Hledat  

Boskovice

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Re: Boskovice

Příspěvekod Nornajzl » pon 19. črc 2010, 9:13

Jeji číslo je 608447570. Ještě jsem nebyl, ale asi zkusím. Vypadá to dobře..
Nornajzl
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte 1. pro 2009, 16:39

Re: Boskovice

Příspěvekod maikc » úte 20. črc 2010, 10:45

diky,tak ji vyzkoušim vypada dost dobře!!!
maikc
 
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 28. led 2010, 22:56

Re: Boskovice

Příspěvekod cortex.bm » úte 20. črc 2010, 20:48

maikc píše:diky,tak ji vyzkoušim vypada dost dobře!!!


Jak můžete vědět, že vypadá dobře,
když tu žádná bližší fotka (mimo tu od šoustula) není ?
cortex.bm
 
Příspěvky: 241
Registrován: stř 8. črc 2009, 18:46

Re: Boskovice

Příspěvekod vulcan » úte 20. črc 2010, 23:54

šoustool píše:Já se s ní zkontaktoval na "štěstí"díky kolegům výše,napsala mi co jsem potřeboval zjistit ohledně jejího privátu.Napsala mi že dělá klasiku a orál za 1000,-tak jsem se s ní domluvil.Může prý ale jen ve večerních hodinách,je to holka ukecaná což mi nevadí,ochotna nabídnout kávu,pití.Bydlí v panelovém bytě,má uklizeno,žádná špindíra,má malého psíka..pozor bude štěkat,ale jak si Vás očmuchne tak je v klidu a neruší,myslím ten pejsek :) Je vidět že už nějakou zkušenost má,pěkně si to užívá,orál bych mohl přirovnat ke Karin z HK.Nepoužila ani lubrikant,možné že si ho dala po sprše v koupelně.Na čas nehledí..Odcházel jsem spokojen,no za 1000,-neberte to..Věk odpovídá.


Měl jsem výlet tím směrem, tak jsem zanořil v Boskovicích. :D
Musím říci, že šoustool má pravdu.
Slečna M. je příjemná žena, zkušená, věkem 33-34, štíhlá, vyšší postava, pevná, pěkně formovaná. Prsa 2, odpovídající věku, má světlejší vlasy, je usměvavá, hodně komunikativní.
Určitě se o ní dá říci, že hlavní deviza je pocit normálnosti, zkrátka jako v běžném bytě, prostor není načichlý "privátem" a hlavně "negativními "privátními" moresy.
Vše je v klidu a pohodě. Ukecanost je značná, ale milá. :D
Normální panelový byt, sprchový kout v umakartovém jádře. Všude má čisto a příjemno. Nabídne nápoje. Pejsek je friendly.
V sexu je vidět, že má dost zkušeností, umí se k tomu dobře postavit. Co to povídám.. - položit.. posadit.. :D ::oral::
Čas je opravdu ne tak u ní důležitý, cena 1000 Kč. Myslím, že by neškodilo, kdyby v okolí Brna bylo podobných více. Pak by výlety byly inspirativní.
Co se týče lokace, navede Vás telefonem, z důvodu diskrétnosti nepopisuji, kde sídlí.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Boskovice

Příspěvekod aliass » čtv 22. črc 2010, 0:30

vulcan píše:
šoustool píše:Já se s ní zkontaktoval na "štěstí"díky kolegům výše,napsala mi co jsem potřeboval zjistit ohledně jejího privátu.Napsala mi že dělá klasiku a orál za 1000,-tak jsem se s ní domluvil.Může prý ale jen ve večerních hodinách,je to holka ukecaná což mi nevadí,ochotna nabídnout kávu,pití.Bydlí v panelovém bytě,má uklizeno,žádná špindíra,má malého psíka..pozor bude štěkat,ale jak si Vás očmuchne tak je v klidu a neruší,myslím ten pejsek :) Je vidět že už nějakou zkušenost má,pěkně si to užívá,orál bych mohl přirovnat ke Karin z HK.Nepoužila ani lubrikant,možné že si ho dala po sprše v koupelně.Na čas nehledí..Odcházel jsem spokojen,no za 1000,-neberte to..Věk odpovídá.


Měl jsem výlet tím směrem, tak jsem zanořil v Boskovicích. :D
Musím říci, že šoustool má pravdu.
Slečna M. je příjemná žena, zkušená, věkem 33-34, štíhlá, vyšší postava, pevná, pěkně formovaná. Prsa 2, odpovídající věku, má světlejší vlasy, je usměvavá, hodně komunikativní.
Určitě se o ní dá říci, že hlavní deviza je pocit normálnosti, zkrátka jako v běžném bytě, prostor není načichlý "privátem" a hlavně "negativními "privátními" moresy.
Vše je v klidu a pohodě. Ukecanost je značná, ale milá. :D
Normální panelový byt, sprchový kout v umakartovém jádře. Všude má čisto a příjemno. Nabídne nápoje. Pejsek je friendly.
V sexu je vidět, že má dost zkušeností, umí se k tomu dobře postavit. Co to povídám.. - položit.. posadit.. :D ::oral::
Čas je opravdu ne tak u ní důležitý, cena 1000 Kč. Myslím, že by neškodilo, kdyby v okolí Brna bylo podobných více. Pak by výlety byly inspirativní.
Co se týče lokace, navede Vás telefonem, z důvodu diskrétnosti nepopisuji, kde sídlí.

Souhlas s oběma kolegy...byl jsem a zase se stavím. Doporučuji.
Čím častější výstřik, tím menší riziko rakoviny prostaty, takže šukám ze zdravotních důvodů...a pojišťovna mi nedá ani korunu!
aliass
 
Příspěvky: 8
Registrován: úte 5. led 2010, 1:44
Bydliště: The White House, Washington DC

Re: Boskovice

Příspěvekod šoustool » čtv 22. črc 2010, 1:46

Chlapi,vše v poho...ale opatrně,aby se nám brzy neunavila..a hlavně nepodražila.. :!:
šoustool
 
Příspěvky: 77
Registrován: úte 9. čer 2009, 14:59

Re: Boskovice

Příspěvekod Aelius » čtv 22. črc 2010, 11:10

Rád bych Vás poprosil, jestli by zde někdo mohl uvést e-mailovou adresu této slečny. Předem děkuji.
Aelius
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 19. čer 2009, 15:57

Re: Boskovice

Příspěvekod LXC450seznam » sob 24. črc 2010, 12:41

čau, email je: xxxxxxxxxxxx
LXC450seznam
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 12. čer 2009, 17:28

Re:

Příspěvekod brnak1 » ned 25. črc 2010, 14:38

.
Naposledy upravil brnak1 dne sob 22. říj 2016, 19:49, celkově upraveno 2
brnak1
 
Příspěvky: 271
Registrován: úte 23. pro 2008, 22:24

Re: Boskovice

Příspěvekod cumtrainer » sob 31. črc 2010, 15:13

Postava lepsi prumer, dobre kouri, polyka a pak vam da pusu..chutovka :D . Do analu se necha, ale nic moc.... Neni spatna, hlavne tim, jak nehlida cas, ale teda ja si jdu za kurvou zamrdat a ne poslouchat jeji zgryndy o hovne dve hodiny :roll:
cumtrainer
 
Příspěvky: 31
Registrován: ned 23. srp 2009, 23:16

Re: Boskovice

Příspěvekod šoustool » sob 31. črc 2010, 20:11

cumtrainer píše:Postava lepsi prumer, dobre kouri, polyka a pak vam da pusu..chutovka :D . Do analu se necha, ale nic moc.... Neni spatna, hlavne tim, jak nehlida cas, ale teda ja si jdu za kurvou zamrdat a ne poslouchat jeji zgryndy o hovne dve hodiny :roll:

Myslím že jí poslouchat nemusíš,stačí se zmínit,že chceš jít hned na věc :wink:
šoustool
 
Příspěvky: 77
Registrován: úte 9. čer 2009, 14:59

Re: Boskovice

Příspěvekod vulcan » sob 31. črc 2010, 21:15

cumtrainer píše:Postava lepsi prumer, dobre kouri, polyka a pak vam da pusu..chutovka :D . Do analu se necha, ale nic moc.... Neni spatna, hlavne tim, jak nehlida cas, ale teda ja si jdu za kurvou zamrdat a ne poslouchat jeji zgryndy o hovne dve hodiny :roll:


cumtrainer
tak nějak z Tvého postu nevyplývá, jestli mluvíš o Terezce nebo Martině..
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Boskovice

Příspěvekod cumtrainer » pon 2. srp 2010, 1:19

Vulcan: o Martine. Ta druha probirana v tomto vlakne. Nicmene urcite za vyzkouseni stoji.
cumtrainer
 
Příspěvky: 31
Registrován: ned 23. srp 2009, 23:16

Re: Boskovice

Příspěvekod vulcan » pon 2. srp 2010, 12:49

cumtrainer píše:Vulcan: o Martine. Ta druha probirana v tomto vlakne. Nicmene urcite za vyzkouseni stoji.


cumtrainer,
já vím, psal jsem o ní výše. Mluví docela dost, ale určitě ne tak, aby si nedala říci, že bychom třeba měli změnit polohu do horizontální. :D
Právě mně to bylo divný, že bys psal o Terezce z Železniční, ta moc nemluví.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Boskovice

Příspěvekod šoustool » úte 3. srp 2010, 23:26

Navštívil jsem opět Martinu,může být k mání i přes den,je třeba se s ní domluvit předem...
šoustool
 
Příspěvky: 77
Registrován: úte 9. čer 2009, 14:59

PředchozíDalší

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: insomniak a 9 návštevníků