Hledat  

Londýn

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Londýn

Příspěvekod drusty » ned 17. pro 2023, 23:45

Z pracovních nebo i jiných důvodů občas zavítám do Londýna. Když jsem tam byl před pár měsíci naposledy, tak jsem neodolal a vyzkoušel místní "sexuální průmysl". Teoretická příprava mě zavedla na stránky podniku https://www.houseofdivine.com, který přestože se řadí do "low cost" kategorie měl mít dobrou nabídku slečen a stabilně dobré recenze. Nutno podotknout, že "low cost" v anglickém podání, tj. 80/150 liber za 30/60 minut, je na naše poměry pořád dost mazec. Ale za poslední rok jsme se tamní cenové hladině bohužel docela slušně přiblížili.

Organizace je jedním slovem perfektní. Na webu je na dva týdny dopředu napsané které holky jsou který den k dispozici a každá má jasně napsané jaké praktiky dělá. Jen se teda člověk musí naučít číst šifry jako DFK, OW, OWO, COB, CIM nebo A-levels :D Z medailonků jednotlivých holek vedou přímé odkazy na jejich recenze dostupné na jiném webu.

Objednání před WhatsApp proběhlo bez jakýchkoliv problémů. Šel jsem až k večeru, takže už byla k dispozici jen jedna dívka (Tammy). Hodnotit ji tu asi nemá úplně smysl, ale odcházel jsem dobře (u)spokojený. Primárně jsem se zde chtěl podělit o odkaz na tento podnik, protože pokud by si někdo chtěl zpříjemnit pobyt v Londýně, tak myslím stojí za doporučení.
drusty
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř 9. srp 2006, 14:35

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků