Hledat  

Neon Night Club Praha

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Neon Night Club Praha

Příspěvekod Semjon » čtv 19. srp 2021, 15:47

Zdar,

přidám recenzi na Olinku z Neonu z Prahy.

Olinka, 37 let, kozy pevný trojky
Odkaz: https://www.neonclub.cz/cs/nase-spolecnice/olinka/

Olinka byla jasná volba při projíždění webovek, telefonátem jsem se ujistil, že tam v čas mýho příchodu bude a defakto byla ruka v nohávě :D

Na pokoji jsme se dali spolu sprchu a po zavelení k mrdání jsem ji několik minut lízal. Mám pocit, že takový to sténání malilinko přehrávala, ale nebylo to vůbec nepříjemný, naopak. Samotnej sex byl s kondomem pochopitelně a kouř probíhal taky s kondomem. Olinka se snažila, brala ho do huby pěkně poctivě až po kořen, tak jak to má bejt.

Suma sumárum: Sex byl fajn, spíš nadprůměr z toho, na co jsem zvyklej. Kouřit taky umí a kundičku měla voňavou a hezkou. Ta hygiena je fakt základ, neznám horší věc, než když to prostě nevoní. Během sexu jsme dali klasickýho misionáře, zezadu a ve stoje opřená o zeď. Zadeček krásně špulila, myslím, že by nebylo od věci ji občas naplácat :D

Měl jsem zaplacenou hodinku za 1900,-. Za mě to byly peníze, který za to dám moc rád. Po celou dobu byla fajn atmosféra, s Olinkou se dá normálně bavit, není to ta zprofanovaná prolezlá šlapka, která svoji práci dělá z povinnosti pro peníze. Měl jsem pocit, že ji to baví. Osobně si dokážu představit, že bych s ní dělal i něco tvrdšího, ale na to dojde třeba při opáčku.

Žádnej ojeb mě nepotkal, na fotkách si je hodně podobná a ve výsledku dávám takovejch 8 bodů z 10. A určitě doporučuju!
Přílohy
Olinka04.jpg
Olinka02.jpg
Semjon
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 19. srp 2021, 9:59

Re: Neon Night Club Praha

Příspěvekod Semjon » čtv 23. zář 2021, 12:16

Ahoj,

po měsíci zase přidávám recku na Juditu z Neonu v Praze.

Odkaz: https://www.neonclub.cz/cs/nase-spolecnice/judita-2/
Tel. č.: 733 121 022
Cena: 1900,-/hod - byl jsem tam okolo 18. hodiny, takže jsem chytl jejich akci šťastná hodinka
Kozy: pevný čtyřky
Věk: 25, relativně odpovídá, nejsem s to hodnotit, ale plus minus stopro

Zašel jsem včera do Neonu, abych se trošku naladil na víkend. Měl jsem vyhlédnutou z webu Juditu a v úterý jsem si ověřil, jestli v klubu bude. Měla být, tak jsem si ji telefonicky rezervoval. Juditu mi podrželi a já dal 1900,- za hodinu kvalitního sexu.

S Judit jsme se osprchovali a předehru začala lehkým, pomalým striptýzem. Ten jsem nečekal a celkem mi to imponovalo, ale nechtěl jsem svoji hodinu promrdat (a zároveň jsem chtěl svoji hodinu promrdat), tak jsem si ji natočil na 69ku a trochu polízal. Potom takovej standard, co neurazí. Na koníčkovi byla aktivní a celkem hlasitý zvukový doprovod, což je vždycky fajn. Když jsem byl nahoře já, tak jsem do ni bušil a trošku ji držel pod krkem, což vypadalo, že se ji líbí.

Obecně tak hoďka rychle utekla a byl to celkem fajn zážitek. Za ty peníze si myslím, že to odpovídá.

Domluva s Neonem byla fajn a jednoduchá. Juditka na mě čekala a nebyly žádný komplikace v podobě jinýho norníka nebo něčeho takovýho. V klubu jsem si předtím s ní dal ještě mojito, který jsem za ní zacvakal, ale platil jsem pouze tu hodinu na pokoji. Opakování klidně může bejt, ale spíš vyzkouším nějakou jinou.

Zdar
Přílohy
judita_neon.jpg
judita_neon02.jpg
judita_neon03.jpg
Semjon
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 19. srp 2021, 9:59

Re: Neon Night Club Praha

Příspěvekod Semjon » stř 27. říj 2021, 15:56

Ahoj,

tentokrát naprostej masakr v Neonu v centru Prahy.

Odkaz: https://www.neonclub.cz/cs/nase-spolecnice/parvati/
Tel. č.: 733 121 022
Cena: 1900,-/hod - opět jsem využil tý jejich šťastný hodinky
Kozy: hezký malý 2
Věk: 26, odpovídá

Tahle holka je totální úlet. Už na fotkách vypadá, že se nechá neskutečně mrdat. A realita je snad ještě vostřejší..masakr. Postava nádherná, pevná, umí přepínat mezi subinou a dominou a má takovej zvláštní přízvuk. Neuměl jsem ho zařadit.

O víkendu jsem brouzdal Prahou a po několika úvahách jsem opět zvolil Neon. Jednak s ním mám dobrý zkušenosti a druhak mě tak nějak baví ta jeho specifická atmosféra. Šel jsem absolutně na blind, bez jakýhokoliv záměru nebo výběru svlečny. Nejdřív jsem si na baru objednal pivo a barmanka, co mě obsluhovala, říkala, že mají nějakou akci na 1+1 drink zdarma. Ale že musím ukázat kupon nebo co :D tak mi kompletně nadiktovala adresu, kde ten kupon najdu -> https://www.neonclub.cz/cs/slevovy-kupon/ a já dostal 2x Stellu Artois za cenu jedný. Rovnou ho sem hážu, ať to máte z první ruky.

Zpátky k Parvati. Posilněn 2 pivky, měl jsem na Parvati velikou chuť. Kam se hrabe Stella :) domluvili jsme se na společné hodince. Osprchovali jsme se společně, po celou dobu mě tak laškovně osahávala, zkoušel jsem i líbání, ale do toho nešla. Po sprše mě hodila na postel a probudila se v ní asi ta dominantnější složka a začala mi ho kouřit (samozřejmě s gumou), po pár minutách jsme se prostřídali, otočil jsem si ji a dávali jsme 69ku. I z druhý strany ji to šlo fantasticky a ona byla krásně vlhká a i při 69 si tam nechala narvat prsty a při tom se lízat.

Sex jako takovej byl mega divokej. Podle mě v ní musí být nějaká balkánská krev nebo něco takovýho. Je fakt živočišná. Do zadečku mě nepustila, ale při sexu se nechala škrtit a do huby si narvala snad všechny moje prsty. Mělo to drajv a byla to jízda. Na závěr jsme šli do sprchy a nechal jsem si jako bonus pochcat nohy. S tím evidentně problém neměla :D

Suma sumárum, za hodinku jsem platil 1900,-

Nečekal jsem ten voucher a celkem mi to udělalo den. I když to je taky paradox, vypláznu tam 1900,- za hoďku a potěší mě sleva 100,- na píves. Za mě Parvati skvělá a do opáčka bych šel. Snad bych si ji i vzal domů...
Přílohy
parvati02.jpg
Parvati 01
parvati01.jpg
Parvati 02
Semjon
 
Příspěvky: 6
Registrován: čtv 19. srp 2021, 9:59

Re: Neon Night Club Praha

Příspěvekod vita.vavra » čtv 28. říj 2021, 21:38

Semjon píše:Ahoj,

tentokrát naprostej masakr v Neonu v centru Prahy.

Odkaz: https://www.neonclub.cz/cs/nase-spolecnice/parvati/
Tel. č.: 733 121 022
Cena: 1900,-/hod - opět jsem využil tý jejich šťastný hodinky
Kozy: hezký malý 2
Věk: 26, odpovídá

Tahle holka je totální úlet. Už na fotkách vypadá, že se nechá neskutečně mrdat. A realita je snad ještě vostřejší..masakr. Postava nádherná, pevná, umí přepínat mezi subinou a dominou a má takovej zvláštní přízvuk. Neuměl jsem ho zařadit.

O víkendu jsem brouzdal Prahou a po několika úvahách jsem opět zvolil Neon. Jednak s ním mám dobrý zkušenosti a druhak mě tak nějak baví ta jeho specifická atmosféra. Šel jsem absolutně na blind, bez jakýhokoliv záměru nebo výběru svlečny. Nejdřív jsem si na baru objednal pivo a barmanka, co mě obsluhovala, říkala, že mají nějakou akci na 1+1 drink zdarma. Ale že musím ukázat kupon nebo co :D tak mi kompletně nadiktovala adresu, kde ten kupon najdu -> https://www.neonclub.cz/cs/slevovy-kupon/ a já dostal 2x Stellu Artois za cenu jedný. Rovnou ho sem hážu, ať to máte z první ruky.

Zpátky k Parvati. Posilněn 2 pivky, měl jsem na Parvati velikou chuť. Kam se hrabe Stella :) domluvili jsme se na společné hodince. Osprchovali jsme se společně, po celou dobu mě tak laškovně osahávala, zkoušel jsem i líbání, ale do toho nešla. Po sprše mě hodila na postel a probudila se v ní asi ta dominantnější složka a začala mi ho kouřit (samozřejmě s gumou), po pár minutách jsme se prostřídali, otočil jsem si ji a dávali jsme 69ku. I z druhý strany ji to šlo fantasticky a ona byla krásně vlhká a i při 69 si tam nechala narvat prsty a při tom se lízat.

Sex jako takovej byl mega divokej. Podle mě v ní musí být nějaká balkánská krev nebo něco takovýho. Je fakt živočišná. Do zadečku mě nepustila, ale při sexu se nechala škrtit a do huby si narvala snad všechny moje prsty. Mělo to drajv a byla to jízda. Na závěr jsme šli do sprchy a nechal jsem si jako bonus pochcat nohy. S tím evidentně problém neměla :D

Suma sumárum, za hodinku jsem platil 1900,-

Nečekal jsem ten voucher a celkem mi to udělalo den. I když to je taky paradox, vypláznu tam 1900,- za hoďku a potěší mě sleva 100,- na píves. Za mě Parvati skvělá a do opáčka bych šel. Snad bych si ji i vzal domů...


Semjone, pasáku, majiteli, pracovnice v Neonu nebo kdo jsi, mohl/mohla bys psát erotické povídky nebo radši pohádky pro děti.
good luck
vita.vavra
 
Příspěvky: 22
Registrován: sob 17. lis 2012, 10:32


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků