Hledat  

zrzkalaraa Zábřeh

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

zrzkalaraa Zábřeh

Příspěvekod Dylenhunt » ned 5. pro 2021, 0:22

zrzkalaraa, aktuálně Zábřeh*, inzerce hlavně https://www.amateri.com/cs/lide/2287511/zrzkalaraa
739118810 (739 118 810)
tehdejší ceny 800/1300 a 4k za celou noc (od 21 hod.)

Předpokládám, že při stěhování dycky změní umělecký jméno (možná i profil), telefén a barvu vlasů. Aktuálně zrzavá (píše něco o prstýnkovatejch vlasech, úplně jsem si ničeho takovýho nevšiml, netušim, možná to přítmí). Píše trojky, to je asi cajk, už samozřejmě trochu volnější, ale udávanej věk (tč. 41) myslim, že celkem sedí, postava OK, s čistotou v pořádku. Z těch postupně bobtnajících inzerátů se dá vyrozumět něco vo povídání, divokým sexu, prej multiorgasmická/mokrý orgasmy, kdesi sem taky zahlídl nějakou informaci vo úzkosti. Bral sem celou noc, takový to kvaltování na hodinu je pro mě akorát na hovno prakticky vždycky, tak si řikám že aspoň bude čas a snad pohoda. Ve výsledku z toho byl takovej Kestingův speciál (jestli si někdo pamatuje :D). Když to nejak zkrátím, pokec vo všem možným celkem fajn; na jednu stranu je sice zřejmý, že Lara není úplně nejostřejší tužka, ale tak má v životě nějak jasno, dá se s ní bavit, člověk se něco dozví (minimálně je to zas nějaká jiná socioekonomická bublina). Vlastně se to spolu s popíjením a cpaním se nějakejma dobrotama docela protáhlo, nakonec teda došlo k popohnání do sprchy a na postel.

Bohužel teda ani na profilu, ani na jiným fóru kde je vo ní trochu řeč**, ani sama nic neřekne, poněkud se ukázalo, že teda, ehm, jak to správně nazvat - poněkud mechanickej přístup. Tak si třeba veme nějaký z dálky zajímavě vypadající prádlo, ale než se vůbec na té posteli přidá, tak si toho půlku sama sundá (!), na noticku že nemusí být tak hr, že si ji člověk klidně vybalí sám, a že tak jako nejaká předehra a mazlení taky není od věci, tak veskrze nijaká vodpověď že na co mazlení. Chvílu hoňka, hned nasazuje gumu a esli chvílu 69, tak řikám proč ne. Přes gumu nic extra (a prej je to eště hnusně jahodový či co, no tvl, vona si to bere ne? :D), na lízačku nereaguje vůbec nijak, sucho, nic. Po chvíli si rovnou nasedne. Dlužno dodat, že už byla asi celkem pokročilá hodina (hlavně sem tou dobou musel kvůli zákazníkům do hokny celkem ráno, takže i brzo chodit chrápat, takže už bylo docela dost hodin, co sem měl tou dobou dávno spát). Takže celkem nevyspalej a k tomu skoro flaška šampusu v žíle, což má taky nezanedbatelnej vliv, to nepopírám. Nicméně, s adekvátním protějškem toto opravdu není problém. S ledovou královnou se celkem jasně dostavilo, co muselo, možná je zvyklá na ty nadržence z maloměsta, takže v době, kdy měla dojem, že po pár minutách jako už bude hotovo, tak hotovo bylo, ale trochu jinak. Následně proběhlo eště pár pokusů o postavení z obou stran, takže nemůžu vytknout, že nebyla žádná snaha/aktivita, ale to prostě bylo k hovnu (i když se zadařilo, tak za chvílu bylo zas po náladě). Pokusy o lehkou dominanci z její strany tomu teda nepřidaly fakt vůbec :D

Tady už asi většina pochopila, že nějaká GFE je na bodu mrazu, ne-li pod. Jak bylo následně ujasněno, z dřívějších osobních zážitků se prostě uzamkla, bere to čistě jako byznys a jakýkoli emoce nebo cokoli má naprosto vypnutý. To zůstává vyhrazený pro rodinu, zvířata a jestli se najde nějakej aristokrat nebo aspoň pan továrník, tak pro něj (to prej myslí zcela vážně, že čeká na nějakýho movitýho pána; sem se snažil naznačit, že je v tomto směru mj. poněkud přetlak zájemkyň, ale prej eště nepotkali ji. No tak teda jo :D). Nicméně to ale vypadá, že zas nějaký ty nymfomanický sklony má, to je druhej důvod, proč to dělá, ale asi zhruba ve stejným duchu, po nějaké době bušení se je pravděpodobně schopná mechanicky udělat, nemám důvod nevěřit, že i víckrát nebo dokonce za mokra. Ovšem to je samozřejmě docela problém pro lidi, kterejm zase bezduchý bušení fakt nic neřekne. Teda přesněj řečeno, klidně se propracujou i k tomu, ale musí teda zdárně projít tím začátkem (a pokud tam prostě nic není, říkejte tomu, jak chcete, jedno esli GFE, náklonnost, emoce, sblížení, energie, zájem, to je úplně jedno jak si to kdo pojmenuje), tak nic není a nebude. Po tu chvílu, kdy byla nějaká akce, ani nemůžu potvrdit zhola nic vo úzkosti, ta teda IMO vypadá trochu jinak. Takže z hlediska zaměření fóra můžu říct, že tady pro mě pěknej provar.

Co si osobně myslím, pro lidi, kterejm je todle u prdele a čistě mechanická akce jim plně stačí, asi může být docela slušnou variantou a takovej druhej protipól Asty s tím jejím 400/20 minut, co je v Brně, kdy si, pravděpodobně, můžou užít pár hodin (a celkově pobyt do rána) za příjemnou cenovku. Pro ty, co čekají či potřebují víc, tak teď už za moje těžce vydělaný oběživo víte, že můžete rovnou pokračovat dál :?

Samozřejmě máslo na hlavě mám taky, líná huba, holý neštěstí, žejo, sem se měl zeptat a pravděpodobně bych se dozvědel rovnou, že soubor praktik (obvykle označovanej GFE) se nekoná, takže líbačka nic, jakýkoli akce podobnýho druhu nic, na nic moc nereaguje, orál s gumou. Taky tam měla psa (resp. fenu), už se nepamatuju co za plemeno, ale nějaký takový to hlídačsko/bojový. Pokus o zavření ve vedlejší místnosti se moc nepovedl, to knučení a řvaní se nedalo, tak byla vypuštěna (s náhubkem teda). Se zvířatama nemám problém, tak pro mě to zas takovej problém není, ale dovedu si představit, že pro někoho jo. (Pes se samozřejmě motá kolem jídla a furt chce drbat). K tomu navíc holduje cigaretám, sice dost větrala a vyvoňovala, takže to nebylo nějak drastický, ale. No a zlatej hřeb večera (?), ve vedlejším pokoju dospívající dcera, prej eště zavřená s kočkama, což už je teda za mě docela masakr. Večer budiž, to už spala, ale samozřejmě jakákoli akce ráno zcela mimo realitu, po kratší scénce za dveřma se ukázalo, že je nepřekonatelnej problém projít kolem postele přes pokoj do školy či co, nepomůže se ani přesunout třeba do koupelny nebo něco, takže nakonec dojde k docela rychlýmu vypakování tak po půl vosmé. Jo a pes nastěhovanej do rána v posteli, takže WTF souboj o místo :o To je teda taky už docela masox. To se možná zlepší esli se teda přesune na nějakej ten větší byt. Možná.

Když to shrnu bodově:
+ pokec fajn (ale má to svoje limity), pohoštění fajn
+ cenovky OK, paneláková sprcha (má teda divný lítačkový dvířka, trochu to protíká na podlahu, kde proto je ručník) a čistota se zdá být OK
+ pro fandy víceméně anonymního hardcore to může být zajímavej vícehodinovej zážitek za dobrej peníz
+ v rámci toho hardcore se nezdá být problém s vyhověním/polohama
- jakýkoli GFE/emoce ale fakt vůbec, ani na nic nereaguje, líbání, mazlení/předehra ani netřeba zkoušet
- orál s gumou
- zvířata a pubertální dcera v bytě (!)
- kuřačka
___________
*prej šetří na stěhování do 3/1, pak snad některý ty problémy, popsaný dál, odpadnou, zatím se zdá, že tam je pořád; dřív prej působila ai v Brně
**úroveň nornika je v tomdle fakt katastrofální, totálně nepřehlednej bordel plnej neustálejch dotazů, žvástů, pokud už nejaký informace, tak tam je toho s bídou pětina jakýhokoli minima, který by se dalo nazvat opravdovou recenzí, na nějakejch třech řádcích holejch vět, pže pisatel na víc nemá, a ta hrstka lidí s IQ větší, než houpací kůň/šumící tráva/nejedoucí traktor, se snese tak na vodkázání že „ve vlákně je toho vo ní dost“, přičemž podle ničeho z nynějších informací se na dotyčnou NEDÁ nic najít, a kdo bude kurva pročítat vlákno vo 100 stránkách sraček?! dal sem dvacet a už se to FAKT nedalo, a to mám žaludek že sem teda zvládl pěkně kekelný hnusy!
Dylenhunt
 
Příspěvky: 250
Registrován: stř 15. čer 2016, 19:30

Re: zrzkalaraa Zábřeh

Příspěvekod bleha » ned 5. pro 2021, 21:23

Byl jsem 2x, jednou kdysi v Brně. To už mi připadala trochu mimo, možná jetá, možná švihlá. Loni jsem jel přes Zábřeh, tak jsem zkusil ale nakonec i litoval, že jsem ty tlaky nevydržel až do Olomouce :lol: Za dveřma zavřená dceruška která pré se učí :roll: a neví co se vedle děje! :lol: Čokl tam voxidoval taky, ženština sterilní a mimóza u ní byla ještě větší, jak poprvé. Proto si nedokážu představit, jak na tom bude psychicky za pár dalších let...nebo vlastně dokážu... :lol:
bleha
 
Příspěvky: 270
Registrován: ned 29. led 2017, 20:19

Re: zrzkalaraa Zábřeh

Příspěvekod Dylenhunt » pon 6. pro 2021, 10:23

Vodhaduju, že to kdysi bylo tak aspoň desetiletí zpátky, co? Něco mi řiká, že to tenkrát mohlo být poněkud někde jinde, ale co už :arrow:
Dylenhunt
 
Příspěvky: 250
Registrován: stř 15. čer 2016, 19:30

Re: zrzkalaraa Zábřeh

Příspěvekod bleha » stř 15. pro 2021, 14:49

Dylenhunt píše:Vodhaduju, že to kdysi bylo tak aspoň desetiletí zpátky, co? Něco mi řiká, že to tenkrát mohlo být poněkud někde jinde, ale co už :arrow:


No tak osm let asi určitě, pravda tak velký pako to nebylo, na sex dobrá, trochu submisivní. Bylo to nahoře v Bohunicích v sídlišti, holky se tam taky střídali, ale bylo to takový víc soukromý.
bleha
 
Příspěvky: 270
Registrován: ned 29. led 2017, 20:19


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků