: Boskovice

Příspěvekod pe.dro » úte 17. led 2023, 9:59

Včera a dnes jsem ji ulovil na chatu. Komunikace jak s puberťačkou. Kolik ti je, odkud jsi, o co máš zájem a td. Informace z její strany minimální a s hodinovýma prodlevama. Nemá prostory, takže auto. A finále rozhovoru nechám bez komentáře. Když jsem ji napsal, jestli se může popsat, protože v profilu jsou vidět jen kolena, odpověděla........fotku ti nepošlu, inteligentní osoba si udělá představu, že nejsem věšák na hadry.
pe.dro
 
Příspěvky: 46
Registrován: úte 11. led 2005, 9:46

Re: Boskovice

Příspěvekod slajen » úte 17. led 2023, 10:10

pe.dro píše:Ahoj, má někdo zkušenost s S-USMEVEM ?

Jak píší kolegove,,nicky meni jak na bežícím pásu,,,byl sem za ni naposled pred 2 roky,,,oplacanejsi,,kozy nic moc, ale bral sem jako plus ze si opravdu uzivala anal. Nemela problem s rimmingem , a ochotne se nastavila ze zadu,,cenu sem tenkrat stahl na 1000 ,protoze sme sukali v lese na dece . Pokud hledas kvalitni anal doporucuju trpelivost a zkusit to,,uvidis pak sam
slajen
 
Příspěvky: 35
Registrován: sob 22. srp 2015, 9:16

Re: Boskovice

Příspěvekod Padi » úte 17. led 2023, 14:38

Mohu potvrdit recenzi od slajen.
Také jsem se sní sešel cca 1,5 - 2 roky zpět.
Starší, oplácanější, obyčejná ženská. Kozy vytahaný, nic moc. Přírodní, neholená.
Domluvil jsem se s ní jen kvůli análku, který si fakt užívá a v tom byla dobrá.
Jinak orál nic moc.
Cena také 1000 venku v lese na dece.
Pokud je někdo hledá slušný anál a to vše okolo je mu trošku jedno, tak doporučuji.
Pokud někdo hledá něco pěkného jako celek, tak určitě ne.
Padi
 
Příspěvky: 9
Registrován: sob 9. kvě 2009, 14:06

Re: Boskovice

Příspěvekod soliterr » úte 17. led 2023, 19:14

Já s ní komunikoval už před delší dobou, to ještě posílala fotku (teda podle kámoše co s ní byl tak deset let starou), lákal mě análek, ale i při poslední komunikaci v létě, kdy bych ještě za dobrý výkon překousnul i tu deku někde v lese, jsme bohužel nenašli společný čas, ona v tu dobu mohla jen ráno, případně nejpozději kolem poledne (asi pauza na oběd (:), já se v tu dobu do Boskovic nedostal takže komunikace postupně vyšuměla do ztracena. Dle zkušeností kolegů tady si nejsem jistý jestli jsem o něco zajímavého přišel. Podle komunikace, má něco i v hlavě trochu plnější tvary mi nevadí, spíš lákají, ale na schůzku venku to teď není a akrobacie v autě raději nechám mladším, takže si buď počkám na letní teplé dny, nebo to pustím z hlavy. Boskovicko a Blanensko je i na modrém webu dost mrtvá oblast...
soliterr
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned 8. pro 2013, 20:32

Re: Boskovice

Příspěvekod Padi » úte 14. bře 2023, 14:46

V Boskovicích se teď vyskytuje nějaká Queenofspeed z modrého fóra.
Hledá teda převážně pár na trojku.
Má někdo osobní zkušenost?
Prý má snad i něco společného s Fox1.
Padi
 
Příspěvky: 9
Registrován: sob 9. kvě 2009, 14:06

Re: Boskovice

Příspěvekod adamek90 » sob 25. bře 2023, 19:56

Nejake zkusenosti s queenOFspeed ?
adamek90
 
Příspěvky: 22
Registrován: úte 31. črc 2012, 23:28

Re: Boskovice

Příspěvekod Padi » stř 29. bře 2023, 15:29

adamek90 píše:Nejake zkusenosti s queenOFspeed ?

S tou jsem se pokoušel domluvit.
Neustále mi tvrdí, že chlapa nechce.
Že jedině do trojky s párem.
Pokud se Ti s ní podaří domluvit, dej mi echo :)
Padi
 
Příspěvky: 9
Registrován: sob 9. kvě 2009, 14:06

Re: Boskovice

Příspěvekod Belzebubec » stř 24. kvě 2023, 18:21

Tak posílám info ohledně " damy S_usmevem"
Opravdu to není věšák na šaty. Fotka bohužel odpovídala, setkání jsem nakonec musel odmítnout, říkal jsem si , že může klamat, ale neklamala, obyčejná žena, na sex za peníze má vysoký sebevědomí.
Belzebubec
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 24. kvě 2023, 15:35

Re: Boskovice

Příspěvekod soliterr » stř 7. čer 2023, 21:10

Tak nemám, nové info z Boskovic, ani o zde probírané damě s mnoha nicky, jen nevím co byl poslední příspěvek zač. Jediný příspěvek s fake fotkou, hned po registraci tu samou jsem dostal do SZ...
soliterr
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned 8. pro 2013, 20:32

Re: Boskovice

Příspěvekod bari » pon 31. črc 2023, 14:18

Momentálně se jmenuje Operetka -dříve červená růžička, červená sukýnka, dáma s úsměvem atd.... Pokoušel jsem se domluvit-nemá prostory, domluva na pytel. Chodí do práce a tedy je k nezastižení... A když už jsem ji dotlačil ke schůzce, napsala mě nakonec že nikam nepůjde, že ji pomlouvám :-). Což nebyla pravda. Dostal jsem blok a tímto se ukončilo. Za mě i když to k ní mám blízko nedoporučuji-kvůli špatné komunikaci. Zajímaly by mě další zkušenosti lidí co s ní byli....
bari
 
Příspěvky: 86
Registrován: stř 30. lis 2011, 9:50

PředchozíDalší

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků