Hledat  

Praha, priv Albertov, Denisa 773 678 472

Praha, Olomouc, Ostrava, Zlín, Přerov...

Praha, priv Albertov, Denisa 773 678 472

Příspěvekod vulcan » pon 7. zář 2009, 0:59

Privát pod Karlákem, Albertov, slečna Denisa 773 678 472.
Jestli máš rád blondýnky s dlouhýma nohama, tak se stav. Hezky se spolu pomazlíme a pomilujeme. Mám to hodně ráda, i orálek bez.
Nabídnu Ti rychlovku 15 minut za 500 Kč, 30 minut za 800 Kč, nebo hodinku za 1000 Kč. Pokud by jsi chtěl orálek bez, tak za malý příplatek 500 Kč. Jsem na Praze 2, ul. Na Slupi č 17. Tak neváhej, budu tu jen pár dnů. Pa Denisa


Obrázek

Domluva telefonem nadvakrát, ale vcelku logická, jasná. Privát je velmi pěkný, čistý, půdní vestavba. Krásná koupelna, ložnice také.
Slečna Denisa přišla pro mne dolů, pěkná vyšší blondýnka s postavou modelky, trochu roztěkaná.

Nahoře krátké seznámení , domluva na hodinu, společná sprcha.
Denisa je asi 177cm, štíhlá, dlouhé pěkné nohy, pěkné boky, prsa dvojky. Má trochu takové zvláštní jednání, ale dá se usměrnit, trochu jakoby vystresovaná.

Má ráda předehru, pěkně při ní vrní :oops: ,
Kuřba trochu zoubkami, v sexu průměr, není aktivní, ale mně to nijak nevadilo, docela mně rajcovaly její pěkné boky a nohy, takže pod tímto dojmem jsem se udělal docela rychle. Po krátké pauze, s docela příjemným povídání ( už byla docela vyrovnaná), jsme zvládli ještě jedno číslo, pěkně si užívá pozice zezadu, také pohled na její zadeček a krásné nohy, k tomu druhému číslo přímo vybízí. Čas sledovala jen orientačně, a od času, kdy jsme si spolu lehli do postele, sprcha se nepočítá.

Brzo odjíždí do zahraničí, takže doporučení jen pro toho, kdo chce dlouhonohou blondýnu a moc nebude váhat.
Velké pozitivum jsou příznivé ceny, 1000 / hod v pěkném prostředí, brněnští norníci mohou srovnat s některými priváty s cenami 1000/1500, s rozvrzanou postelí..

Nakonec jsme si ještě pěkně popovídali, seznámil jsem se s dalšími slečnami, především tmavovláska Lenka se zdá, že by byl další vhodný objekt zájmu..
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27

Re: Praha, priv Albertov, Denisa 773 678 472

Příspěvekod faba » pon 16. lis 2009, 13:43

Nemá náhodou takový pěkně pihovatý obličejík?
faba
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 19. bře 2007, 13:45

Re: Praha, priv Albertov, Denisa 773 678 472

Příspěvekod vulcan » pon 16. lis 2009, 15:30

faba píše:Nemá náhodou takový pěkně pihovatý obličejík?


ne, nemá.
vulcan
 
Příspěvky: 3469
Registrován: pon 3. bře 2008, 8:27


Zpět na Dívky mimobrněnské

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků