Hledat  

Praha5 Smíchov Eva 770 669 124

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Praha5 Smíchov Eva 770 669 124

Příspěvekod vulcan » sob 28. říj 2023, 1:01

Praha5 Smíchov poblíž Arbesova nám. 770 669 124 / 770669124
Eva 20 let 169cm 50kg prsa 3
https://www.banging.cz/cs/divka/685-eva ... ez-ochrany

Ahoj, Jsem mladá slečna s hezkou postavou. Hodně dbám na svůj vzhled, jsem vždy voňavá, upravená a v hezkém prádélku. Věřím že se ti budu moc líbit. Nabídnu klasicky sex, orální sex, líbání, 69, oral bez.


Fotky vypadaly lákavě.
Věděl jsem, že na té adrese sídlí Ukrajinky a vzhledem k nepravostem a špatné pověsti, co mají ruské/ukrajinské priváty v Brně s falešnými informacemi, fotkami, tak jsem byl nachystán, že udělám otočku.
Nicméně na místě překvapení - příjemné, dívka opravdu odpovídala fotkám.

Eva je opravdu hodně mladá holka, stydlivá, nezkušená. Pěkný obličej, vlasy světle hnědý, hustý, jako na fotkách. Sexy shaped postava, kulatá prdelka, kozy krásně tvarovaný a pevný. Bylo možno laskat, líbat (spíše pusinkovat), lízat, odezva zprvu stydlivá, později pěkně roztála. Komunikace v ruštině, spíše minimální, raději jsem se věnoval mladému svěžímu tělu.
Privát je poblíž Arbesova náměstí a je tam několik Ukrajinek, evidentně pod dozorem, střídají se ještě s dalšími 2 priváty. Cena 1600 za zhruba 40 minut.
Cena tedy spíše špatná, ale na rozdíl od brněnských ojebávek aspoň pravé fotky.
p5 Arbes Eva.jpg
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků