Hledat  

Valentýna Olomouc 739 791 111

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Valentýna Olomouc 739 791 111

Příspěvekod doombadill » úte 30. lis 2021, 11:38

Po čase zase jedna negativní.
Slečna cestuje mezi Českou Lípou a Olmikem.
V Olomouci kroutí službu dvě, byl jsem u té, co tvrdila, že je Valentýna. Fotky po aplikaci mnoha photoshop filtrů můžou být skutečně její, ale jsou značně přikrášlené.
Holčina drobná, v obličeji ale spíše ošklivá.
Platba předem (!), čas běží od příchodu do poměrně zanedbaného bytu (!) Prostě u mě zas jednou vyhrál hukot nad realitou.
Akce - fiasko.
Přístup apatický, bez zájmu, kouření cca deset sekund sání následované minutou přihoňování.
Tam nešahej, to mi není příjemné, to nedělej...
Zamíchat hůlkou v jejím jedovém kotlíku jsem absolutně ztratil chuť, odešel jsem před ukončením.
Ještě se musím naučit prásknout dveřma včas a nedávat peníze dopředu.
doombadill
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon 10. kvě 2021, 10:56

Re: Valentýna Olomouc 739 791 111

Příspěvekod Adam89 » pát 7. led 2022, 18:57

O slecne je toho hodně napsáno na norniku, už z dob kdy působila jako Sandra v Pcich (153), pozitivní recenzi nedohledas žádnou příště doporučuji víc pročíst fórum, s touhle tapkou bych nešel ani kdyby peníze dala ona mně.
Adam89
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 24. dub 2020, 9:40

Re: Valentýna Olomouc 739 791 111

Příspěvekod doombadill » úte 11. led 2022, 13:53

Adam89 píše:O slecne je toho hodně napsáno na norniku, už z dob kdy působila jako Sandra v Pcich (153), pozitivní recenzi nedohledas žádnou příště doporučuji víc pročíst fórum, s touhle tapkou bych nešel ani kdyby peníze dala ona mně.

Věř, že jsem číslo lustroval, ale nevim proč, nic jsem nikde nenašel... Třeba moje "oběť" zachrání jiného nebožáka :)
doombadill
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon 10. kvě 2021, 10:56


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků