Hledat  

Olomouc - Caroline - Sweet Angels

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Olomouc - Caroline - Sweet Angels

Příspěvekod papajooe » čtv 5. kvě 2022, 1:13

Tato slečna pro mě byla značným zklamáním.
https://www.sex.cz/484169
602 593 660

Postava fajn, v obličeji hezká, příjemná a komunikativní. Ale totálně profi přístup, během prvních 10 minut jsem dostal asi 5 zákazů (netisknout bradavky, nenalehávat na ni vahou, NELÍZAT - jak mě to jen mohlo napadnout, když jsem si nepřiplatil :-) Pořád přitom byla profesionálně milá, ale mě to fakt vadilo, snažil jsem se znovu naladit na nějakou erotickou vlnu, ale vždycky to zase něčím zazdila. Proběhl orál a začal sex.. rychle jsem to dokončil a šel, i se sprchou jsem tam byl asi 15 minut. Platil jsem za půl hodiny 1000 + 500 za líbání (já vůl:-)

Opakování v žádném případě.
papajooe
 
Příspěvky: 51
Registrován: pon 25. čer 2018, 16:33

Re: Olomouc - Caroline - Sweet Angels

Příspěvekod paul40 » úte 17. kvě 2022, 7:12

Jj, je hezká. Srazili jsme se ve dveřích, když jsem byl u Sofie. A tu můžu doporučit.
paul40
 
Příspěvky: 61
Registrován: ned 30. bře 2014, 11:04

Re: Olomouc - Caroline - Sweet Angels

Příspěvekod Martin02181 » ned 30. říj 2022, 3:18

Byl jsem včera a musím říct úplně to stejné co je psáno v podniků nejsem poprvé ale slečna Caroline je sice milá jo ale úplně to posrala tím jak si kontrolovala můj penis když jsem si připlatil oral bez stim že nebude že jsem si ho málo umil ve sprše a to už bylo to znamení že bude vše špatně měl jsem to poznat už u dveří když jsem jí na přivítanou chtěl dát polibek na tvář hned řekla že zrovna jedla mám tam jednu která je fajn a neměl jsem zkoušet jinou v tomhle podniku další zkušenost jak úplně zbytečně vyhodit peníze a odchalez jsem jen dobře nasraný a její masáž jen patlaní nikdy víc když znovu tak jedině když tam bude ta co je úplně jiná svým přístupem a takové chování
Martin02181
 
Příspěvky: 16
Registrován: stř 19. úno 2020, 18:20


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků