Hledat  

Prostějov Dr Plajnera Kira 704 150 504

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Prostějov Dr Plajnera Kira 704 150 504

Příspěvekod vulcan » čtv 2. bře 2023, 2:31

Prostějov ulice Dr Plajnera Kira 704 150 504/ 704150504
https://www.naprivat.cz/eroticky-privat ... kira-45266
já jsem Kira.Je mi 25 let. Jsem vysoká, štíhlá dívka s třetí přirozenou velikostí prsou. Jsem příjemná v komunikaci, veselá, mohu Vás uvolnit masáží a nejen) Pokud si chcete odpočinout a pobavit se, pak čekám na Váš hovor nebo SMS, Whatsapp.

Kira inzeruje už delší dobu v Olomouci, v Prostějově, v severních Čechách. Tam jsem s ní už jednou mluvil, ale nevyšlo to časově. Podle inzerce a i podle intonace v telefonu je znát, že je Ukrajinka. Domluva byla taková těžkopádnější, v telefonu odměřená, unavená, ale nakonec domluva klapla.
Sídlí v novostavbě na kraji Prostějova, spolu ještě s kolegyní.
Kira Prostějov.jpg

Ve dveřích - vyšší, žensky tvarovaná žena, spíše věku 30, asi tak 175cm, kolem 68kg odhadem. Prsa má 3, nepevné, nějaké ty strie po dětech, ale celkově docela sexy žena. Komunikace obstojná, česky, rusky.. Fotky , které přikládám, celkem odpovídají realitě.
Je vidět, že je hodně zkušená, trochu to má vliv na její zvyky, ale dá se s ní domluvit. Vše s ochranou, orál, klasika, změny poloh, vcelku nic neobvyklého.
Nechá se laskat, líbání spíše náznakem. Jinak celkem dobrá akce, čekal jsem profi.
Má podivnou strategii cen, někdy má 1200 / 1800, někdy 1500 / 2000. V Čechách jsem si všiml, že měla 1000 / 1500 + příplatky. Domluva půlhodinka za 1200. Kladné je, že nechtěla peníze hned, ale až po.
Privát - obývák s letištěm, čistá koupelna, zkrátka novostavba. Na opáčko to není.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků