Hledat  

Praha privát Grace Kitty 604 460 403

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Praha privát Grace Kitty 604 460 403

Příspěvekod vulcan » čtv 2. úno 2023, 23:41

Praha privát Grace Kitty 604 460 403 /604460403
http://privatgrace.cz/slecna/kitty/

Opět privát Grace, na Vinohradech, operátorka opět skvělá.
Btw. v Grace je celkem slušná nabídka dívek, nejsou tam nonstop, tak ani nejsou přešukané.
Kitty jsem už jednou navštívil na jiném privátu (TOP), ale podle inzerce jsem ji nepoznal. Nicméně první návštěva a i druhá v Grace byla podařená.
pGrace Kitty.jpg

Kitty je menší, mladá dívka, tak 160cm, 48kg, prsa 3, věk píše 18, ale to je iluze, dle mne tak 23.
Je tam vidět genetický mix, hispánsko-slovanský, útlá postava v kontrastu s pěknými, přírodními trojkami. Zajímavý obličej , s brýlemi, které posléze sundala. :D
Kitty je přes mládí zkušenou ťapkou a výhodou směrem k zákazníkovi je, že si z těch zkušenosti bere do svého chování to dobré.
Dívá se do očí, atmosféra uvolněná a holka v pohodě. Druhá návštěva lepší té první.
Kouř nebyl, sex v obvyklých polohách, dobře čas využit.

Dobrých privátů je nyní jak šafránu. A tak s Grace spokojenost. Ceny 1200 půlhodina, 1400 - 45minut, hodina 1700.
Pokud bych ještě měl cestu, tak bych zvolil další dívky, třeba Elišku, Natálii, Anastazii. Docela známá je tam i Erika, dříve v TOPu a Holy, elegantní, pěkná žena.
Pokud to srovnám s priváty, nabídkami s přepálenými cenami a mizernou službou, tak - je to zkrátka zcela nesrovnatelné.
Nějaký ten mindset některých rádoby hvězd.. je třeba odmítat.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Praha privát Grace Kitty 604 460 403

Příspěvekod neznamy » pát 17. úno 2023, 19:28

U Kitty jsem byl také. V zásadě mohu potvrdit pozitivní hodnocení. Hodinová sazba 1700,- je fajn, já jsem se rozhodl využít nabídnutých příplatků (OB + líbání, á = 500,- :roll: ), čímž jsem cenu řádně vyšponoval a najednou už to nevyzní tak fajn. :D

Na těchto fotografiích a dle popisu vulcana je zřejmé, že děvče není stoprocentně jen standardního středoevropského vzhledu (nepoznám, jestli je to hispánská krev, balkánská nebo jaká jiná). Moje návštěva ale proběhla ještě za starších fotek, ze kterých jsem toto nepoznal a tak to pro mě tváří v tvář bylo překvapení. A taky to, že i přes svůj mladistvý věk nemá právě pevná ňadra...

Šoust jako takový probíhal v pohodě, nebránila se žádné poloze a zezadu si to vysloveně užívala. U OB má celkem zajímavou techniku a nebojí se koulí, takže to hodnotím pozitivně. Líbání taky nešidila, ale absence ústní vody na privátu mi ten zážitek trochu zkazila (a omezila mé aktivní využití tohoto příplatku :lol:). Kdyby to kvůli mým extras nebylo bratru skoro za 3000/hod., neměl bych si velice nač stěžovat.

Za zkoušku ale toto mladé, hezké, aktivní děvče rozhodně stojí.
neznamy
 
Příspěvky: 159
Registrován: pát 5. říj 2012, 14:46

Praha privát Grace

Příspěvekod vulcan » sob 28. říj 2023, 2:03

Btw privát Grace skončil.
Podle dobře informovaného zdroje byl privát nucen platit "všimné", desátky, tak raději to vedoucí rozpustila.
Děvčata se rozutekla TOP, Holy, Ital atd.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Praha privát Grace Kitty 604 460 403

Příspěvekod Schubergruber » úte 31. říj 2023, 22:35

Čau.

No to by nejen mě zajímalo kam se z Grace děvčata rozutekla. Ale všichni si hrajou na tajemné experty. Kitty zpátky do Topu. Spíš by mě zajímalo kam pláchla třeba Emma a nebo Jessica ale ta byla i u Grace tak jednou za kvartál :D
Schubergruber
 
Příspěvky: 18
Registrován: úte 7. kvě 2019, 13:14


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: jireko, rentier2, Šakal a 4 návštevníků