Hledat  

Golden times viden

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Golden times viden

Příspěvekod Brnas » ned 3. bře 2024, 2:51

Golden times vídeň

Příspěvekod Brnas » ned 3. bře 2024, 1:44
Priletel jsem z cest do Vídně brzo ráno a rozhodl jsem se tento čas využít. Golden times je něco co v zoufalé a zaprdělé čr nenajdetete. Snad se vzdáleně blíží show parku, ale extrémě vzdáleně. Vstupné je relativně drahé asi dva a pul tisíce, nicméně, vyplatí se . V ceně máte nápoje, sauny a jídlo. A pak je tu ženská společnost. V golden times je zhruba 50 -100 holek a jedná se o vystavní kousky max do třiceti. Cena se pohybuje od 60 eu na pul hodiny což je 1500. na naše. Ale čas není striktně hlídán jako na privátu. Mužete s holkou klábosit klidně hodimu, pokud ji zaujmete. Nabídka je pestrá . Najdete tu Rumunky,asiatky, černošky holky z arabských zemí.rusky , ukrajinky i děvčata z česka a slovenska. A hlavně tyto holky umí ocenit chlapa a náležitě se k němu chovají. V zásadě je sex baví. Ne jako na našich privátech kde se šuká mechanicky po vzoru robotů. Golden times nejsou na na každodenní návštěvu,Aůe stojí za vyzkoušení . Než si 3 krát zašukat špatně v Bně tak raději jednou prunout Zllaté časy.Člověk má pocit že navštívil Olymp. Je to jako když rok kutáte v ve smradlavém dole a pak se nadechnete slaného vánku na pláži.A KDYŽ UDĚLÁME SROVNÁNÍ, TAK CENY ZA SLUŽBY JSOU NIŽŠÍ NEŽ U NÁS.Což je smutné, protože v Rakousku jsou dvakrát vyšší platy a mzdy než V ČR, ale bohužel je to tak. prakticky doporučuji komzumaci jídla a sauny až po akci. a zároveň je dobrá minimální znalost angličtiny.Aůe vzhledem k vysokému počtu češek a slovenek si i neangličtináři přijdou na své...
Brnas
 
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 8. pro 2022, 23:56

Re: Golden times viden

Příspěvekod Tobiáš » ned 3. bře 2024, 10:52

Vzdáleně...Mohl bys být konkrétnější s porovnáním Pražskýho ShowParku?
Tobiáš
 
Příspěvky: 33
Registrován: pát 3. dub 2020, 14:20

Re: Golden times viden

Příspěvekod Brnas » ned 3. bře 2024, 14:41

No není tam takový stres. Show park je takový český pokus o hru na velký svět. Chlapi pojďte na černošky ala Bohouš z dědictví. Předražené pití, holky tě tahají docela agresivně na pokoj,pul hodina trvá v realu 15 minut do toho ožralí, cizinci.. Golden times jsou uvolněnější Nikdo tě do ničeho nenutí, Mužeš hodinu jíst nebo sedět v létě v zahradě.
Brnas
 
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 8. pro 2022, 23:56

Re: Golden times viden

Příspěvekod bleha » pon 4. bře 2024, 21:19

Tak jsem se mrknul na Googl a samá negativní recenze na ten slavné Golden times :roll: Asi by mě v takovým případě víc zajímalo, jestli je v Rakousku nějaká podobná inzerce nabídky svlečen a privátů jako u nás :?:
bleha
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned 29. led 2017, 20:19

Re: Golden times viden

Příspěvekod Brnas » pon 4. bře 2024, 23:44

Brnas
 
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 8. pro 2022, 23:56

Re: Golden times viden

Příspěvekod Brnas » pon 4. bře 2024, 23:53

Recenze jsou skoro 4 z 5 ale tam je nutné brát v potazm že mezi zákazníky patří i milionáři, kteří mají laťku jinde. V zásadě to lze brát tak, že ani jedna jediná brněnská tapina by si v tomto podniku ani neškrtla. Snad za dvecet eček

https://www.google.cz/search?sca_esv=64 ... PoiReviews
Brnas
 
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 8. pro 2022, 23:56

Re: Golden times viden

Příspěvekod Dobermann » pon 25. bře 2024, 16:57

bleha píše:Tak jsem se mrknul na Googl a samá negativní recenze na ten slavné Golden times :roll: Asi by mě v takovým případě víc zajímalo, jestli je v Rakousku nějaká podobná inzerce nabídky svlečen a privátů jako u nás :?:


tak tam zajdi. naposled - byl jsem tam po delší době, snad po 5 letech, rajcovní ženská na recepci, prý jestli už jsem tam byl někdy, že si mě nepamatuje, já, že už kdysi a ona: takže nebyl, tady máte jedno číslo na účet podniku :shock:
krásné Rumunky, říkám holky sorry nechal jsem si brýle v autě, takže si vás obhlídnu pěkně zblízka, byli tam samí Arabi a Turci tak se mohly přetrhnout, nakonec jsem si užil s nádhernou brunetou... mrkni na recenze na amaterky.sk, Slováci tam jezdí hodně a chválí...
https://forum.amaterky.sk/viewtopic.php?f=24&t=3073
konkurenční Funpalast
https://forum.amaterky.sk/viewtopic.php?f=24&t=10223
Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59

Re: Golden times viden

Příspěvekod Dobermann » pon 25. bře 2024, 16:58

Kolik máš těch nicků, Ty kujóne?:)
Dobermann
 
Příspěvky: 1465
Registrován: stř 6. říj 2010, 21:59


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků