Hledat  

Olomouc privát Riegrova

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Olomouc privát Riegrova

Příspěvekod Vodomer » čtv 6. led 2022, 13:36

V Olomouci zřejmě všeobecně známý privát v centru na pěší zóně, takže pro místní žádná diskrétnost při čekání venku přede dveřmi, pro cizáka z jiného města je to jedno, spíš je to výhoda. V první patře mají velký obytný prostor a zdá se, jakoby tam operovalo několik samostatných skupin děvčat :-) (návštěva na konci roku 2021) Nejprve jsem zašel za Sisi 608306258 snědší otrávená ťapina, ze které jsem okamžitě vycouval a nabídla kolegyni tuším Suzi, ale ta byla ještě nezajímavější :-(. Při odchodu jsem zahlídl ve vstupním "sále" konečně něco zajímavějšího, ale byl jsem vykázán, že to je úplně samostatná jednotka, které musím volat zvlášť a z venku- Simča 735943325. Tak jsem vyšel, zavolal, domluvil, ale bohužel kvůli frontě norníků na hodinu, kdy už jsem byl rozhodnut, že zůstanu jen pokud to bude něco extra zajímavějšího. Simča je rozhodně hezká, štíhlá holka s úsměvem a bílém prádélku, pokojíček velmi hezký, cenová kategorie ale 1500/30 minut, 500/myslím lízání nebo OB, zeptal jsem se na líbání, ale odmítla, že je zrovna nemocná, tak bylo rozhodnuto a jede se domů...za hřích ale jinak stojí....no, ale pro jeden den bylo otoček dost :-)
Vodomer
 
Příspěvky: 13
Registrován: sob 22. kvě 2021, 13:41

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: padecain a 11 návštevníků