Hledat  

Boskovice

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Re: Boskovice

Příspěvekod muflon222 » pon 31. črc 2023, 19:34

O nic jsi nepřišel. Je to takový neohrabaný vorvaň
muflon222
 
Příspěvky: 49
Registrován: čtv 7. led 2021, 22:08

Re: Boskovice

Příspěvekod nrb1239 » ned 12. lis 2023, 20:04

Zdarec noiřiči, zavítal jsem do vašeho kraje nalákán z AM nickem -KARKULKA. Je to pro mě trochu z ruky, ale poslala civil fotku, ktde vypadala dobře. Fotka min 10 let stará, jak jsem zjistil na místě. Potkali jsme se v obci Suchý v kempu. Na to, jak jsem byl natěšený, tak jsem poměrně dost rychle vychladl, když se vyslekla. Myslel jsem si, že to s ní nedám, ale nakonec jsem to dal a pak jsem si říkal, že jem teda klesl. K věci, paní asi 45-50let, nadváha, malý bobr, cena 1500 Kč za OB, klasiku a anal. Ten mě lákal, ale když se vyslekla, tak jsem to rozhodně chtěl, co nejrychleji ukončit. OB dobrý, sex co nejrychleji hotovo a vypadnout. Karkulka to není, to jsme my hejlové, co jí skočí na lep. Chlapi, vyhnout se obloukem a zapomenout. Tel není komunikuje přes AM.
nrb1239
 
Příspěvky: 47
Registrován: čtv 30. čer 2011, 14:55

KARKULKA a kemp Suchý.

Příspěvekod vulcan » ned 12. lis 2023, 20:59

nrb1239 píše: -KARKULKA. Fotka min 10 let stará. Potkali jsme se v obci Suchý v kempu. .. paní asi 45-50let, nadváha, malý bobr, cena 1500 Kč za OB, klasiku a anal. .. co nejrychleji ukončit. OB dobrý, sex co nejrychleji hotovo a vypadnout. .

nrb1239,
jsi hrdina. Prokázal jsi morálně -volní vlastnosti a dal jsi to. :idea:
Tak to má být.
Mladý a hezký holky umí ošukat každý, ne ? :D
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: KARKULKA a kemp Suchý.

Příspěvekod bleha » ned 12. lis 2023, 22:23

vulcan píše:
nrb1239 píše: -KARKULKA. Fotka min 10 let stará. Potkali jsme se v obci Suchý v kempu. .. paní asi 45-50let, nadváha, malý bobr, cena 1500 Kč za OB, klasiku a anal. .. co nejrychleji ukončit. OB dobrý, sex co nejrychleji hotovo a vypadnout. .

nrb1239,
jsi hrdina. Prokázal jsi morálně -volní vlastnosti a dal jsi to. :idea:
Tak to má být.
Mladý a hezký holky umí ošukat každý, ne ? :D


néééééééééééé! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
bleha
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned 29. led 2017, 20:19

Re: Boskovice

Příspěvekod Bobokleplo » sob 9. pro 2023, 6:25

Belzebubec v tom lese by měli nechat spíš tebe
Bobokleplo
 
Příspěvky: 16
Registrován: ned 6. zář 2020, 10:42

Re: Boskovice

Příspěvekod soliterr » ned 10. pro 2023, 23:39

Belzebubec, netuším co jsi zač, ale zcela evidentně jsi se tady registroval jen kvůli jedné osobě. Jsou tu různé recenze a názory, které poskytnou nějaké informace, často negativní, ale tom to je. Tvoje čtyři příspěvky jsou jen o osobní zášti k jedné osobě, netuším co jsi s ní měl, ale je tu hodně příspěvků a varování před různými ojeby, ale tohle je nějak osobní, tak co s ní máš ? Znáš detaily, soukromí a vybizis k vyhození z auta a všeobecné kompromitaci včetně dětí, to není názor nebo recenze to je výplod psychopata, naštěstí máš tak jasný písemný projev, že jsi celkem snadno poznatelný a tudíž už nejsi úplně anonymní...
soliterr
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned 8. pro 2013, 20:32

Re: Boskovice

Příspěvekod kevin2 » čtv 11. dub 2024, 12:49

nrb1239 píše:Zdarec noiřiči, zavítal jsem do vašeho kraje nalákán z AM nickem -KARKULKA. Je to pro mě trochu z ruky, ale poslala civil fotku, ktde vypadala dobře. Fotka min 10 let stará, jak jsem zjistil na místě. Potkali jsme se v obci Suchý v kempu.


Ahoj, jenom dotaz. Je v tom kempu možnost sprchy? Jsem s ní předběžně domluvený, protože mám chuť na něco nestandardního, ale rád bych sprchu před a po.
kevin2
 
Příspěvky: 8
Registrován: úte 26. lis 2019, 16:35

Re: Boskovice

Příspěvekod sumiiik » čtv 11. dub 2024, 17:22

kevin2 píše:Ahoj, jenom dotaz. Je v tom kempu možnost sprchy? Jsem s ní předběžně domluvený, protože mám chuť na něco nestandardního, ale rád bych sprchu před a po.

Google...
:arrow: https://www.obecsuchy.cz/turista/ubytov ... taboriste/
sumiiik
 
Příspěvky: 909
Registrován: ned 6. úno 2011, 16:04

Předchozí

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků