Hledat  

sex bez gumy

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

sex bez gumy

Příspěvekod 315 » úte 2. kvě 2023, 15:56

???
Naposledy upravil 315 dne pon 13. lis 2023, 19:17, celkově upraveno 1
315
 
Příspěvky: 39
Registrován: sob 7. kvě 2016, 8:52

Re: sex bez gumy

Příspěvekod paul40 » úte 2. kvě 2023, 22:02

Takže ty mydlíš buchtu bez gumy a je to ok, ale když se ti nepoštěstí zasunout, tak je to problém hodný zveřejnění. Na tvém místě bych kontaktoval ČOIku a Černé ovce.
paul40
 
Příspěvky: 61
Registrován: ned 30. bře 2014, 11:04

Re: sex bez gumy

Příspěvekod 315 » stř 3. kvě 2023, 6:38

paul40 píše:Takže ty mydlíš buchtu bez gumy a je to ok, ale když se ti nepoštěstí zasunout, tak je to problém hodný zveřejnění. Na tvém místě bych kontaktoval ČOIku a Černé ovce.

Nepochopil jsi, ale je to má chyba, měl jsem to lépe napsat.
Já samozřejmě tam mohl dal jezdit a usmívat se jako ňouma, když mě zrovna nevpustí do podniku. Nekdo by to mohl brat jako daň za moznost šukat bez gumy. Asi každý by chtěl píchat jako Charlie Sheen, ale nikdo nechce skončit jako on. Proto jsem si dobrovolně/podvědomě zavřel tyhle dveře. Neměl jsem v úmyslu jit bez do maserky, jen jsem se zeptal jestli souloží. Já myslel, že se natáhne pro gumu, ale ona už seděla na mně. Timhle jsem ukázal moznost vyžítí pro chlapy, kteří rádi balancují nad propastí bez jištění.
315
 
Příspěvky: 39
Registrován: sob 7. kvě 2016, 8:52

Re: sex bez gumy

Příspěvekod Sexdragon » pát 5. kvě 2023, 18:40

No, kdo na privátu šuká bez gumy, ten nejenže balancuje bez jištění nad propastí, ale je totální bezmozek. Jestli máš doma manželku nebo přítelkyni, tak to ti doma poděkují až od tebe něco chytnou, když jim předáš to, co do té buchty na privátě přidaly desítky mrdáčů bez gumy.
Sexdragon
 
Příspěvky: 23
Registrován: pon 3. bře 2014, 7:00

Re: sex bez gumy

Příspěvekod 315 » pát 5. kvě 2023, 22:39

V zásadě máš pravdu, společnost ale degeneruje, čemu by se před 10 lety každý vyhnul obloukem loudilové dnes vyhledávají. Na masáže běžně nechodím, ale stačí se jedné několikrát ukázat a podpultové služby jsou v nabídce. Horší je, teď se dozvídám, že šukajicí masérky jsou problém napříč ČR, protože se běžně nechají vystříkat. A proto je chyba si myslet, že masérka je lepší zboží protože je dražší a píše nějaké keci o duševním prožitku.
315
 
Příspěvky: 39
Registrován: sob 7. kvě 2016, 8:52

Re: sex bez gumy

Příspěvekod M1986M » ned 18. čer 2023, 22:58

Tak tak.... tyhle masérky... to mají jako strategii... že když k nějakýmu matlání olejíčkem což už je v ceně šuku přihodíš další hodnotu ceny šuku, tak po dělání drahot, ovšem jen na oko... teda dají.... Na oko to není, je to jen promyšlená strategie jak taková pipka za jednu klasika vyinkasuje mnohem víc peněz než normálně.... A že se to děje velmi často bez gumy... je druhý fakt... Každej si mylí že on je ten jediný kdo jí milým slovem ukacel a byl jí sympatický. Jinak je to přece masérka a žádná kurva... tak přece nic nehrozí...
M1986M
 
Příspěvky: 9
Registrován: ned 21. srp 2022, 23:30


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků