Hledat  

Praha privát Grace Jessica 604 460 403

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Praha privát Grace Jessica 604 460 403

Příspěvekod vulcan » čtv 2. úno 2023, 23:18

Praha privát Grace Jessica 604 460 403 / 604460403

http://privatgrace.cz/slecna/jessica/
Privát asi dobře známý, na Vinohradech, kousek od Flóry. domluva s telefonistkou tradičně v pořádku.
30min – 1200,- 45min – 1400,- 60min – 1700,-
pGrace Jessica.jpg

U dveří přivítala docela pěkně žensky klenutá dívka věku odhadem 25-27, krásné dlouhé vlasy, plné rty, pěkná prsa 3, asi 168cm vysoká. Nějaká malá kérka.
Umělé řasy a snědá pleť. Vzhled určitě nadprůměr, chování taky. Pokud by dala své postavě trošku sportu, byla by to raketa.
Není to novicka, bývala i na jiných pražských privátech.

Když se dívám na celkem tristní nabídku (nejen v Brně, ale i v jiných městech), tak docela světlá výjimka a rozumná cena.
Vzal jsem 45 minut, čas zcela využit, žádné ojeby, co do času i celkového prožitku.
Je zpočátku taková trochu profi, ostražitější, posléze se uvolní a přístup je perfekt. Dovedu si ale představit, že když nemá náladu, tak umí být ledová královna.
Trošku jsem si s ní pohrál, pohladil, líbal její trojky, postupně roztála. Orál takový průměrný, sex klasika, pak smalk talk pauza a podruhé zboku. Je spíše pasivní, ale po sexu se celkem přirozeně přitulila, což mně skoro překvapilo.
Docela rozumná i konverzace. Dalo by se uvažovat i o opakování, ale pořád je co objevovat. Bohužel to pro Brno neplatí. :evil:
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků