Hledat  

Sexytka

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Sexytka

Příspěvekod barons » pát 9. črc 2021, 19:15

Čaute,
tady se jednalo o otočku a totální znechucení psaným textem, děvčice už jen cenou ´hraje první ligu´, ale co následuje při oslovení je doslova pastva pro oči :lol:
žádný pozdrav, vše je profilu, tak si to tam laskavě přečti, pak pro jistotu ignor.
pokud má někdo zkušenost, dejte vědět, zda ji má skutečně pozlacenou a z schůzky odejdu s nezapomenutelnou zkušeností :?: :lol: :lol:

https://www.amateri.com/cs/lide/524144/sexytka
barons
 
Příspěvky: 59
Registrován: čtv 31. bře 2016, 3:34

Re: Sexytka

Příspěvekod acx » pát 9. črc 2021, 22:08

barons píše:Čaute,
tady se jednalo o otočku a totální znechucení psaným textem, děvčice už jen cenou ´hraje první ligu´, ale co následuje při oslovení je doslova pastva pro oči :lol:
žádný pozdrav, vše je profilu, tak si to tam laskavě přečti, pak pro jistotu ignor.
pokud má někdo zkušenost, dejte vědět, zda ji má skutečně pozlacenou a z schůzky odejdu s nezapomenutelnou zkušeností :?: :lol: :lol:

https://www.amateri.com/cs/lide/524144/sexytka


Určitě odejdeš s nezapomenutelnou zkušeností, buď + nebo -. :mrgreen:
https://www.sexprivat4you.cz/forum/viewtopic.php?t=2188
Funguje mnoho let s vyššíma cenama než kolegyně v Brně, dává najevo, jaká je hvězda. V Brně neuspěla, ale v Hodoníně není na výběr a místní jsou líní někam jezdit. Pokud budeš chtít profi, tak možná, pokud GFE, tak ani náhodou. :wink:
acx
 
Příspěvky: 2018
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Sexytka

Příspěvekod solonius » sob 10. črc 2021, 17:08

Je fakt, že jsem byl už před delší dobou (asi 3 roky). To měla ceny ještě normální… Nemyslím, že bych tenkrát platil víc než 1500/hod. Víc jak 2000/hod to určitě nebylo. A vzhledem k tomu, že jsem očekával hubenou ťapinu s pěkným tělem, kozama a zadečkem, tak jsem nebyl zklamán. Někdo v tom starším vlákně kritizoval obličej - podle mě úplně v pohodě. Profi přístup samozřejmě, ale “udělej se a vypadni” to nebylo. V bytě bylo čisto, sprcha ok, ona byla taky čistá a voňavá. Kouř s, pak misionář a poprvé hotovo. Masáž, pokec (obecný témata) - řekl bych normàlní, druhý kolo (zezadu si pamatuju že to byl ucházející pohled), sprcha a odchod. Dokonce myslim že jsem dostal i něčeho napít :D
Asi jsem měl štěstí, ale hodnotil jsem to tenkrát pozitivně a vzhledem ke zkušenostem, kterých moc nemám, to hodnotím dobře i teď zpětně. Ale 2800 na hodinu… Za to už by mi to teda nestálo. Nebo spíš - za 2800 za hodinu už by mi asi ani nestál 8)
solonius
 
Příspěvky: 13
Registrován: stř 26. dub 2017, 9:42

Re: Sexytka

Příspěvekod barons » ned 11. črc 2021, 16:31

díky pánové, já si říkal, že to nebude tak růžové jak to vypadá :)
barons
 
Příspěvky: 59
Registrován: čtv 31. bře 2016, 3:34

Re: Sexytka

Příspěvekod bobo0306 » úte 13. črc 2021, 16:07

Před nějakým časem jsem byl a dal jsem i opáčko. Mně se ta atmosféra, kterou udělala, líbila. Samozřejmě je to víc profi než GFE, cena trochu vyšší, ale za mě dobrý poměr cena/kvalita. Krásná holka, která to umí p(r)odat :)
bobo0306
 
Příspěvky: 22
Registrován: pon 14. črc 2014, 15:04

Re: Sexytka

Příspěvekod acx » úte 13. črc 2021, 22:48

bobo0306 píše:Před nějakým časem jsem byl a dal jsem i opáčko. Mně se ta atmosféra, kterou udělala, líbila. Samozřejmě je to víc profi než GFE, cena trochu vyšší, ale za mě dobrý poměr cena/kvalita. Krásná holka, která to umí p(r)odat :)


Nemůže rozumný norník napsat "mě za tu cenu stála" místo zprofanovaného slava kvalita, kterou používají hlavně pasáci a namyšlené děvky? Vzhledem k specifickým požadavkům norníků, je kvalita relativní pojem. Jedni očekávají prádélko a vysoké podpatky, jiní pěkný obličej, jiní milenecký přístup ... . Vybodněte se na slovo kvalita a přiznejte se, že jste na takhle fungující slečny zatíženi i za cenu, kteří jiní nedají. :wink:
acx
 
Příspěvky: 2018
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Sexytka

Příspěvekod Dobermann » stř 14. črc 2021, 6:50

On napsal poměr cena/kvalita. Nevztekej se, ze někdo může zaplatit víc, než ty. Nebo se vztekej, ale nech si to pro sebe protože na to nikdo není zvědavej.
Tři tisíce chtěla už před deseti lety, klidně bych ji je dal i opakovaně, kdyby nebyla tak dementne dominantní a nechtěla za ty prachy ještě diktovat, co přesně a v jakem pořadí…
A podle fotek trochu přibrala:(
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1457
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Sexytka

Příspěvekod bobo0306 » stř 14. črc 2021, 10:25

Dobermann píše:On napsal poměr cena/kvalita. Nevztekej se, ze někdo může zaplatit víc, než ty. Nebo se vztekej, ale nech si to pro sebe protože na to nikdo není zvědavej.
Tři tisíce chtěla už před deseti lety, klidně bych ji je dal i opakovaně, kdyby nebyla tak dementne dominantní a nechtěla za ty prachy ještě diktovat, co přesně a v jakem pořadí…
A podle fotek trochu přibrala:(

Já jsem za trojku nebyl a nikdy bych ji ani nedal... ;o) Co se týká té dominance - nebyla a ani nic nediktovala. Bylo to prostě dobré...příjemná, ochotná, byly i nějaké hračky...Třeba jsem měl štěstí na dobrou náladu nebo jsme si prostě sedli ;)
bobo0306
 
Příspěvky: 22
Registrován: pon 14. črc 2014, 15:04

Re: Sexytka

Příspěvekod Dobermann » stř 14. črc 2021, 14:49

cena trochu vyšší... tolik bych jí nedal... napiš ty jelito kolik jsi platil jinak drž hubu :roll:
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1457
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Sexytka

Příspěvekod klokan99 » pon 16. kvě 2022, 15:20

Byl jsem na navsteve v Hodonine asi pred mesicem - 2K/30min
Odchazel jsem s prijemnym pocitem a urcite se zase zastavim.
Doporucuji :)
klokan99
 
Příspěvky: 11
Registrován: pát 13. kvě 2022, 12:56

Re: Sexytka

Příspěvekod bleha » pát 10. čer 2022, 22:38

klokan99 píše:Byl jsem na navsteve v Hodonine asi pred mesicem - 2K/30min
Odchazel jsem s prijemnym pocitem a urcite se zase zastavim.
Doporucuji :)

Twl mít příjemné pocit po ztrátě dvou litrů za půl hodiny...to je něco! :lol: :lol: :lol:
bleha
 
Příspěvky: 270
Registrován: ned 29. led 2017, 20:19


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Tomm123 a 10 návštevníků