Hledat  

sárinka 607678654

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

sárinka 607678654

Příspěvekod jákarel » úte 26. říj 2021, 20:52

včera jsem navštívil tuto slečnu :
Snímek obrazovky (2).png

sex.cz/101799?Kraj=zlinsky&S=23
Po telefonu domluva o.k,řekla že dělá masáže a službičky navíc,po domluvě podle simpatií na místě. Ptal jsem se jestli i sex-odpověď byla ,,může být'' ,,fotky jsou tvoje ? -ANO'' cena? 1ooo/15oo .... souhlasím,za hodinu jsem na místě-byla v pokojíku na hotelu v centru UH,celkem pěkná věk +- odpovídá výška,váha cca taky ale fotky její nejsou (je pokérovaná) . platím 15oo,- (upřímně,víc jsem si ani nevzal,zbytek jsem schválně nechal v autě) potom sprcha. Když jsem přišel zpět,řekla ať si lehnu na záda,vyslékla se,fajn kozy i postava,začala mi honit čůro,já jí poštěváček,zajíždím na dírku -,,prsty dovnitř NE! '' a lízat tě můžu? ,,NE! '' (mezitím co chvíla čuměla do telefonu) už to honění celkem trvalo tak říkám,tak pojď jdem na to.. ,,na co? '' říkám ,,sex ? '' ,,sex nedělám'' ,,ale však jsi říkala že jo'' ,,neříkala'' ,,aha,dobrý tak aspoň¨ kouř, -za to jsem jí prej nezaplatil,to bych si musel připlatit.. ,,říkám tak co teda děláš ? ¨ jen takové doteky a masáže . Tak mi vyhonila za 15oo-postříkat kozy ? ,, NE!¨ potom otočka na břicho a prej masáž ( předem avizovala že není profesionálka) no to teda fakt není masáž 5minus ... po 5 minutách jsem se sbalil dal rychlou sprchu a vypadl. takže jsem byl ojebán...no vlastně nebyl jen o těch 15oo :( dobře mi tak...měl jsem si říct o prachy zpátky ale jelikož jsem jen občasný návštěvník podobných zařízení,neumím v tom moc chodit.. no nic,prostě se jí asi vyhněte.. zdar ! ( 607678654 ) ( 607 678 654 )
jákarel
 
Příspěvky: 5
Registrován: pon 12. dub 2021, 12:23

Re: sárinka 607678654

Příspěvekod vulcan » stř 27. říj 2021, 0:36

jákarel píše:včera jsem navštívil tuto slečnu :
Snímek obrazovky (2).png

sex.cz/101799?Kraj=zlinsky&S=23
Po telefonu domluva o.k,řekla že dělá masáže a službičky navíc,po domluvě podle simpatií na místě. Ptal jsem se jestli i sex-odpověď byla ,,může být'' ,,fotky jsou tvoje ? -ANO'' cena? 1ooo/15oo .... souhlasím,
celkem pěkná věk +- odpovídá výška,váha cca taky ale fotky její nejsou (je pokérovaná) . platím 15oo,-
vyslékla se,fajn kozy i postava,začala mi honit čůro,já jí poštěváček, zajíždím na dírku -,,prsty dovnitř NE! '' a lízat tě můžu? ,,NE! ''
(mezitím co chvíla čuměla do telefonu) ,,sex ? '' ,,sex nedělám'' ,,ale však jsi říkala že jo'' ,,neříkala'' ,,
... po 5 minutách jsem se sbalil dal rychlou sprchu a vypadl. takže jsem byl ojebán......
...jsem jen občasný návštěvník podobných zařízení,neumím v tom moc chodit.. no nic,prostě se jí asi vyhněte.. zdar ! ( 607678654 ) ( 607 678 654 )

jákarel,
díky za varování. Další z argumentů, proč dávat peníze až po akci.
Pokud by ty peníze neměla už vyinkasované, tak by si toto nedovolila. :evil:

Obdobné ojeby, fake fotky, fake věk, telefonování během akce, balamutění..
to je vše důsledek, že dost norníků kývne na cokoliv,
a ty holky toho zneužívají.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: sárinka 607678654

Příspěvekod Adam89 » pát 29. říj 2021, 13:09

Souhlasím s vulcanem.

Slečny, které navštěvují pravidelně já kasírují až po akci dle stráveného času s nimi a provedených služeb.

Tudíž vím, že se mi nestane že se domluvím na hodinku a po půl hodině budu vyhozený, nedejbože se zaplacenými extra službami, které třeba ani neproběhly.

Pokud vyžaduje slečna platbu předem, nemám s tím více méně problém, ale následně trvám na dodržení toho, co bylo domluveno, pokud se tak nestane, domáhám se buď dodržení slibu a nebo vrácení peněz.
Nedivím se, že to ťapiny zkouší když vidí, že jim to prochází a ze např. Většina co přijde zaplatí hoďku, po pár min klidně odchází a vrácení peněz se nedožadují.

Žádná ťapka by si to nedovolila, kdyby jí to nebylo více lidmi tolerováno.
Adam89
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 24. dub 2020, 9:40


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků