Hledat  

Olomouc Riegrova Andrea 703 603 687

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Olomouc Riegrova Andrea 703 603 687

Příspěvekod vulcan » sob 20. led 2024, 20:37

Olomouc Riegrova Andrea 703 603 687 / 703603687
Fotky spíše její jsou zde (nyní už je v inzerci nemá).
OC Andrea.jpg


Andrea, někdy Sofie, jindy Viktorie působí v Olomouci na Riegrové ulici s přestávkami asi rok. Předtím byla na privátu v Praze, v Domečku.
Návštěva byla zhruba před 2 měsíci.
Nyní se krátce objevila v sestavě Mia klubu na Skořepce, ale pak byla smazána.
Možná se tedy v Brně vyskytne.

Je to vysoká blond dívka, věkově kolem 28 let, asi 178cm, 60kg, prsa menší dvojky.
Domluva tehdy v Olmiku byla složitější, nejspíše proto, že si holky braly navzájem telefon a dělaly zmatek.
Při přivítání docela milá dívka/žena , hodně povídavá, trochu pihatá, s nadstavovanými vlasy, vysoká, až hubená postava, je taková celkově velká, větší obličej.
Kolegové v recenzích někdy hodnotili, že ji dole byly cítit sardinky, já nic necítil a neměl jsem rýmu.
Ceny měla 1500 / 2500.
Vzal jsem půlhodinu, testovací, působila na mně jako inteligentní holka, snažila se všemožně vyhovět.
Čas nijak neřešila, zkrátka jsme si vyhověli, dvakrát kompletka, nějaké mazlení, líbání, přirozené milování až netypické na privátu. Vše s ochranou.

Hodně povídavá, říkala, že hodně norníků se objedná a nepřijde, i proto nyní má v inzerci:
– pokud NEDOJDEŠ na domluvený termín BEZ jakékoliv OMLUVY, bude tvé číslo zablokováno a další návštěva už nebude NIKDY možná

To zní až osudově. :D
Pro úplnost je teba říci, že na norníku měla taky dost negativních recenzí.
Je možné, že je náladová anebo si nerozumí s každým.

Nyní měla tyto fotky - nejsou její.
OC Andrea Fake.jpg
OC Andrea Fake.jpg (33.68 KiB) Zobrazeno 3104 krát

https://dobryprivat.cz/divka/andrea-6/
a tady má zase jiné fotky, též neodpovídají.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků