Hledat  

Barami

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Barami

Příspěvekod Trn01 » pon 22. led 2024, 16:21

inzeruje na amaterech ( https://www.amateri.com/cs/lide/2733608/Barami )
Orál bez 1000
Letonice
Domluva na AM docela, dobrá na smluvený čas na místě nečekala, chtěla poslat fotku ze tam čekám, jak jsem, poslal do pár minut přijela. Sedla do auta zajeli jsme kousek na polní cestu. Snažila se být milá ale já neměl moc čas ani chuť se bavit takže jsme šli hned na akci .. orál asi průměr.. když řeknete sundá triko ukáže prsa, nechá si nastříkat do pusy ale nepolkne.
Nabídne kapesníky na utření.
Na AM má dobrý recenze .. asi se k nim přidám ani ne tak že to bylo tak dobrý ale spíš za to že dokáže sestavit větu která dává hlavu a patu, tělo jako na fotkách ... Zuby všechny .. a obličej je fajn, domluva super!
Opakování možná zase někdy když pojedu kolem.
Trn01
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 24. bře 2023, 14:15

Re: Barami

Příspěvekod Staronovy » úte 23. led 2024, 14:25

Nic ve zlém, ale hodnotit pozitivně, protože má všechny zuby a dokáže sestavit větu, která dává smysl je podle mě hluboký úpadek.

Jinak, jestli jsem to dobře pochopil, tak je hodnocení 5-6 na stupnici do 10...
Staronovy
 
Příspěvky: 113
Registrován: pon 29. čer 2015, 8:50

Re: Barami

Příspěvekod 998452 » stř 24. led 2024, 16:58

Na amatérech mění nick velmi často... Vlákno má tady: https://www.sexprivat4you.cz/forum/viewtopic.php?f=4&t=11322
998452
 
Příspěvky: 64
Registrován: ned 20. pro 2015, 20:39

Re: Barami

Příspěvekod Trn01 » sob 10. úno 2024, 7:28

Staronovy píše:Nic ve zlém, ale hodnotit pozitivně, protože má všechny zuby a dokáže sestavit větu, která dává smysl je podle mě hluboký úpadek.

Jinak, jestli jsem to dobře pochopil, tak je hodnocení 5-6 na stupnici do 10...



Dal bych 7 ... A pro mě je to důležité .. když se zeptám na 3 věci a koc odpoví na jednu stylem ano nebo ok .. a ty nevíš co z toho myslí tak už nemám chuť .. takže po hodině domlouvání dojedeš a je to bezzubá smažka to taky nechceš. Což tady je mamča čistá voňavá takže fajn ..
Trn01
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 24. bře 2023, 14:15


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků