Hledat  

Soňa privat Olomouc (737002116 / 737 002 116)

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Soňa privat Olomouc (737002116 / 737 002 116)

Příspěvekod chaospace » stř 28. zář 2022, 22:54

Pár slov na úvod a na vysvětlenou. Do Olomouce jsem kvůli Soně fakt nejel. Měl jsem v plánu zastavit se hlavně za jinou slečnou, na jejíž nádhernou zadnici jsem si vypěstoval nezdravou fixaci ještě v době, kdy působila v Brně. A při té příležitosti jsem si říkal, že bych třeba říznul i něco dalšího. Bohužel, po cestě jsem se dozvěděl, že dotyčná musí schůzku zrušit, protože na privátě došlo k nějakým nepředvídaným událostem technického rázu. Řekl jsem si "ok", do Olomouce stejně dojedu a na místě to nějak dopadne. Plán B byla Klaudie a Nikolka, plán C a D zmizel z inzerce než jsem dojel do Olmiku a plán E, Soňa, byla nakonec jediná, komu se mi podařilo dovolat a domluvit schůzku v rozumném čase. Proto jsem taky nakonec akceptoval jinak nesmyslnou cenu 1500 za 30 minut. Prostě jsem si řekl, že z Olomouce domů bez mrdání nejedu.

https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... sona-45724
Věk:19 let
Prsa:č.3
Výška:163 cm
Váha:56 kg

Místo je ono známé první poschodí v Riegrovce, nevím, jestli tam ještě funguje Harém, jak si jej pamatuju; mám pocit, že je to tam teď jak v Erosu na Vácavské, kdy si každá střílí ceny tak nějak od oka. A k samotné slečně. Otevírá mi opravdu pěkné mladé děvče, hezké v obličeji, váhu bych tipoval spíš tak 62. Já mám hodně rád tenhle typ postavy... bujná prsa od přírody, větší zadek, trochu špíček přes bříško a naducaná frnda... na mladé babě je všechno pěkné, když je to pěkné. Takže jsem zůstal. No, a to ostatní už bylo tak trochu o ničem.
Začala honěním, které mě od ní zrovna nebavilo, takže jsem asi po minutě požádal o "nasazení" a o kouř. Což býlo splněno, ale pořád si u toho tak nějak pomáhala rukou. Respektive, držela mi péro mezi palcem a ukazováčkem a zkoušela takhle přihoňovat. Na mě to působí spíš antieroticky, takže jsem nařídil píchání. Pak následoval klasický trojboj - koníček, misionář, pejsek. Šplíchnout, a mohlo se jít.
Pozitiva: Tělo. Vlasně mě žádná další nenapadají. Mladá, kozatá, prdelatá. Taková ta postava v zásadě štíhlá, ale všude hezky nakypřená. Kdyby měla trochu "přístup", udělá mi za tu půlhodinu z mozku míchaný vajíčka.
Negativa: Všechno ostatní. Cena. Jen kvůli té figuře jsem nelitoval zhruba polovinu z těch 1500, ale o zbytek se prostě moc nezasloužila, nebyla tam žádná přidaná hodnota. Přístup. Asi po prvních deseti minutách (včetně úvodního rozkouření) se začala starat o to, jestli už jsem se třeba náhodou neudělal. Neudělal, kotě. Udělám se, až budu já chtít. Twenty minutes to go... Pokec - nula. Já fakt nerad hodnotím kvalitu "pokecu", ale Soňa je bez urážky telátko a vyměřený čas je třeba beze zbytku prošukat. Je blbounká, ale aspoň nežvaní. To bych dal asi i do pozitiv. Ostatní: Když ji hladím na podbřišku nebo na vnitřní straně stehen, tak mi pokaždé tak nějak jemně odstrkuje ruku od frndy... Ale zas - po "misionáři" pod ní zůstane malá bílá loužička. Ta holka asi v reálu šuká docela ráda, ale prcání gerontů na privátě ji prostě moc nebere (geront = kdokoliv 30+).

Závěr: Já nevím. Já na tenhle "mrd" nemám jednoznačnej názor. Vrátil jsem se zpátky do Brna "nedošukanej" a s pocitem z půlky vyhozenejch lovů, ale zároveň s příjemným pocitem zásunu do libového telecího... O den později jsem se na random domluvil tady v Brně s děvčetem, který za tu samou sumu (1500/30 minut) nadělalo mnohem víc parády. Drobná mladá žabka, líbání, kouř bez, šukání jak s kamarádkou; všechny ty hezké věci v (ano, vyšším) základu. Ale o tom zas jindy.

PS: Restaurace Viktoria ve Školní nestojí za moc. Dopručuju po šuku zajít spíš na burgr s trhaným hovězím do Panské, pokud maj zrovna otevříno (tentokrát bohužel neměli).
Přílohy
Soňka.jpg
Šukejte jenom ty dobrý a nešukejte ty špatný, protože na tom se nemá šetřit
chaospace
 
Příspěvky: 243
Registrován: čtv 4. črc 2013, 21:40

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: konik102+ a 4 návštevníků