Hledat  

Priváty ve Zlíně

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Priváty ve Zlíně

Příspěvekod mysh » úte 5. úno 2008, 10:29

Zdar všichni, co takhle shrnout zkušenosti ze Zlína do jednoho tématu? Já to zkusím načnout a budu rád. když někdo zkušenější poradí. Přímo ve Zlíně jsem vyzkoušel čtyři holky.
Jedna čerstvější zkušenost - inzeruje v Infoservisu jako "Malá prdelka, střed Zlína", tam jsem byl dvakrát (je to na Dlouhé, nad Světem košil a riflí). Obličej sice fádní a má už řekl bych po třicítce, ale tělíčko pěkné a voňavé, malá brunetka (můj typ). Ukecaná není a hledí na čas, ale úplně chladná a vypočítavá taky není. Půlhoďka myslím za 600, anál nedělá. Hodnocení - průměr.
Líbili se mi dvě holky, co jsou spolu na privátu na Štefánikově, nad nějakým obchodem s koupelnami. Pěkné prostředí. Jedna starší, asi po třicítce, blond, štíhlá, pěkné tělo, jen škoda strií na břiše. Vynahrazuje to aktivitou, možná ji to fakt baví, nebo to aspoň slušně hraje. Anál nedělá, orál bez nevím, ale jinak přístupná lízání, prstění, všem polohám. Člověk odchází s příjemným pocitem. S ní je tam taky mladší černovláska, oplácanější, tělo ani obličej nic moc, ale pracuje s opravdovým nadšením, což částečně vynahrazuje nedostatky. Anál ne, ale orál bez v ceně a s chutí, úzká kundička. Ráda se líbá, což ale nemám zrovna v lásce, a chtěla to dělat bez gumy, což jsem radši odmítl a pláštěnku nasadil;-) Nepamatuju si čísla, bohužel, ale zkusím zjistit. V tom baráku je v patře pod tím privátem provozovna masáží. Ceny obvyklé (na Zlín), kolem 800 za půl hoďky.
A ještě jsem v infoservisu už dříve narazil na inzerát, který zněl asi nějak jako "pěkná mladá blondýnka". Bylo to na Jižních Svazích, ale nešlo o privát, jen masáže nahým tělem a pak honění rukou(což v inzerátu zamlčeli:-). Je ale pravda, že mladší a hezčí holky než byly tam, jsem ve Zlíně neviděl. Nejlevnější asi za 600, zkusil jsem vodní masáž za litr na hodinu, a bylo to příjemné, i děvče bylo milé a prostředí super. Pokud ale jen chcete uvolnit přetlak, tak na to jsou tam ceny trochu vyšší.
Tak Zlíňáci, doporučte něco :twisted:
mysh
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 5. úno 2008, 9:16

Priváty ve Zlíně

Příspěvekod bacardi » ned 2. bře 2008, 15:28

Tak to můžeš ještě zkusit Dášu a i tu její kamarádku, jsou ve Zlíně ne JS.
Tel. 606 939 159. Zklamaný nebudeš. Ceny klasika jen orálek bez je za příplatek ale ten Dáša zvládá na výbornou. Doporučuji !!!!!
bacardi
 
Příspěvky: 5
Registrován: ned 2. bře 2008, 15:02

Re: Priváty ve Zlíně

Příspěvekod boss » stř 26. bře 2008, 22:15

boss
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 26. bře 2008, 22:09

Příspěvekod mysh » pon 31. bře 2008, 8:40

Jo, to je ono.
mysh
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 5. úno 2008, 9:16

Příspěvekod kingdick » pon 12. kvě 2008, 12:40

Jo, taky jsem tam byl,ale asi jsem neměl štěstí.Holky mladé,fakt pěkné a tak jsem se octnul ve sklepě,kolem dokola svíčky, prostředí celkem fajn, no ale pak mně krasavice mezi dost mizerným masírováním povykládala jak ji to tam nebaví, jak tam končí, že když se mě konečně s kyselým ksichtem zeptala jesti chcu vyhonit, tak jsem poděkoval a vzdal to. Absolutní nezájem. Není to ani dobrý sex, ani dobrá masáž. Možná, že méně náročným vidlákům to stačí..... --:o
kingdick
 
Příspěvky: 5
Registrován: sob 10. kvě 2008, 23:09

Smůla

Příspěvekod mysh » pon 12. kvě 2008, 12:46

To byla holt smůla. Řekl bych, že se tam osazenstvo asi dost mění. Já jsem si to tehdy celkem užil - holku to evidentně bavilo, odchod neplánovala;-) a masírovat uměla skvěle. Podle toho, co říkala, tak měla za sebou zkušenosti jako klasická masérka, ale šla za většíma prachama. Ale asi jsem měl štěstí na tu pravou.
mysh
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 5. úno 2008, 9:16

Příspěvekod kingdick » pon 12. kvě 2008, 14:24

Je to fakt, že jsem měl asi smůlu a taky je pravda, že se téměř ve všech podnicích osazenstvo často mění. Jenom není dobré pokud potkávám stejné tváře na různých místech. Jistě,že zapochybuju o masérské dovednosti slečny, kterou jsem před nějakým tím dnem viděl jako společnici v erotickém podniku. Jsou masáže a,, masáže" a rozhodně nějakým rychlokurzem se nedá zvládnout ani to základní, obzvlášť pokud i vzdělání je obvykle ani né základní.Co anatomie a další....? Střetl jsem se jednou v jednom podniku u společnice dokonce s názorem, že v péru je kost, ketrá se zasunuje a vysunuje. Bomba a co říct: Šťastná to žena. Tím chcu říct, že když na masáže tak k profesionálce, když si zašukat, tak do bordelu. Mám možnost si ze ženskou pokecat, zjistit co v ní je a pak pokud se zklamu je to moje chyba. Jinak s tou, co věřila na tu kost byla báječná, prasácká mrdačka. Holt, někdy ta sprostá nádoba...
kingdick
 
Příspěvky: 5
Registrován: sob 10. kvě 2008, 23:09

Telefon

Příspěvekod mysh » pon 12. kvě 2008, 14:48

To máš úplnou pravdu :D Jo, a narazil jsem na číslo na privát, který jsem zmiňoval už dříve - na ten naproti trolejbusové zastávce Školní nad prodejnou kuchyní. 737 377 752, nabízejí půl hodiny s orálkem bez za 700 Kč. Já jsem si pochvaloval hlavně příjemné a vstřícné vystupování slečen, no, ale uvidíte sami. Pokud se tam radikálně nezměnil pracovní kolektiv :wink:
mysh
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 5. úno 2008, 9:16

Oprava

Příspěvekod mysh » pon 12. kvě 2008, 14:50

Vlastně prodejna koupelen, sorry! Je to na Štefánikově ulici v centru Zlína.
mysh
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 5. úno 2008, 9:16

Re: Oprava

Příspěvekod kingdick » úte 13. kvě 2008, 0:20

mysh píše:Vlastně prodejna koupelen, sorry! Je to na Štefánikově ulici v centru Zlína.
Dík za inspiraci. Dnes se tam stávnu a dám vědět.
kingdick
 
Příspěvky: 5
Registrován: sob 10. kvě 2008, 23:09

Dáša

Příspěvekod samec » úte 20. kvě 2008, 17:51

Byl jste někdo v poslední době u Dáši, nemůžu se dovolat. Zajímá mě jestli dělá ještě na privátu co byla dříve.
samec
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 19. úno 2008, 10:11

Re: Dáša

Příspěvekod bacardi » stř 21. kvě 2008, 16:27

samec píše:Byl jste někdo v poslední době u Dáši, nemůžu se dovolat. Zajímá mě jestli dělá ještě na privátu co byla dříve.
Pro Samce : Jestli myslíš tu černovlásku z JS Hony II tak je tam. A na zvonku má Trent. Já ji taky dloho sháněl a je tam. Jen asi měla nějakou přestávku. Vypadá pořád dobře a krásná je. její kvality se nijak nezměnily. Bývá tam od 9 hod a dokonce prý až do 20. Tedy jestli je to ta co ji hledáš. Tel má 606 939 159. Takže myslím, že ji tam zase najdeš.
bacardi
 
Příspěvky: 5
Registrován: ned 2. bře 2008, 15:02

Re: Priváty ve Zlíně

Příspěvekod Leo2 » čtv 17. pro 2009, 1:03

Nově mohu doporučit pěkný a cenově "slušný" privát ve Zlíně "U berušek".
http://www.naprivat.cz/cze/u-berusek/
Byl jsem hodně spokojený s Karin, kuřba za 2-, ale šuk za 1*!!! :D
Privátek čistý, teploučký a s vanou. :D
Měli by si ale vyměnit postel - měl jsem dojem že se každou chvíli rozpadne....:-))))
o:-o
Caw Leo
Leo2
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 2. říj 2009, 16:23

Re: Priváty ve Zlíně

Příspěvekod Leo2 » pát 12. bře 2010, 18:01

Varování !!!
tato ťapina "zkůšá" naivitu norníků tímto inzerátem:
Zlínský kraj, věk: Nezadán, znamení:
Hledám bohatého solventního pána/milence,který by si mě vydržoval,hýčkal mě,a finančně mě podpořil,jsem čerstvě 19 ti-letá studentka,nemusí být jen Zlínský kraj,ale klidně i celá ČR,jen SERIOZNĚ! SPĚCHÁ !
Odopvědět na inzerát: christina33@email.cz
fotka je pěkná (asi fake), ale podstatou je nálakat co nejvíce idiotů, kteří jí dají na účet do GE Money á 300,- Kč, dříve než se s Tebou bude bavit po telefonu.. :P :oops: :evil:
http://www.sex-seznamka.com/index.cgi?sekce=1
Samotřejmě přes email Ti pošle další "lákavé" fotečky, abys běžel okamžitě a střelhbitě do banky a potom Ti dá teprve tel.kontakt na sebe :mrgreen: --:o :roll:
caw Leo
Leo2
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 2. říj 2009, 16:23

Re: Priváty ve Zlíně

Příspěvekod koburg » sob 13. bře 2010, 1:00

Leo2 píše:Varování !!!
tato ťapina "zkůšá" naivitu norníků tímto inzerátem:
Zlínský kraj, věk: Nezadán, znamení:
Hledám bohatého solventního pána/milence,který by si mě vydržoval,hýčkal mě,a finančně mě podpořil,jsem čerstvě 19 ti-letá studentka,nemusí být jen Zlínský kraj,ale klidně i celá ČR,jen SERIOZNĚ! SPĚCHÁ !
Odopvědět na inzerát: christina33@email.cz
fotka je pěkná (asi fake), ale podstatou je nálakat co nejvíce idiotů, kteří jí dají na účet do GE Money á 300,- Kč, dříve než se s Tebou bude bavit po telefonu.. :P :oops: :evil:
http://www.sex-seznamka.com/index.cgi?sekce=1
Samotřejmě přes email Ti pošle další "lákavé" fotečky, abys běžel okamžitě a střelhbitě do banky a potom Ti dá teprve tel.kontakt na sebe :mrgreen: --:o :roll:
caw Leo

Hmm... Holt chytrá holka... :mrgreen: Takže jsi ji už, jak vidno, finančně podpořil a vydržel... A na hýčkání čili nějaký těsnější kontakt už taky došlo, nebo to byla jen "adopce na dálku"??? :lol:
koburg
 
Příspěvky: 78
Registrován: pon 28. zář 2009, 2:09

Další

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků