Hledat  

Lucie - Uherské Hradiště 732737254

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Lucie - Uherské Hradiště 732737254

Příspěvekod head8k » stř 21. pro 2022, 19:44

Podělím se se zkušenosti s touto dívkou. Volal jsem ji v pondělí, kde jsme se domluvili na návštěvu ve středu v danou hodinu dopoledne, dívka byla milá a vstřícna. Vzhledem k tomu, že jsem z Brna, tak jsem se chtěl najisto domluvit na určitý čas abych tam nejel zbytečně, což jsme podle mého chápání komunikace udělali.

Bohužel jsem nakonec zbytečně jel. V daný den jsem ráno, dle domluvy, poslal sms že vyjíždím a dojezd mám na čas. Žádná odpověď ale bylo brzo, tak jsem si říkal, že asi ještě spí a vyjel jsem. Cestou do UH pořád nic, tak kousek před UH volám, že jsem skoro na místě a děvče stále vyplý telefon. No abych to neprodlužoval, čekal jsem tam asi 15 minut, volal jsem cca 10x, telefon vypnuty, pak jsem to vzdal a odjel zpět do Brna. Odpoledne se mi ještě dostalo nadávky a posměškův sms, že je to moje vina, když jsem si to s ni nepotvrdil...no co na to říct, když se domuvíme na konkrétní čas a dotyčná má vyplý telefon, nevím, jak si to s ní mám potvrdit.

Rozhodně nedoporučuji.
head8k
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 17. srp 2021, 7:22

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků