Hledat  

Zuzanka privát ČB

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Zuzanka privát ČB

Příspěvekod nornikbeginner » sob 23. črc 2022, 16:41

Ahoj,

se sportem norníka teprve začínám, ale i tak jsem si rekl, že přidám pár recenzí. Takže Zuzka - Atrium Otrokovice
https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... vat-cb-289

Věk sedí, postava přesně taková, jakou mám rád, větší prdelka a menší kozy. Domluva po telefonu OK, může jen půl hodky..ok. Cena 1500 + 500 OB, nakonec vše 1200.
Nabídka vody k pití, sprcha a jde se na věc. Kuřba OK a nechala se u toho hezky prstit, po chvilce stříkačka na kozy. Druhé kolo zezadu mrdačka s výhledem na fakt hezkou, větší ale pevnou prdelku. Po akci pokec a společná sprcha.
Chtěl jsem opakovat, ale inzerát tam leží pořád avšak bez možnosti se dovolat...kdyby nědko věděl něco víc, budu rád.
Noru zdar pánové
nornikbeginner
 
Příspěvky: 12
Registrován: sob 16. črc 2022, 8:45

Re: Zuzanka privát ČB

Příspěvekod Adam89 » stř 3. srp 2022, 14:18

Dříve v Brně, Jihlave, UH, Ostravě, Znojmě.. A dalších městech, neustálá změna nicků a čísla. Na čas vycestovala do Finska, kde očividně taktéž neuspěla a následoval tudiz comeback. Fotky slečně dost přidávaly, v reálu celkem nevzhledna a v posteli dost poleno. Neopakoval bych ani v nouzi. Někde na norniku dokonce byla zminka o nějaké vag.mykoze.
Adam89
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 24. dub 2020, 9:40

Re: Zuzanka privát ČB

Příspěvekod nornikbeginner » ned 7. srp 2022, 10:37

Adam89 píše:Dříve v Brně, Jihlave, UH, Ostravě, Znojmě.. A dalších městech, neustálá změna nicků a čísla. Na čas vycestovala do Finska, kde očividně taktéž neuspěla a následoval tudiz comeback. Fotky slečně dost přidávaly, v reálu celkem nevzhledna a v posteli dost poleno. Neopakoval bych ani v nouzi. Někde na norniku dokonce byla zminka o nějaké vag.mykoze.


Ahoj, dík za info. Víš co je smutné? že za celou dobu v okrese UH je to to nejlepší co jsem měl tak díky za otevření očí. Máš tip na dobrou slečnu v UH? Mladá, dobrý přístup? na peníze seru, radši si připlatím než projíždět benzin sem a tam a dávat otočky
nornikbeginner
 
Příspěvky: 12
Registrován: sob 16. črc 2022, 8:45

Re: Zuzanka privát ČB

Příspěvekod vulcan » ned 7. srp 2022, 14:30

nornikbeginner píše: ... za celou dobu v okrese UH je to to nejlepší co jsem měl tak díky za otevření očí. ....

... na peníze seru, radši si připlatím než projíždět benzin sem a tam a dávat otočky

nornikbeginner, no to je právě ta zásadní chyba, že, cituji "sereš na peníze, radši připlatím.."

protože je to právě toto, co vede řadu přešukaných, nekvalitních, rádoby hvězd, aby cestovaly pro ČR a využívaly neznalosti a nadrženosti různých "začátečníků"
A šroubovaly ceny, protože "za kvalitu se musí zaplatit" ... ale houby, právě naopak. :shock:
A výsledek je nabídka opravdu zoufalá, nejen v UH, ale i jinde.
Částečné řešení ? výchovné otočky, odmítání podobných cen atd. :idea: nebude to hned, ale časem se to může spravit, pokud budou norníci trochu rozumní.
Taky tomu pomůže horší ekonomika.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Zuzanka privát ČB

Příspěvekod Dobermann » ned 7. srp 2022, 16:48

Adam89 - ty jsi hanič na plný úvazek čoveče. Ty popliveš i světici. Mykozy, drogy, alkohol, sprostá mluva.
Už čekám jen, že napíšeš - pozor, dyť je to štětka:)))
Ta mykoza, to je setrvalý stav, bez možnosti nápravy? To je jako bys napsal, že na norniku psali, že má rýmu.
Víš, že mykozu muze dostat žena po petilete abstinenci od sexu?
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Zuzanka privát ČB

Příspěvekod Adam89 » úte 9. srp 2022, 16:51

Dobermann píše:Adam89 - ty jsi hanič na plný úvazek čoveče. Ty popliveš i světici. Mykozy, drogy, alkohol, sprostá mluva.
Už čekám jen, že napíšeš - pozor, dyť je to štětka:)))
Ta mykoza, to je setrvalý stav, bez možnosti nápravy? To je jako bys napsal, že na norniku psali, že má rýmu.
Víš, že mykozu muze dostat žena po petilete abstinenci od sexu?


Moc nerozumím tomu, co tě na mých recenzích tak rozčiluje. :) Pokud je holka v pohodě, čistá, navonena, neni na ni viditelné že je pod vlivem a v posteli není prkno, nemam problem ji zaplatit dvojnásobek stejně jako ty. Ale když už se holky nabízejí, tak očekávám, že by to mělo nějak vypadat.

Jasně, že to trvalý stav není, ale nemyslís ze tapka která si nedá pauzu ani při viditelných vaginalnich problémech asi nebude v hlavě úplně ok? Předpokládám, že by byl. Jen zázrak kdyby většina pracovnic za svůj život nějaký zdravotní problém neměla, to však nic nemění na tom, že bych očekával že si děvčata dají pauzu a na scénu se vrátí jakmile je problém vyřešen. Ne jen proto, že tím mohou přijít o klientelu či že to dříve nebo později někdo zde zmíní. :)
Adam89
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 24. dub 2020, 9:40

Re: Zuzanka privát ČB

Příspěvekod Dobermann » úte 9. srp 2022, 17:33

Sám píšeš, že jsi to četl. Takže osobní zkušenost nemáš. Kdyby ano, tak bys věděl, že mykóza spíše, než aby byla vidět, je cítit. Nerozčiluje mě nic, jen vidím, že haníš jak o život. A někdy ti stačí dotaz, abys odešel /zdá se mi to přitažené za vlasy, ale budiž/.
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků