Hledat  

Nela91 - Amateři Tel: 702760569 / 702 760 569 J. Průchy UH

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Nela91 - Amateři Tel: 702760569 / 702 760 569 J. Průchy UH

Příspěvekod hosan_88 » čtv 29. zář 2022, 20:07

Nela91 - Amateři Tel: +420702760569 I J. Průchy POZOR NEBRAT

Ahoj dnes jsem dostal chuť vyzkoušet něco nového...
Tak jsem se vydal mimo Brno, Konkrétně do UH:
https://www.amateri.com/en/user/2466951/Nela91

Musím přiznat že přes amatery a whatsapp domlouvání OK, napsala že má 27 roků a dceru že má na hlídání a jen si přivydělává občas takto....
V telefonu velmi milá jediné co nechce poslat fotku postavy aktuální.... tvrdila že fotka je aktualní na amaterech a na whatsapp má i obličej....
Navede Vás na ulici J. Průchy 119x (to x je schválně abych nepsal přesnou adresu) v Uherském Hradišti

Byt je v 3 patře, hezká čistá garsonka... po příchodu všude zhasnuto a svítilo několik svíček.... říkám příjemná atmosféra.... Tím, ale to pozitivní skončí,
Slečna měla na sobě černé legíny a bílou volnou košili, nabídla vodu, vše ok do okamžiku než ji dáte peníze ...... Chce 1800,- Kč za hodku (slibuje na na amatérech klasiku, oral, 69, masáž) a příplatek + 600,- kč za análek... což jsem odmítl a tím jsem ji asi urazil nevim...

Dal jsem slečně do ruky 2.000,- Kč Odpověděla takže bez příplatku jooo? Říkám ano.... a tím to dobré skončilo.
Že by mi vrátila 200,- Kč tak na to nehraje,,,,, ok to bych oželel kdyby byla milá a měla opravdu přístup a postavu které uvádí v profilu i v telefonu při domluvě.
Zavedla mě do koupelny vše čisté udržované dal jsem sprchu, po příchodu zpět z koupelny mi slečna vzala ručník že jej dá na topení.... ok jsem nahý nevadí....

Slečna že si odskočí na minutku.. musím říct, že to byla opravdu chvilka a byla slyšet sprcha. Po příchodu do pokoje už mi bylo jasné proč měla tu košili a nechtěla poslat fotku břicho oproti fotce na amaterech tak cca +10-15kg (možná je těhotná nevim nedokážu posoudit) Jen řekla že pustí hudbu říkám dobrá,

Pak to začalo lehni si na záda odměřená chytla ho do ruky a začala honit, říkám si pokusim se ji prstama provokovat třeba bude milejší..... jen z venku a to nědělej,,,, jak ho postavila natáhla gumu a věta byla legendární no musíme ze zadu, aby se nerozbila postel já na novou nemám? Říkám cože? Nabízím tak si sedni na mě na koníčka, to odmítla.... ok tak ze zadu ....
Je pravda že jsem začal dorážet protože slečna skoro nereagovala říkám hm asi se ji to líbí, ale chyba... tak po 3-5 minutách se otočila a že takhle jako že neee? Zaražený říkám cože co je špatně.... a že takhle se k ženě nechová a že končí schůzku.... Zaražený jsem se šel obléct a jediné co ze mě vypadlo tady se nevrací zpátky dal jsem ti 2000,-Kč a hodina si tvrdila 1.800,-Kč Odpověd ne nic, Ty už nedostaneš a běž... říkám byl jsem tu i se sprchou cca 10-15 minut.

Slešna uplně arogantně ukázala na dveře a že ven hned... nechtěl jsem dělat problémy tak jsem šel... napsal jsem ji na whatsapp z auta co to mělo jako znamenat a ona že to byl vrchol a nebude si nikoho pouštět dom. A že mě půjde udat na policii říkám co? Jako co jsem udělal, nicméně konverzaci se slečnou mám uloženou a ještě další věci mám které zde nebudu zveřejnovat (její přijmeni ze zvonku ......) .

nedokázala mi odpovědět za co by mě chtěla udat na policii
- byl jsem střízlivý - řídil jsem auto
- drogy ani nic jiného neberu

Tak jsem opařený nastartoval a odjel....
hosan_88
 
Příspěvky: 16
Registrován: pát 16. zář 2022, 14:41

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků