Hledat  

Jihlava Amálka

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Jihlava Amálka

Příspěvekod suposupak1 » pát 6. kvě 2022, 14:05

Skusil nekto https://www.sex.cz/979136?Kraj=vysocina&S=6

... dneska rezervace zatim celkem v pohode domluva.
suposupak1
 
Příspěvky: 16
Registrován: stř 22. led 2020, 4:42

Re: Jihlava Amálka

Příspěvekod acx » pát 6. kvě 2022, 23:21

Nemáš to nějak pomotaný, odkaz je na Emu jen auto, ne Amálku? :o
Máš možnost napsat svoji první recenzi, tak by tě nikdo neměl od návštěvy odrazovat. :wink:
acx
 
Příspěvky: 2023
Registrován: stř 7. lis 2012, 13:35

Re: Jihlava Amálka

Příspěvekod Adam89 » stř 11. kvě 2022, 6:49

Pokud jsi chtěl přidat odkaz na Amálku, která v Jihlavě inzerovala, následně Prostějov a Zlín, tak se jedná o slečnu která si dříve říkala EmickaBrno, následně se "ztratila" na rok v Praze v několika proflaklych privátech a teď je tedy zpět pod jiným jménem.

https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... privat-809
Přílohy
Screenshot_20220511_064351.jpg
Adam89
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 24. dub 2020, 9:40

Re: Jihlava Amálka

Příspěvekod Andresss » ned 4. zář 2022, 17:50

Amálka alias bára vulgo lilu atd. Byly toho o ní napsaný celý kvanta, zastihl jsem jí ve zlíně, momentálně je nedostupná, ale asi se zase objeví. V obličeji je opravdu docela pěkná, tím ale pozitiva končí.Už když pro mě přišla, tak ji na obličeji svítil šílený úsměv, který napovídal, že si dala chlast drogy nebo oboje. Zvažoval jsem otočku, ale zvědavost zvítězila. Nutno uznat že měla opravdu dost a stěží vyšla schody. Po sundání negližé, trošku zklamání. Amálka je docela dost vyžraná. Uváděla 62 kilo, já bych tipl i vícTen její zadek je opravdu majestátní a začíná se na něm dělat pomeranč.Začali jsme orálem . Málem mi ukousla penis a ještě se u toho smála. Řekl jsem , ať jdem raději souložit. Sex samotný zvláštní,nastavit se umí dobře, je vidět že má zkušenosti, ale měl jsem pocit, že je duchem jinde. Divně sténá, kňučí, až trochu hororový zážitek. V mezičase pokec. Mlela cosi v tom duchu, že cestuje z místa na místo, protože ji kdosi pronásleduje. Otázka zda.li je to v jejím případě realita nebo stihomam.Taky se svěřila , že potřebuje peníze na školu a její borec nedělá. Tomu bych i věřilDruhý číslo jsem si nechal vyhonit, na sex ani orál jsem neměl náladu.Tady ta tzv amálka je tragický případ, který ukazuje, kam člověka dovedou drogy a chlast. Bylo by asi nejlepší kdyby si dala pausu v protialkoholní léčebně. I když možná, protože neinzeruje,si ji dala. Ale vzhledem k tomu, že její propagátor adam 89(možná je to ten borec, kterej nedělá a kterýho živí), přestal působit na forech, tipuju, že přesunul svůj vagínocirkus kam nejspíš patří i laura za hranice.Amálka si za éčka kupuje perník a je blahem bez sebe.......
Andresss
 
Příspěvky: 30
Registrován: pon 4. říj 2021, 17:56


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků