Hledat  

Nela2222 - 731 047 237

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Nela2222 - 731 047 237

Příspěvekod jivecu » stř 15. bře 2023, 14:48

Tož byl jsem v Praze a dostal jsem chuť na nějakou koc.

Místní priváty moc neznám a nebyl čas študovat kdo je kdo, tak jsem zajel na amatery do chatu a tam hledal.

Našel jsem tam koc, která měla i alba a pod ním pozitivní komentáře, koc jsem napsal, poslala mě číslo a pokračovali jsme na whatsappu, domluva rychlá, byt na severu Prahy nedaleko metra Ládví, parkování v klidu před barákem a 30 korun na hodinu a půl.
https://www.amateri.com/cs/lide/1877133/Nela2222

Ceny 1000/1500 + 500OB - kdysi klasika, dnes super ceny.

Koc si pro vás přijde ke dveřím, trochu jsem se bál toho, jestli nebudu zklamaný věkem, xichtem atd.

Když sem ji uviděl, oddechlo se mě, fakt hezká baba tak 35-40, hubená s moc hezkou postavou. Trochu zacvičit a zpevnit by neuškodilo, ale jak říkám, dobrý.

Předávám peníze a jdu do sprchy, potom jde do rychlé sprchy ona a za chvíli už nazí ležíme vedle sebe a otlapkáváme se.

Co kvituji, tak nepoužívá tekutý olej, ale nějaký krém, který je mnohem příjemnější.

Nabízí masáž, s díky odmítám a jala se OB, který né že by byl špatný, ale kvůli němu tam příště nepůjdu, zde poznávám, že holka sice na privátě, ale nedělá to jako profi ale spíš jako holka od vedle. Prostě takovej orál ze kterýho se neuděláš.

69 se nebrání, nechce strkat jazyk a prsty dovnitř, got it.

Poté klasický trojboj a po něm střik na tělo. Sprcha a ven. Ode dveří ke dveřím asi 55 minut, takže ok, kdybych chtěl zůstat dýl a povídat si s ní do splnění časového limitu, bylo by to asi bez problému, jen jsem nějak neměl důvod :-)

Hodnocení:
Postava 8/10
Kouř 5/10
Šuk 6/10

Aktivně ji znovu vyhledávat nebudu, ale pokud nebude zbytí a bude plnej pytel v Praze, možná se vrátím na 30 minut bez OB.
jivecu
 
Příspěvky: 77
Registrován: pon 16. úno 2015, 23:08

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků