Hledat  

Niki / 603 465 754 / 603465754 / Jihlava

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Niki / 603 465 754 / 603465754 / Jihlava

Příspěvekod jivecu » úte 17. srp 2021, 13:55

Slovenka Niki, která sídlí v Jihlavě a podle všeho občas i Praha nebo Kladno. https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... rivat-1173

Četl jsem pár recenzí že je to absolutní profesionálka, ale že je krásná a že zpočátku působí skvěle. Tak sem si řekl, že ji zkusím, třeba to je norníkama že ji hned zpočátku otráví nebo nějakým jiným způsobem znechutí k normální akci.

Domluva 30m předem na 30m za 1300. Jo, vyšší cena, já to vím, ale říkal sem si za krásnou Slovenku by mě to stálo. Jinak hodina prý 2300 :shock:

Parkování v klidu, lístek jsem kupoval v 10:55, dal jsem ho do auta a i s cestou jsem u dveří mohl být tak v 11. Volám jí, otevírá, hurá do prvního parta, kde už stojí ve spodním prádle na chodbě (první šok - stojí na chodbě a dveře do bytu jsou normální na kliku a stejné jako v interiéru, takže bezpečnost 0).

Jdeme do pokoje, zezadu celkem hezký pohled, sice by mohla trochu zamakat na dřepech, aby měla ten zadek kulatej a ne jen hubenej, ale OK. Kozy dobrý, hezky udělaný 3-4. Obličej, no, napíchaný rty a že by to byla doslova krasavice to ne, spíš taková ta po který se na ulici otočíš protože je zmalovaná a umělá, ale určitě ne krásná.

Čekám asi 3m než se uvolní sprcha jinou holkou a jdu do sprchy, přicházím zpátky a Niki se svlíká, leháme na postel a začíná oral. Mohlo by být tak 11:10 kdy jsme začali akci. Oral probíhá tak 30s a najednou se přepne do role profesionální kurvy, namaže kondom, sebe a šup na mě.. asi po minutě jestli půjdu nahoru, říkám OK. Jenže to ji bolelo, tak ryclhe domazává a po dalších 3 minutách chci radši zezadu, protože dívat se na ten znuděnej xicht mě nebaví, tak sem si řekl, že jí aspoň zkusím co nejvíc naložit, ať si ty prachy taky trochu zaslouží, zezadu do ní buším něco okolo 7-8 minut a říkám jí ať jde nahoru a ona, že: "čo? zase? to už se ale udělej zlato". nahoře si odmyslím to, jaká je to profi štětka a po 2 minutách hotovo.

jdu do rychlý sprchy, oblíkám se a jdu zpátky k autu, Sedám do auta a na hodinách přesně 11:30. Takže 35 minut od příjezdu - cca 8 minut cesta / parkovný atd - 5m sprcha před - 5m sprcha po = 17minut čistý akce.

17 minut čistý akce, kdy se po zaplacení stane z celkem příjemný, ne moc chytrý společnice absolutní profesionálka se kterou se nedá navázat nějaké normální téma a její jediná starost je prvních 10 minut předstírat sténání a potom se jen otravně koukat a domazávat.

Hrůza, hrůza, hrůza, jedna z mých nejhorších zkušeností na privátě ever.

Dávám to na tento portál i na konkurenční, myslím, že všude mám celkem dost recenzí, aby to bylo věrohodné.

Takovýhle holky prostě nemůžeme podporovat.

Jiv.

edit: Nebyl OB ale oral s ochranou.
Naposledy upravil jivecu dne stř 18. srp 2021, 10:27, celkově upraveno 1
jivecu
 
Příspěvky: 77
Registrován: pon 16. úno 2015, 23:08

Re: Niki / 603 465 754 / 603465754 / Jihlava

Příspěvekod vulcan » úte 17. srp 2021, 20:10

jivecu píše: Slovenka Niki, která sídlí v Jihlavě a podle všeho občas i Praha nebo Kladno.
Domluva 30m předem na 30m za 1300. Jo, vyšší cena, já to vím, ale říkal sem si za krásnou Slovenku by mě to stálo. Jinak hodina prý 2300

... a najednou se přepne do role profesionální kurvy, namaže kondom, sebe a šup na mě.. asi po minutě .. Jenže to ji bolelo, tak ryclhe domazává ... říkám jí ať jde nahoru a ona, že: "čo? zase? to už se ale udělej zlato". nahoře si odmyslím to, jaká je to profi štětka
17 minut čistý akce, kdy se po zaplacení stane z celkem příjemný, ne moc chytrý společnice absolutní profesionálka se kterou se nedá navázat nějaké normální téma a její jediná starost je prvních 10 minut předstírat sténání a potom se jen otravně koukat a domazávat.
Hrůza, hrůza, hrůza, Takovýhle holky prostě nemůžeme podporovat..

jivecu,
dík za info a snad ponaučení, nicméně ta ťapka dosáhla svého : zase ji někdo protopil, prachy má v kapse rychel, skoro bezbolestně a je jí jedno, zda byl ten dotyčný spokojen. :evil:

Má-li dojít k nějakému zlepšení na trhu, tak je třeba tyto typy a tyto ceny odmítat a říkat jim proč nepřijdete/ otočíte.

Btw, ten profi jazyk je děsný, naprosto nesnáším, když mi tapka řekne "zlato" :shock: - to je signál, že chce manipulovat, oblbovat.
Podobně to gelování jakoby se chtěla v tom gelu vykoupat. :roll:
Zkrátka peníze nesmrdí, co nejmenší kontakt s chlapem a co nejkratší dobu.

Možná by bylo dobré napsat, kde je ten privát v Jihlavě, tipnul bych si Brněnská ulice. Informace spíše k odrazení návštěvy.
vulcan
 
Příspěvky: 3465
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Niki / 603 465 754 / 603465754 / Jihlava

Příspěvekod jivecu » stř 18. srp 2021, 10:30

Vulcane, je to Brněnská ulice. Holek je tam asi víc, každý si tím musí asi projít, já už tam nepojedu. Celkově je Jihlava velice velice špatná. Proti tomu je ještě Brno dobrý, tam se sem tam ještě nějaká najde.

Já mám osobně nejlepší zkušenost s Olomoucí a Prahou (hlavně z modrých serverů).
jivecu
 
Příspěvky: 77
Registrován: pon 16. úno 2015, 23:08

Niki 603 465 754 Jihlava Brněnská

Příspěvekod vulcan » stř 18. srp 2021, 11:04

jivecu píše: je to Brněnská ulice. Holek je tam asi víc, každý si tím musí asi projít, já už tam nepojedu. Celkově je Jihlava velice velice špatná.

Já mám osobně nejlepší zkušenost s Olomoucí a Prahou (hlavně z modrých serverů).


jivecu, neber to jako kritiku, naopak oceňuji, že jsi varoval.
Ale podobných ojebávek a vysokých cen je po ČR plošně stále víc a je to důsledek toho, že určitý díl norníků, buď z neznalosti nebo nadrženosti anebo zkrátka nevydrží a jdou tam. A pak se podobné zlatokopky, cestovatelky, grupa Rusek na Bratislavské.. množí.
Aby to bylo lepší, je třeba odmítat, v telefonu jim říci, že takto NE, třeba pak prasknou telefonem, ale když jim to někdo řekne 10x za den :D , je to pro ně memento, mají nervy a třeba se poučí.

Trochu lepší je to v Olomouci, a hlavně v Ostravě (tak tento cenový souboj je na hranici 1000 až 1200 za hodinu, přístup dívek minimálně stejný nebo lepší.. už bylo x-krát psáno, že cena a kvalita nemají přímou úměru.
vulcan
 
Příspěvky: 3465
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Niki 603 465 754 Jihlava Brněnská

Příspěvekod jivecu » stř 18. srp 2021, 13:14

vulcan píše:
jivecu píše: je to Brněnská ulice. Holek je tam asi víc, každý si tím musí asi projít, já už tam nepojedu. Celkově je Jihlava velice velice špatná.

Já mám osobně nejlepší zkušenost s Olomoucí a Prahou (hlavně z modrých serverů).


jivecu, neber to jako kritiku, naopak oceňuji, že jsi varoval.
Ale podobných ojebávek a vysokých cen je po ČR plošně stále víc a je to důsledek toho, že určitý díl norníků, buď z neznalosti nebo nadrženosti anebo zkrátka nevydrží a jdou tam. A pak se podobné zlatokopky, cestovatelky, grupa Rusek na Bratislavské.. množí.
Aby to bylo lepší, je třeba odmítat, v telefonu jim říci, že takto NE, třeba pak prasknou telefonem, ale když jim to někdo řekne 10x za den :D , je to pro ně memento, mají nervy a třeba se poučí.

Trochu lepší je to v Olomouci, a hlavně v Ostravě (tak tento cenový souboj je na hranici 1000 až 1200 za hodinu, přístup dívek minimálně stejný nebo lepší.. už bylo x-krát psáno, že cena a kvalita nemají přímou úměru.


Neberu to jako kritiku, neboj.

Bohužel Ovu tak často nejezdím, takže tam jsem navštívil asi jen pár dívek (tuším že dvě)
Olomouc je pro mě lepší, tam jsem se hned 2x stihl zamilovat :D :D :D

Jinak s tím přístupem, vždycky se snažím si ji proklepnout než k ní jdu, občas jsem i přes horší recenze byl příjemně překvapen.

Beru to jako tak, že když to vyzkouším sám a je to velký špatný, napíšu to někam, aby si to přečetli ostatní.

Naopak ty super holky kterých mám po ČR velice málo sem nepíšu, protože je tu pár lidí (včetně tebe), kteří sem píší aktivni RECENZE na holky. A pak je tu 90% borců co se pořád jen na něco ptají a nikdy nikam nepůjdou. Nejradši bych viděl nějakou VIP sekci pro ty, kteří dali 10 a více recenzí a tam bychom si mohli doporučovat opravdu dobré holky s vidinou toho, že je nějakej jouda nepůjde hned zkurvit. :)
jivecu
 
Příspěvky: 77
Registrován: pon 16. úno 2015, 23:08


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků