Hledat  

Nella Otrokovice

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Nella Otrokovice

Příspěvekod Dobermann » pát 29. črc 2022, 16:40

Při prvním shledání mi málem vypadly oči z důlků. O ceně jsem nesmlouval ani na chvilku a klidně si říkejte, že za stejné peníze pořídím dvě vysloužilé padesátky :lol: :lol: :lol:
Postava přenádherná, příjemně fitness, žádné nadměrné osvalení, tuku minimum, zadek pětihvězdičkový. Modré oči v kombinaci s černými vlasy... průběh akce si nechám pro sebe, nicméně u takového kocoura velmi příjemné překvapení.
Stejně tak fajn vystupování a přístup, žádná namyšlená pipina
https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... rivat-1010
Naposledy upravil Dobermann dne sob 30. črc 2022, 14:36, celkově upraveno 1
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1464
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Stella Otrokovice

Příspěvekod hellpatrol85 » sob 30. črc 2022, 7:52

Stella nebo Nella?
K te prvni ten popis moc nesedi...
hellpatrol85
 
Příspěvky: 29
Registrován: úte 8. říj 2013, 16:28

Re: Nella Otrokovice

Příspěvekod Dobermann » sob 30. črc 2022, 14:36

Díky, opraveno
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1464
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Nella Otrokovice

Příspěvekod hellpatrol85 » sob 30. črc 2022, 18:58

Ja jen, ze by ta prvne jmenovaná musela projit kompletne renovaci, jelikoz....
hellpatrol85
 
Příspěvky: 29
Registrován: úte 8. říj 2013, 16:28

Re: Nella Otrokovice

Příspěvekod Samcho » pon 1. srp 2022, 10:12

Dík za info. Ale mohl bys přece jenom trochu upřesnit cenu a čas? Na Zlínsku mi termín cena za 2 padesátky moc přesný nepřijde. Tady chtějí většinou i ty padesátky raketu
Samcho
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon 16. črc 2018, 7:56

Re: Nella Otrokovice

Příspěvekod Dobermann » pon 1. srp 2022, 15:36

2,5 za hodinu
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1464
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Nella Otrokovice

Příspěvekod Adam89 » stř 3. srp 2022, 14:14

Cena přehnaná, když vezmu v potaz že před rokem ještě ťapala v Brně za 1300/1800.

O tom, že se nebojí přiznat oblibu v drogách nemluvě, to ty prachy raději snad hodím do kanálu než podporovat fetacky.
Adam89
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 24. dub 2020, 9:40

Re: Nella Otrokovice

Příspěvekod Dobermann » stř 3. srp 2022, 16:44

Adam89 píše:Cena přehnaná, když vezmu v potaz že před rokem ještě ťapala v Brně za 1300/1800.

O tom, že se nebojí přiznat oblibu v drogách nemluvě, to ty prachy raději snad hodím do kanálu než podporovat fetacky.


a kde v Brně byla? :lol:
se svými penězi se dělej co chceš, je to tvoje svaté právo :wink:
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1464
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Nella Otrokovice

Příspěvekod Adam89 » stř 3. srp 2022, 17:03

Na Pellicove, avšak tam jsem ji nestihl, byl jsem za ní zhruba před rokem na Brněnské v Jihlavě, ovšem odér chlastu a její otázka zda u sebe něco nemám mě odradili a dal jsem otočku.
Adam89
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 24. dub 2020, 9:40

Re: Nella Otrokovice

Příspěvekod Dobermann » stř 3. srp 2022, 17:24

Přiznala víno, ale necítil jsem nic, přiznala, ze si občas dá, sám nejsem svatý, pokud to není perník nebo nitrožilní heroin, je mi to buřt. Že by byla našitá primo při akci jsem nepozoroval.
To se te ptala mezi dveřma, nebo jsi zaplatil a pak odešel? Každopádně, byla normálně při smyslech.
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1464
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Nella Otrokovice

Příspěvekod Adam89 » úte 9. srp 2022, 16:56

Dobermann píše:Přiznala víno, ale necítil jsem nic, přiznala, ze si občas dá, sám nejsem svatý, pokud to není perník nebo nitrožilní heroin, je mi to buřt. Že by byla našitá primo při akci jsem nepozoroval.
To se te ptala mezi dveřma, nebo jsi zaplatil a pak odešel? Každopádně, byla normálně při smyslech.


Ale ja přeci nemám problém s tím, že některá z holek něco bere. Je možné, že i z mých stalic je některá občasnou uživatelkou JNL, jen jsem to nepostřehl.

Nemyslím si však že je v pohodě, když je na dotyčné jasně zřetelné, že pod vlivem je. Nechceš přece lézt na někoho, kdo je zřejmě úplně mimo realitu.
Zaplatil jsem, dal jsem si sprchu, otázka následovala až pak, po delším zavazování zda zůstat či ne jsem ji tam nechal pár stovek za ochotu, sprchu a její ztracený čas a odesel jsem.
Adam89
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 24. dub 2020, 9:40

Re: Nella Otrokovice

Příspěvekod Dobermann » úte 9. srp 2022, 17:35

Adam89 píše:
Dobermann píše:Přiznala víno, ale necítil jsem nic, přiznala, ze si občas dá, sám nejsem svatý, pokud to není perník nebo nitrožilní heroin, je mi to buřt. Že by byla našitá primo při akci jsem nepozoroval.
To se te ptala mezi dveřma, nebo jsi zaplatil a pak odešel? Každopádně, byla normálně při smyslech.


Ale ja přeci nemám problém s tím, že některá z holek něco bere. Je možné, že i z mých stalic je některá občasnou uživatelkou JNL, jen jsem to nepostřehl.

Nemyslím si však že je v pohodě, když je na dotyčné jasně zřetelné, že pod vlivem je. Nechceš přece lézt na někoho, kdo je zřejmě úplně mimo realitu.
Zaplatil jsem, dal jsem si sprchu, otázka následovala až pak, po delším zavazování zda zůstat či ne jsem ji tam nechal pár stovek za ochotu, sprchu a její ztracený čas a odesel jsem.


Sorry, ale to je tak ulítlé, že tomu můžu věřit jen těžko. Předám peníze, jdu se osprchovat, pak se zeptá, jestli něco nemám a já se urazím a odejdu, i když vidím, že je úplně v pohodě - nebo sis toho před odchodem do sprchy nevšimnul?
A ona ti vrátila peníze, protože se cítila trapně?
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1464
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Nella Otrokovice

Příspěvekod Dobermann » čtv 26. led 2023, 17:51

Aktuálně ve Zlíně, velmi diskrétní prostředí, byl jsem dopo, velmi příjemně strávený čas. Jediný příplatek, který mi vadí, je za benzín:)
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1464
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Nella Otrokovice

Příspěvekod Kojol » čtv 2. úno 2023, 19:52

Za mě dobrá návštěva.
Pozitivně hodnotím, že si nechá naložit dobře do krku...
Pokec taky v pohodě. Na me ma jen menší prsa.
Kojol
 
Příspěvky: 8
Registrován: sob 18. črc 2020, 17:08


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků