Hledat  

Olomouc Neředín (Jílová) Klaudie 704 413 619

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Olomouc Neředín (Jílová) Klaudie 704 413 619

Příspěvekod vulcan » ned 30. črc 2023, 23:40

Olomouc Neředín (Jílová) Klaudie 704 413 619 / 704413619

Privát v městské části Neředín, už popsán jinde.

Klaudie je mladá dívka, 170cm, asi 70 kg, prsa 3. Vyskytuje se na privátu občas, je echt studentka, holka s intelektem. Má docela velká prsa, snad i větší trojky, ale je celkově silnější dole, zejména stehna , zadek a pas.
Velmi dobrý přístup, navíc holka opravdu s intelektem, což mně vždy potěší. Někomu to ale je šumafuk, což respektuji. Někomu může vadit, že komunikuje telefonem operátorka- bačová.
Cena za 45minut - 1500.
Olomouc Klaudie Neředín.jpg
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Olomouc Neředín (Jílová) Klaudie 704 413 619

Příspěvekod Adam89 » pon 31. črc 2023, 19:01

vulcan píše:Olomouc Neředín (Jílová) Klaudie 704 413 619 / 704413619

Privát v městské části Neředín, už popsán jinde.

Klaudie je mladá dívka, 170cm, asi 70 kg, prsa 3. Vyskytuje se na privátu občas, je echt studentka, holka s intelektem. Má docela velká prsa, snad i větší trojky, ale je celkově silnější dole, zejména stehna , zadek a pas.
Velmi dobrý přístup, navíc holka opravdu s intelektem, což mně vždy potěší. Někomu to ale je šumafuk, což respektuji. Někomu může vadit, že komunikuje telefonem operátorka- bačová.
Cena za 45minut - 1500.
Olomouc Klaudie Neředín.jpg


Vůbec bych neměl problém s objednáním přes operátorku.

Privat jsem dříve navštívil za Vercou, Nikol i Lussy, že domluva proběhla s pasackou Michalou či jejím kumpanem nevidím jako takový problém jako fakt, že těm holka zůstane max 60% z výdělku.
Nemluvě o tom, že právě díky tomu faktu, že telefon zvedá někdo jiný je možné dovolat se téměř bez problémů na první pokus a nehrozí žádný ojeb v podobě zbytecne cesty do Olmiku.

Tohle podporovat nehodlám a neměli by ani ostatní nornici. Dle debaty s děvčaty navíc oba zmiňováni kupliri postrádají jakékoli základy slušného chování či asertivního jednání.
Adam89
 
Příspěvky: 120
Registrován: pát 24. dub 2020, 9:40

Re: Olomouc Neředín (Jílová) Klaudie 704 413 619

Příspěvekod vulcan » pon 31. črc 2023, 22:03

Adam89 píše: ... s objednáním přes operátorku.
domluva proběhla s pasackou Michalou či jejím kumpanem nevidím jako takový problém jako fakt,
že těm holka zůstane max 60% z výdělku.
Nemluvě o tom, že právě díky tomu faktu, že telefon zvedá někdo jiný je možné dovolat se téměř bez problémů na první pokus a nehrozí žádný ojeb v podobě zbytecne cesty do Olmiku.

Tohle podporovat nehodlám a neměli by ani ostatní nornici.
Dle debaty s děvčaty navíc oba zmiňováni kupliri postrádají jakékoli základy slušného chování či asertivního jednání.


Podle info (- vycházím z dobře informovaných zdrojů) zůstává dívkám polovina, tj. 50%.
To není výlučnost tohoto privátu. Každý , nebo většina privátů s bačou, pasákem si bere podobný podíl. I proto je třeba podpořit samostatné dívky.
U ruských, ukrajinských privátů je to ještě horší, výrazně horší. Navíc to organizují po celé republice.

V Neředíně pokud zvedne telefon bačová, tak je to OK, to je bývalá ťapka a ví, vo co go.
Určitě se nedá říci, že se na tento privát vždy dovoláte, když je tam ten borec, ten vůbec nebere telefon, max výjimečně reaguje sms. :idea:

I přes tyto výhrady patří Neředín- dříve Moncheri, k těm lepším.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Olomouc Neředín (Jílová) Klaudie 704 413 619

Příspěvekod Brnas » pon 7. srp 2023, 19:17

Žvásty o tom jak holky trpí pod bičem pasáků jsou na hovno .Holky na tomhle přivatu jedou samy na sebe a podle toho to vypadá.Dovolat se nedá a pokud se po padesáti hovorech dovolate, přijedete na místo nikdo nezvedne tel.Radeji dám místo 1800 dva tisíce ale dovolání se na poprvé.Otresnejsi domluvu než je tady jsem nezažil.Ale je to kdekoli holky dělají bez dozoru.Kurvy prostě někdo musí stavět do latě.takova je realita. Podívejte se co se píše na nornikovi, jak se tady vyjebává se zákazníky......
Brnas
 
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 8. pro 2022, 23:56

Re: Olomouc Neředín (Jílová) Klaudie 704 413 619

Příspěvekod vulcan » pon 7. srp 2023, 23:43

Brnas píše:Žvásty o tom jak holky trpí pod bičem pasáků jsou na hovno .Holky na tomhle přivatu jedou samy na sebe a podle toho to vypadá.Dovolat se nedá a pokud se po padesáti hovorech dovolate, přijedete na místo nikdo nezvedne tel.Radeji dám místo 1800 dva tisíce ale dovolání se na poprvé.Otresnejsi domluvu než je tady jsem nezažil.Ale je to kdekoli holky dělají bez dozoru.Kurvy prostě někdo musí stavět do latě.takova je realita. Podívejte se co se píše na nornikovi, jak se tady vyjebává se zákazníky......

Brnas,
máš silácké řečičky a houby o tom víš. :idea:
Pokud mluvíš o privátu Neředín, Jílová, tak tam holky nejedou samy na sebe, absolutně ne. :roll: Ale privát vede jedna bývalá ťapka a děvčata odevzdávají dost velkou část výdělku.
Mimo tu bačovou je tam ještě někdy její partner (bača).
Že se tam hůř dovoláš, je dáno obsazeností, že tam mají jen jeden pokoj (většinou ale je tam jen jedna holka) a tím, ten chlap telefony nebere, občas napíše sms.
Opravdu je ale naivita, když píšeš, že jsou "bez dozoru". :shock: :shock: Měl bys vidět ten dozor. :D
Vždy, když jsem chtěl, tak jsem se tam dovolal, domluvil. Ale lepší by bylo, kdyby byly samy.

Vedle toho jsou priváty, kde těm holkám berou ještě větší díl peněz a na organizaci to nemá vliv. Příkladem některé priváty v PV. Anebo dost hrůza v Přerově, tam je to až extrém.
Vedle toho dobře organizuje privát v Brně domácí na privát PB4. Podobně v Praze Domeček.

Celkem souhlasím s tím, že řada dívek si to organizovat neumí anebo nechce, je ve vleku fetu. Ale to rozhodně nevyřeší pasák.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Olomouc Neředín (Jílová) Klaudie 704 413 619

Příspěvekod Brnas » úte 8. srp 2023, 1:04

No pasák vyřeší protože bere telefony.Nejen domecek. top privát, Grace, holy, všude ti někdo zvedne telefon.Jilova je ostuda. Privát kam se nedovolas je privát na hovno. To je jak obchod bez obsluhy. Pokud nedokáží zvednout telefon, ať nemají privát a jdou k lopatě Zvedat telefon je základ. A pokud berou jen staly, mají to napsat...A
ta vychvalovana Klaudie bude něco jak primátorka Vaňková, jede v drogách, není schopna vzít tel a pár pár paprdu z ní úsrava a dává jí nesmyslný peníze za nic.Radim se Jílové vyhnout a tento bordel nepodporovat .Neváží si klientů a dělají z nich kokoty!
Brnas
 
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 8. pro 2022, 23:56

Re: Olomouc Neředín (Jílová) Klaudie 704 413 619

Příspěvekod Brnas » úte 8. srp 2023, 1:16

A jak víš, že je tam nějakej chlap.Mluvil jsi s ním, to pochybujuNejspis, ti to řekly ťapky.Starej trik, aby si zákazník nedovoloval.A že vykládají , že musí odvádět opět trik, abys jim dal vic. Nemůžeš věřit všemu co ti kurva říká☺️Přemýšlej a používej hlavu!Pro nic za nic slovo kurva nezlidovelo.pokud by tam nějakej chlap byl, tak zvedá telefony, poněvadž přichází o love. Na Jílové pár zfetovanych šlapek dělá na sebe a dělá z chlapů voly!
Brnas
 
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 8. pro 2022, 23:56

Re: Olomouc Neředín (Jílová) Klaudie 704 413 619

Příspěvekod vulcan » úte 8. srp 2023, 12:02

Brnas píše: A jak víš, že je tam nějakej chlap. Mluvil jsi s ním, to pochybuju .pokud by tam nějakej chlap byl, tak zvedá telefony, poněvadž přichází o love. Na Jílové pár zfetovanych šlapek dělá na sebe a dělá z chlapů voly!...
.... ta vychvalovana Klaudie bude něco jak primátorka Vaňková, jede v drogách, není schopna vzít tel a pár pár paprdu z ní úsrava

Brnas,
:D tvé myšlenkové pochody jsou.... podivné, zvláštní :wink: . Obsese tím privátem taky.
Musím uznat, že je to sranda to po tobě číst. :lol:
Zvlášť ta idea s Vaňkovou. :D Při představě, že tam sedí na té Jílové.
V každém případě by to bylo lepší než by tam seděla Schillerová nebo Dostálová. Omlouvám se za OT. :D

Málokdy zvedá telefon na privátech chlap, u velké části zájemců by to byl blok.
Ta Klaudie není až tak vychvalovaná, spíše se chválí Lussy.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Olomouc Neředín (Jílová) Klaudie 704 413 619

Příspěvekod mireck » pát 15. pro 2023, 0:02

vulcan píše:
Brnas píše:Ta Klaudie není až tak vychvalovaná, spíše se chválí Lussy.

Obě jsou z privátu fuč, tak už je to jedno. Klaudie se transformovala na Leu (735 204 462) a je někde u Globusu. Na Jílové zůstala Monika, přibyla Michaela, to je taky starší kousek a chodí do trojky s Monikou. Nově je tam ještě mladé řezivo, 24 let, bačová ji pojmenovala Lea, aby se to (ne)pletlo. Mimochodem v Olmiku je nyní přeLeováno.
mireck
 
Příspěvky: 54
Registrován: stř 20. čer 2018, 5:51

Re: Olomouc Neředín (Jílová) Klaudie 704 413 619

Příspěvekod hugohugohu » úte 5. bře 2024, 14:13

Brnas píše:A jak víš, že je tam nějakej chlap.Mluvil jsi s ním, to pochybujuNejspis, ti to řekly ťapky.Starej trik, aby si zákazník nedovoloval.A že vykládají , že musí odvádět opět trik, abys jim dal vic. Nemůžeš věřit všemu co ti kurva říká☺️Přemýšlej a používej hlavu!Pro nic za nic slovo kurva nezlidovelo.pokud by tam nějakej chlap byl, tak zvedá telefony, poněvadž přichází o love. Na Jílové pár zfetovanych šlapek dělá na sebe a dělá z chlapů voly!


O Jílové toho moc nevíš. Jak už tu někdo psal, holky dostávají 50%. Opravdu je tam bača a bačová(Míša )která tam čas od času, hlavně když nejsou k dispozici jiné holky taky píchá.
To že ti tam neberou telefon bych neviděl problém v nich. Mají samozřejmě black list a pokud se chováš tak jak se prezentuješ tady, určitě na něm jsi. Já se tam dovolám vždy. Tedy pokud tam někdo je. Bačová a bača tam nejsou vždy a holky makají. A taková Anet/Karolína, Klaudie, Nela, Lussy, mě vždy prozvonily když jsem se nedovolal. Teď už jich tam většina bohužel není, takže zajdu jen občas za Lussy.
A psát že Klaudie/Lea jede na drogách, to už fakt jen potvrzuje že jsi totálně mimo. Z toho usuzuju že jsi za ní nikdy nebyl.
hugohugohu
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 11. kvě 2018, 13:53

Re: Olomouc Neředín (Jílová) Klaudie 704 413 619

Příspěvekod Brnas » stř 6. bře 2024, 0:13

Sice o spolehlivosti Klaudie byly na zrušeném norníkovi sepsány celé litánie, ale dobrá. Ano uznavám, jsem zoufalec a debil, který je na blacklistu. Taktéž můžu popsat do detailu šukací pokoj s Audrey Hepburnovou, ale nikdy jsem tam nebyl. Napsal jsem na ten skvostný podnik na jílové špatnou recenzi, protože mi to nařídil Putin. Nabízí se ale otázka, proč je privát v Jílové v rozkladu, když tam všechno tak báječně fungovalo. A taktéž se nabízí otázka , kde je konec fešné divě Klaudii, když to měla všechno tak dokonale zorganizované. :D :) :( Asi ti Rusáci co tam rozložili Hra některých pánů ma lepšo zákazníky je zábavná, Lepšo zákazníci, milý hugo, ale neplatí, což nevím zdali ty splnuješ :Dtaktéž obhajoba pasáků je úsměvná, vždyť ti lidé žijí defacto z trestné činosti... :) Chtělo by to hadr a mokrou vodu NEBO ROVMOU LED
Brnas
 
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 8. pro 2022, 23:56

Re: Olomouc Neředín (Jílová) Klaudie 704 413 619

Příspěvekod Kojol » stř 13. bře 2024, 21:13

Pracuje lea? 2x jsem a minimálně měsíc není k zastižení.
Kojol
 
Příspěvky: 8
Registrován: sob 18. črc 2020, 17:08


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků