Hledat  

Olomouc Samanta/Samantha 733304864 / 733 304 864

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Olomouc Samanta/Samantha 733304864 / 733 304 864

Příspěvekod Vodomer » úte 15. úno 2022, 16:43

Původně měl být jiný kousek z Olomouce, ale nebrala telefon, proto jsem sáhl po Samantě z modrého webu s nickem WithS, no a protože ta sex už nedělá, na programu byla půlhodinka masáže s orálkem s. Domluva v pořádku a v dohodnutý čas na místě v části Olomouce Povel, následně ještě po pokynech přesun o 100m do jiného vchodu…
Samanta je zřejmě sestra bývalé olomoucké hvězdy Romany. Nutno uznat, že je to celkem pohledná vysoká!! štíhlá 35-cítka s fajn tetováním. Chování je velmi přátelské a je vidět, že ráda vtipkuje… :D, i jako kámoška na kávu a pokec ideál... Nedávno dělala i sexík, ale to už nedělá, neprotestoval bych ani náhodou. Masáž zad jsem odmítl, a tak se věnovala jen jemu. Masáž penisu je v jejím podání hlavně vášnivý orálek doprovázený silnými vzdechy. Je vidět, že tohle je její vášeň, síla sání je obdivuhodná, je možno se dotýkat všude i na kundičce, ale bez prstování. Včas jemně naznačeno, že je žádoucí výstřik, trochu pohonila a bylo vymalováno, ale žádný spěch, za zaplacenou půlhodinu 1000 Kč jsem odcházel skoro po 50 minutách .
Opakovat ale nebudu, takovou masáž si nepředstavuji, sání bylo totiž tak intenzivní, že mi kondom doslova nažehlila na žalud a týden jsem nemohl ve sprše nános latexu smýt, měl jsem permanentní ochranu :shock: a pár dní jsem ani neměl chuť na sex. Nicméně intenzita kouření je asi otázkou domluvy. Hezký byt v novostavbě, fajn příjemná holka, která umí navodit pohodu, sex tam ale prostě chybí :!: , "masáž" je málo…
Vodomer
 
Příspěvky: 13
Registrován: sob 22. kvě 2021, 13:41

Re: Olomouc Samanta/Samantha 733304864 / 733 304 864

Příspěvekod nucleoner » úte 26. bře 2024, 22:46

Nedavno jsem navstivil v Olomouci, protoze mi selhaly vsechny ostatni tipy a nebylo co sehnat, tak jsem zkusil. Na AM stale aktivne inzeruje jako WithS.

Takze aktualne souhlasim naprosto se vsim, co psal predemnou Vodomer. Stale prijemna vyssi tak cca 37 let. Pekny telo a mensi prsa odpovidajici veku, ale ja to mam rad. Neskutecne ukecana. Cistej byt v novostavbe stale plati. Masaz zad byla docela fajn, bylo to lepsi nez jen patlani olejem. Dobrej handjob a mne se teda jeji oral fakt libil. Delala tak dobrej tlak, ze jsem nevnimal ani ochranu (OB nechtela). Na sex se ukecat nenechala, skoda. Pry obcas pracuje i v Praze. Platil jsem 1500/30 ale realne jsem odchazel tak po 45. Cas teda moc nehrotila. Opakovat ale nebudu, nic tak vyjimecnyho se vlastne nekonalo. Ale vzhledem k tomu casu, prijemnemu vystupovani a fakt poctivemu oralu jsem odchazel spokojenej. Splnilo ucel.
nucleoner
 
Příspěvky: 28
Registrován: pát 24. bře 2017, 20:05

Re: Olomouc Samanta/Samantha 733304864 / 733 304 864

Příspěvekod Dobermann » pát 12. dub 2024, 11:03

škoda Romany. tam bych šel znovu hned... neříkala, co dělá ségra? jak ta lízala koule :lol:
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků