Hledat  

natalka,-martina-jihlava.

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

natalka,-martina-jihlava.

Příspěvekod sexik » stř 12. srp 2009, 0:12

des bida a utrpeni jinak se to popsat neda.holky jsou tam tri my sme jeli tri tak nam pocet holek vyhovoval ,ale je to mala garsonka takze vstup jednotlive.ac budu sprosty kamos to prumbul jako prvni.po pul hodce vysel tak trochu :oops: znechuceny ,nastvany, zkusil natalku-kour pry desny ,sukacka jeste horsi holka pry lezi jak prkno nevyda jedinyho hlasku.a vrchol byl ze prisla jeji kolegynka jestli pry pude nekdo dalsi ze by si rada vydelala. :?: inzeraty jso bez fotek
Jihlava
Martina
723 601 765

776 315 839
Jihlava
natálka
sexik
 
Příspěvky: 131
Registrován: stř 13. kvě 2009, 21:57

Re: natalka,-martina-jihlava.

Příspěvekod montecinto » sob 15. srp 2009, 23:52

sexik píše:des bida a utrpeni jinak se to popsat neda.holky jsou tam tri my sme jeli tri tak nam pocet holek vyhovoval ,ale je to mala garsonka takze vstup jednotlive.ac budu sprosty kamos to prumbul jako prvni.po pul hodce vysel tak trochu :oops: znechuceny ,nastvany, zkusil natalku-kour pry desny ,sukacka jeste horsi holka pry lezi jak prkno nevyda jedinyho hlasku.a vrchol byl ze prisla jeji kolegynka jestli pry pude nekdo dalsi ze by si rada vydelala. :?: inzeraty jso bez fotek
Jihlava
Martina
723 601 765

776 315 839
Jihlava
natálka


sexíku, nemůžeš je teda trochu popsat ?

a jaký mají ceny ? kde je ten privát v Jihlavě ?
montecinto
 
Příspěvky: 449
Registrován: stř 13. kvě 2009, 10:52
Bydliště: jižní Morava

Re: natalka,-martina-jihlava.

Příspěvekod sexik » ned 16. srp 2009, 0:21

tam chces vazne jet???asi si hrdina.mne to teda stacilo jedna je blondynka na kratko strizena vek asi 22 ale bez jakekoliv akvity 2 co sem zahlid je bruneta,ale je to hnus fakt vyhozeny prachy delaji v garsonce takze kdyz jedete dva nebo vic mas smulu dete po jednom.kourit neumi a sukacka .... no zkuz si je a udelej si svuj obrazek ja osobne na ne seru z vysoka
sexik
 
Příspěvky: 131
Registrován: stř 13. kvě 2009, 21:57

Re: natalka,-martina-jihlava.

Příspěvekod cerwec » sob 12. zář 2009, 18:41

sexik píše:des bida a utrpeni jinak se to popsat neda.holky jsou tam tri my sme jeli tri tak nam pocet holek vyhovoval ,ale je to mala garsonka takze vstup jednotlive.ac budu sprosty kamos to prumbul jako prvni.po pul hodce vysel tak trochu :oops: znechuceny ,nastvany, zkusil natalku-kour pry desny ,sukacka jeste horsi holka pry lezi jak prkno nevyda jedinyho hlasku.a vrchol byl ze prisla jeji kolegynka jestli pry pude nekdo dalsi ze by si rada vydelala. :?: inzeraty jso bez fotek
Jihlava
Martina
723 601 765

776 315 839
Jihlava
natálka

Já tam zavolal tak kolem desáté, vzala to asi Martina, já chtěl Natálku (mělo to být něco mladičkýho). Tak že jo, že mám přijet. Volal jsem z parkoviště u lídlu (už jsem předem přibližně věděl kde to je - dvě ulice od lídlu), byl tam do pěti minut a pak jsem poslouchal naštvaný kecy Natálky, že si ještě po ránu nedala kafe. Možná ta Martina, ale Natálka už ne. Raději někam jinam.
cerwec
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 21. pro 2006, 10:10


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků