Hledat  

Valerie - 732327066 - Ostrava

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Valerie - 732327066 - Ostrava

Příspěvekod borecek82 » sob 13. lis 2021, 18:06

Moje recenze ze "šedého" serveru.
Dostupná jen velmi zřídka, na avizu třeba vyhledávat podle telefonu, inzerát aktivní pouze pokud pracuje https://erotika.avizo.cz/dnes-od-10hod-9917143.html
Navigace v pohodě, v ulici lze přes den parkovat. Je to byt v rodinném domě, koupelna i ostatní luxus. Domluva v pohodě, jen mě poněkud zarazilo vykání v telefonu i po uvítání, které jsme teda vzhledem k přátelskému průběhu schůzky upravili posléze na tykání. Ale je to divné, vykat někomu, do koho se máte za pár minut vyhrčet. Na druhou stranu, vykání usnadní případné vyhození klienta, který se hned na startu neumí chovat. :lol:
Fotky z inzerce sedí, má dobře udělané silikony, postava fitnessky. Na její věk perfektní (hádám okolo 45, myslím, že mluvila o dospělém potomkovi). Obličeje jsem se podle recenzí trochu obával, ale vůbec se není čeho bát, je pohledná, má spíš jižanské rysy a mírně přifouknuté rty.
Akce byla fajn. Kuřba s, dobře provedená, pak jsem dal 69 (vím, nehygienické :wink: ) - hezky voněla. Když jsme měli jít do akce, tak navrhla, že půjdeme do kuchyně, kde má zavěšenou houpačku. Musím říct, že to byla pro mě novinka, tak jsem to testnul. Jako hodně dobrý, samozřejmě trochu přihrávala, což s neobvyklou polohou znamenalo několik minut bušení a bylo hotovo.
Času do dalšího klienta měla hodně, tak jsme probrali několik společných témat. I když samotná akce trvala max. 15 minut (O, 69, šuk), tak jsem tam celkem strávil tak deset minut nad čas. Odcházel jsem s velmi dobrým pocitem, což je často důležitější (pro mě), než 25 minutová dupačka s otrávenou holkou s blbými kecy.
Zaplatil jsem litr za půlhodiny, což je na Ostravu vyšší cena. Vzhledem k času a peněz (silikony, fitko, prostory), které tato paní do této práce investuje, mi přijde cena adekvátní. Osobně lepší, než zaplatit 800 holce, která o sebe moc nedbá a je schopná na váš čas objednat někoho jiného (Ostravu mám trochu z ruky). Pokud se sejde můj volný čas a její pracovní doba, opáčko je jisté.
borecek82
 
Příspěvky: 58
Registrován: čtv 23. bře 2017, 11:28

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků